Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 09:58




Створити нову тему Відповісти  [ 30 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Скільки буде судів Божих і воскресінь мертвих?
23577
UNREAD_POSTДодано: 03 червня 2010, 22:17 

Востаннє редаговано Протестант 03 червня 2010, 22:42 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Але відповіжте, чи віритте Ви у два суди: приватний і суд ІВеликого Білого Престелу (Страшний суд), чи лише в один суд Божий? Бо це дуже спірна проблематика в Біблії. Можете по цьому питанні завести гілку в форумі, там і продовжимо.

Не знаю на скільки це важлива тема, але попробуємо.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Скільки буде судів Божих і воскресінь мертвих?
23578
UNREAD_POSTДодано: 03 червня 2010, 22:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Поясніть спочатку:
1. приватний ? як це приватний із хабарями :lol: (шуткую)?
2. суд І Великого Білого Престелу (Страшний суд)?

Такі важні думки потрібно підвержувати Писанням.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Скільки буде судів Божих і воскресінь мертвих?
23579
UNREAD_POSTДодано: 03 червня 2010, 22:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Я от напишу поки що про воскресіння, я от думаю, буде так:

1 воскресіння: Воскреснуть ті що померли у Христі під час Його приходу за Церквою 1 кор. 15: 22-23
2 воскресіння: Воскреснуть пострадавші за Христа мученицькою смертю об 20:4-5
3 воскресіння: воскреснуть усі люди об 20:11-15




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Скільки буде судів Божих і воскресінь мертвих?
23610
UNREAD_POSTДодано: 07 червня 2010, 15:38 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Може це не зовсім доречно до цієї теми, бо йдеться не про суди наприкінці світу, але я згадала місце Писання 1Кор. 11:31-32 "Бо коли б ми самі судили себе, то засуджені не були б. Та засуджені від Господа, караємося, щоб нас не засуджено зі світом". Отак нам треба поступати, щоб уникнути Божого осуду.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Скільки буде судів Божих і воскресінь мертвих?
23657
UNREAD_POSTДодано: 12 червня 2010, 22:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Підсніжник написав:
Отак нам треба поступати, щоб уникнути Божого осуду.

Справді. А ще Христос говорив: Поправді, поправді кажу вам: Хто слухає слова Мого, і вірує в Того, Хто послав Мене, життя вічне той має, і на суд не приходить, але перейшов він від смерти в життя. (Iван.5:24)
Але над віруючими Божий суд здійснюється ще за життя на землі, бо ще написано: Бо час уже суд розпочати від Божого дому; а коли він почнеться перше з нас, то який кінець тих, хто противиться Божій Євангелії?.. Тому й ті, хто з Божої волі страждає, нехай душі свої віддадуть в доброчинстві Йому, як Створителю вірному. (1Петра 4:17,19) І ще: Бо Господь, кого любить, того Він карає, і б'є кожного сина, якого приймає! (Євр.12:6)
Тож хто з Господом, той судиться ще за життя, щоб був бездоганним в Божих очах.

А щодо воскресіння, то я так розумію, що є перше воскресіння - це народження згори, і останнє - воскресіння мертвих тілом.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Скільки буде судів Божих і воскресінь мертвих?
23658
UNREAD_POSTДодано: 12 червня 2010, 22:33 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
Але над віруючими Божий суд здійснюється ще за життя на землі, бо ще написано: Бо час уже суд розпочати від Божого дому; а коли він почнеться перше з нас, то який кінець тих, хто противиться Божій Євангелії?.. Тому й ті, хто з Божої волі страждає, нехай душі свої віддадуть в доброчинстві Йому, як Створителю вірному. (1Петра 4:17,19)

А ще має бути "суд", на якому нагороди: "Наостанку мені призначається вінок праведності, якого мені того дня дасть Господь, Суддя праведний; і не тільки мені, але й усім, хто прихід Його полюбив" Тут Господь теж, як суддя витсупає...




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Скільки буде судів Божих і воскресінь мертвих?
23659
UNREAD_POSTДодано: 13 червня 2010, 00:04 

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 липня 2010, 20:32
Написано: 19
Звідки: Львів
Буде прихід Христа за Його Церквою.Потім тисячолітнє царство.А потім буде Суд Божий.




Найкраще відчуття - це знання того, що твій Отець - Бог!!!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Скільки буде судів Божих і воскресінь мертвих?
23718
UNREAD_POSTДодано: 18 червня 2010, 14:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Зразу зауважу, вся ця розмова буде лише теологізуванням. Але і такі роздуми вважаю для християн корисними. А може хтось і дійде до правильного висновку...


"А щодо воскресіння, то я так розумію, що є перше воскресіння - це народження згори, і останнє - воскресіння мертвих тілом."

Це вчення традиційних Церков. Нас так в катехитично-педагогічному інституті ім. А. Бачинського (Ужгород) вчили. Думаю що правильно. "Останнє" - це друге воскресіння. Про третє воскресіння взагалі в Біблії нічого не сказано, значить не Біблійне вчення.


"Тисячолітнє Царство" це період Церкви, період від Зішестя Святого Духа (через якого Христос з нами) до Парузії (Другого Приходу Ісуса Христа). Я просто не знаходжу в Біблії такого, що Тисячолітнє Царство буде після ІІ Приходу... Але знаходжу в Откровенні, що після Парузії буде Великий Суд і Цаство Боже...



Тепер про суд.

"приватний ? як це приватний"


Приватним вважається суд, що проходить після відокремлення душі від тіла після смертті...
Так вважається в традиційній теології...
Хоча є теологи, які кажуть що душа йде ніби крізь час і потрапляє зразу на Страшний Суд... , тому суд є лише один.

У вченні традиційних церков говорять ще про Чистилище. Є два тексти в Новому Завіті, які ніби вказують на його існування... В цій концепції чистилище могло б бути затримкою в часі... (Знайдіть тексти ап. Павла про спасіння ніби через вогонь (1 Кор. 3:12-15) та «Мирися з суперником своїм скоріше, поки ти ще в дорозі з ним...» (Мт. 5, 25)


Отже далі про суд.

"1Кор. 11:31-32 "Бо коли б ми самі судили себе, то засуджені не були б. Та
засуджені від Господа, караємося, щоб нас не засуджено зі світом".


Це покути при житті. Але цей рядок також вказує на те, що свої гріхи треба осуджувати. Тоді на великому Суді ми не будемо осуджені. Про це далі.

На Великому Суді будуть всі. Але одні будуть з "правого боку" від Ісуса - вівці (праведні), інші з лівого (козлища)...

Ті, що "вівці" вони не будуть осуджені, а "нагороджені" вічним Царством за віру. Ось про це і говорить наступний рядок з Біблії:
"Поправді, поправді кажу вам: Хто слухає слова Мого, і вірує в Того, Хто послав Мене, життя вічне той має, і на суд не приходить, але перейшов він від смерти в життя. (Iван.5:24)"


" Такі важні думки потрібно підвержувати Писанням."

Що ми тут і намагаємось зробити. Але це ще не всі цитати про суд з Святого Письма.
Вивчати тему по Біблії потрібно зібравши всі можливі цитати з Старого і Нового Завіту.
Можна навіть думки перших "отців Церкви" на рахунок даної теми зібрати (їх думки про цитати даної тематики в Біблії) - це корисно.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Скільки буде судів Божих і воскресінь мертвих?
23719
UNREAD_POSTДодано: 18 червня 2010, 18:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Michail написав:
"А щодо воскресіння, то я так розумію, що є перше воскресіння - це народження згори, і останнє - воскресіння мертвих тілом."

Це вчення традиційних Церков. Нас так в катехитично-педагогічному інституті ім. А. Бачинського (Ужгород) вчили. Думаю що правильно. "Останнє" - це друге воскресіння. Про третє воскресіння взагалі в Біблії нічого не сказано, значить не Біблійне вчення.
Відверто кажучи, я не знав, що це традиційне вчення. Перше воскресіння я розумію як народження згори, тобто духовне хрещення.
Але наскільки я знаю, далеко не всі католики отримують духовне хрещення з ознакою інших мов, а тому мені цікаво знати з чого ви пізнаєте "перше воскресіння"? Адже далеко не всі є учасниками першого воскресіння, бо так написано що "блаженний і святий, хто має частку в першому воскресінні!".
Michail написав:
У вченні традиційних церков говорять ще про Чистилище. Є два тексти в Новому Завіті, які ніби вказують на його існування...
Ці тексти зовсім не вказують на існування чистилища. Тобто я згоден, що душі перебувають до Суду у відповідних розділених оселях (лоно святих або лоно грішників), але багато місць говорить про те, що не можна після смерті перейти з одного лона в інше, бо кожен буде судимий за вчинками. Тобто лише за життя людина має шанс увійти в Царство Боже і бути святою або залишитися мертвою і жити в гріхах. І саме за життя відбувається перший суд, як свідчив Христос: 18 Хто вірує в Нього (Христа), не буде засуджений; хто ж не вірує, той вже засуджений, що не повірив в Ім'я Однородженого Сина Божого. 19 Суд же такий, що світло на світ прибуло, люди ж темряву більш полюбили, як світло, лихі бо були їхні вчинки! 20 Бо кожен, хто робить лихе, ненавидить світло, і не приходить до світла, щоб не зганено вчинків його. 21 А хто робить за правдою, той до світла йде, щоб діла його виявились, бо зроблені в Бозі вони. То ж я не бачу тут "золотої" серединки, адже людство ділиться на праведних і грішних, на святих і беззаконних, на духовних і тілесних, на гарячих та холодних, на живих і мертвих, як написано: Не можете Богові служити й мамоні. (Матв.6:24), а також А що ти літеплий, і ні гарячий, ані холодний, то виплюну тебе з Своїх уст... (Об.3:16), а ще: Неправедний нехай чинить неправду ще, і поганий нехай ще опоганюється. А праведний нехай ще чинить правду, а святий нехай ще освячується! (Об.22:11)
Тож ми бачимо, що суд звершується вже поки ми живемо на землі: одні приходять до Бога, а інші залишаються у своїх гріхах.
А опісля другого приходу Христа буде так би мовити урочистий Суд: тобто кожен отримає те, що посіяв за життя. І жоден хабар даний священику, щоб той помолився за померлого грішника, в той День не допоможе.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Скільки буде судів Божих і воскресінь мертвих?
23721
UNREAD_POSTДодано: 18 червня 2010, 19:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
"А щодо воскресіння, то я так розумію, що є перше воскресіння - це народження згори, і останнє - воскресіння мертвих тілом."

Це вчення традиційних Церков. Нас так в катехитично-педагогічному інституті ім. А. Бачинського (Ужгород) вчили. Думаю що правильно. "Останнє" - це друге воскресіння. Про третє воскресіння взагалі в Біблії нічого не сказано, значить не Біблійне вчення.


Народження із гори не має ніякого відношення до тих воскресінь. Хоч звісно воно звучить правильно, народження із гори це духовне воскресіння.

я можу ще не погодитися із "2 воскресіння: Воскреснуть пострадавші за Христа мученицькою смертю об 20:4-5"
але:
1 воскресіння: Воскреснуть ті що померли у Христі під час Його приходу за Церквою 1 кор. 15: 22-23
3 воскресіння: воскреснуть усі люди об 20:11-15

Я думаю що ці два точно будуть і це підтверджується Писанням.

Також поясніть, якщо маєте час "2 воскресіння: Воскреснуть пострадавші за Христа мученицькою смертю об 20:4-5" як вас вчили коли це буде.

Цитата:
(Знайдіть тексти ап. Павла про спасіння ніби через вогонь (1 Кор. 3:12-15) та «Мирися з суперником своїм скоріше, поки ти ще в дорозі з ним...» (Мт. 5, 25)..................................

Вивчати тему по Біблії потрібно зібравши всі можливі цитати з Старого і Нового Завіту.

Раджу вам як ви говорити вивчити ці вірші у контексті Писання, а не вирваними місцями, але для того існує відповідна тема, прошу відповісти тут viewtopic.php?t=986&start=0.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Скільки буде судів Божих і воскресінь мертвих?
23724
UNREAD_POSTДодано: 18 червня 2010, 23:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
1 воскресіння: Воскреснуть ті що померли у Христі під час Його приходу за Церквою 1 кор. 15: 22-23
3 воскресіння: воскреснуть усі люди об 20:11-15
Я думаю що ці два точно будуть і це підтверджується Писанням.

Звісно, ці воскресіння будуть, але ж хіба не можна вважати їх одним і тим же воскресінням? Як в 1Кор.15:22-23 так і в Об.20:11-15 - це одне і теж воскресіння фізично померлих людей: воскреснуть Христові та мертві (тобто ті хто не мав частки у першому воскресінні).




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Скільки буде судів Божих і воскресінь мертвих?
23728
UNREAD_POSTДодано: 19 червня 2010, 15:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
@Але наскільки я знаю, далеко не всі католики отримують духовне хрещення з ознакою інших мов, а тому мені цікаво знати з чого ви пізнаєте "перше воскресіння"?@


Я вже десь в інших гілках форуму писав, що мови це не єдина ознака народження згори (духовного воскресіння). Це скоріше якась особлива. Важливою ознаокю є переміні житя з грішного на праведне (наскільки людина може осягнути), повна віддача Христу...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Скільки буде судів Божих і воскресінь мертвих?
23729
UNREAD_POSTДодано: 19 червня 2010, 15:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Раджу вам як ви говорити вивчити ці вірші у контексті Писання, а не вирваними місцями, але для того існує відповідна тема, прошу відповісти тут viewtopic.php?t=986&start=0."


Зібрати вірші по темі і вивчати їх по контексту, якщо вже говорити детальніше!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Скільки буде судів Божих і воскресінь мертвих?
23730
UNREAD_POSTДодано: 19 червня 2010, 15:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Також поясніть, якщо маєте час "2 воскресіння: Воскреснуть пострадавші за Христа мученицькою смертю об 20:4-5" як вас вчили коли це буде."


Це не моя цитата... а його
"Sh_21"


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Скільки буде судів Божих і воскресінь мертвих?
23731
UNREAD_POSTДодано: 19 червня 2010, 15:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Ці тексти зовсім не вказують на існування чистилища. Тобто я згоден, що душі перебувають до Суду у відповідних розділених оселях (лоно святих або лоно грішників), але багато місць говорить про те, що не можна після смерті перейти з одного лона в інше, бо кожен буде судимий за вчинками. "


Чистилище це не пекло... це я б сказава придаток Раю... ДУмаю це помилкове вченя, що з Чистилища потрапляють в пекло. Це скоріше якраз та "оселя", або стан " відповідних розділених оселях"... Хча Чистилище - спірне питання і пов’язане з вченням про повсякденні гріхи...

Так що рекомендую цю тему не розвивати. Я на неї відповіді не знаю. Як говорив спочатку, це лише теологізування буде.




"Відверто кажучи, я не знав, що це традиційне вчення. Перше воскресіння я розумію як народження згори, тобто духовне хрещення."

Я теж.


"Народження із гори не має ніякого відношення до тих воскресінь. "


Чому?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 30 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>