Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 21:19




Створити нову тему Відповісти  [ 171 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
22513
UNREAD_POSTДодано: 22 квітня 2010, 23:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
sss написав:
А також шановний ви невідповіли,чи стосується наказ Христа з Мт28:19 вас(євангелистів).

Звісно стосується, я не можу зрозуміти як він вас стосується, ви в імя чого хрестити? Можливо в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа?
А дальше чому не читаєте "І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку!" де ви були 19 ст. щось я не замітив вас в історія.
Так СЄ охрещують людей в Імя Отця і Сина і духа св.Ви маєте якісь заперечення стосовно цього??Якщо так,то це мабуть тому що у вас немає точного розуміння цих слів.Стосовно 19 ст то те саме стосується і вас євангелистів.А якщо серйозно то з Ісусової притчі про пшеницю і кукіль я розумію що поки пшениця не дозріла вона дуже схожа на кукіль,от тому то й колись не можливо було точно розпізнати людям хто є хто.Це лише знали Бог Єгова та його любий Син Ісус.Навіть ангели могли помилитись.То що вже говорити за вас пане,коли ви говорите що ви чогось там не помітили.Ви дивіться сьогодні уважно,поки є ще час,бо це явно видно.Будьте уважні.А щодо того що викажете що цей наказ стосується вас,то як саме пане??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
22522
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2010, 07:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
Ну а щодо незрозумілих мов якими ви молитесь,то я вже вам поставив мат,не вертайтесь до цього бо поставлю ще роаз :D :D :D .Пробачте не втримався.

Sh_21 написав:
Пробачив. :D . І про який ви мат говорите, ви як :wall:, хочете своє доказати.
Про той мат що ви почали мову,який ставиться в три ходи.Свого не доказую,проце свідчить те з чого я починаю свою розмову.Зоокрема у темі про мови,я поставив прості питання,а не щось доказував.Це робили ви.А щодо питань на які ви недали відповіді,бо тоді б стало все зрозуміло,то я ще раз питаю це вам мат у три ходи чи як??
Цитата:
Божі обітниці:Матв.3:11 Він христитиме вас Святим Духом й огнем..
От,от ,а я і про що кажу.Як можна хрестити Богом??Ви теж і від цього увильнули.
Цитата:
Лук.11:13 Отож, коли ви, бувши злі, потрапите добрі дари своїм дітям давати, скільки ж більше Небесний Отець подасть Духа Святого всім тим, хто проситиме в Нього?
Так Отець дасть, а я не заперечую цього.Але дасть когось чи щось??Згідно з вашими міркуваннями Св Дух то Бог,то чому хтось(Отець) має Його тобто Бога -Духа св давати,Він сам(Бог -Дух св) може це робити,а не хтось має ним керувати.Чи ж нетак??
Цитата:
Щодо того у чиє Імя СЄ навчають людей,то в тому числі і у імя Ісуса
Цитата:
Що за єрись " в тому числі" А що ще якесь імя Ісус говорив навчати, уздоровляти, христити?
У тому числі-пане це не єрись,а те що СЄ навчають не лише у імя Ісуса,а й у імя Бога Єгови(Мт6:9;Ів 17:6,26;Рим10:13).Тож не поспішайте робити висновки про якісь єрисі.А перепитайте якщо щось не зрозуміло.Тож ваш хід.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
22539
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2010, 12:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Щодо цирку то мені там страшно,бо часто люті звірі виступають.А тут на форумі самі вівці зібрались,хіба не приємно бути серед таких лагідних та смиренних тваринок.

Бачу ви трохи юморист. :hi:
Цитата:
Чи ви мені забороняєте цим насолоджуватись.

Тобто ви хочете сказати "поприкалуватися"?. Ви що, якщо ви памятаєте я за те щоб ви тут були, треба різні думки слухати. Але з вами одна біда, ви все зводити до вчиння СЄ. Тобто навіть не даєте протестантам вести свою дискусію, одразу рубаєте і на своє.

Цитата:
А чут не забув -за що ви мені понизили оцінку??.Я вас чимось образив??

Ви просили вам простити за ваш сміх, я вам від щирого серця і простив. Я вам нижче дав цитати про Духа Святого, я думав ви зрозуміли. Щоб не вийшло так як у тих кого ви говорили не варто слухатися, тобто фарисеїв, бо вони говорили що Ісус має духа сатани:
23 І, закликавши їх, Він у притчах до них промовляв: Як може сатана сатану виганяти? 24 І коли царство поділиться супроти себе, не може встояти те царство. 25 І коли дім поділиться супроти себе, не може встояти той дім. 26 І коли б сатана сам на себе повстав і поділився, то не зможе встояти він, але згине. 27 Ніхто бо не може вдертись у дім дужого, та й пограбувати добро його, якщо перше не зв'яже дужого, і аж тоді пограбує господу його. 28 Поправді кажу вам, що простяться людським синам усі прогріхи та богозневаги, хоч би як вони богозневажали. 29 Але, хто богозневажить Духа Святого, повіки йому не відпуститься, але гріху вічному він підпадає. 30 Бож казали вони: Він духа нечистого має.
Для чого вам за Богозневагу на Духа Святого ніколи не мати прощення, вам і так не просто спастися, бо зневажаєте Д.С. Його силу і Його Божественність.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
22540
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2010, 13:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Sh_21 написав:
sss написав:
А також шановний ви невідповіли,чи стосується наказ Христа з Мт28:19 вас(євангелистів).

Звісно стосується, я не можу зрозуміти як він вас стосується, ви в імя чого хрестити? Можливо в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа?
А дальше чому не читаєте "І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку!" де ви були 19 ст. щось я не замітив вас в історія.
Так СЄ охрещують людей в Імя Отця і Сина і духа св.Ви маєте якісь заперечення стосовно цього??Якщо так,то це мабуть тому що у вас немає точного розуміння цих слів.

Тоді я чому не разу не чув що ви хрестити в Імя Отця і Сина і Духа Св. Ну то поясніть як ви на цей раз перекрутили? Яка у них одне імя? Чому не в імя Єгови? чому апостоли проповідували імя Ісуса і все робили в імя Ісуса, а не імя Єгови? Навіть хрестили часом в імя Ісуса, а не Імя Отця і Сина і Духа Святого?

Цитата:
Ви дивіться сьогодні уважно,поки є ще час,бо це явно видно.Будьте уважні.А щодо того що викажете що цей наказ стосується вас,то як саме пане??

От так, ми прийняли Ісуса як свого Спасителя і Бога. Винонуємо Його вчиння, і такоє у нас є ознаки не тільки інші мови. А як він вас стосується?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
22596
UNREAD_POSTДодано: 24 квітня 2010, 18:46 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
А можна дискусію про вчення "свідків Єгови" вести в одній темі? А то куди не глянь, всюди одна і та ж тема! [mrgreen]




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
22616
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2010, 14:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Ви просили вам простити за ваш сміх, я вам від щирого серця і простив. Я вам нижче дав цитати про Духа Святого, я думав ви зрозуміли. Щоб не вийшло так як у тих кого ви говорили не варто слухатися, тобто фарисеїв, бо вони говорили що Ісус має духа сатани:
23 І, закликавши їх, Він у притчах до них промовляв: Як може сатана сатану виганяти? 24 І коли царство поділиться супроти себе, не може встояти те царство. 25 І коли дім поділиться супроти себе, не може встояти той дім. 26 І коли б сатана сам на себе повстав і поділився, то не зможе встояти він, але згине. 27 Ніхто бо не може вдертись у дім дужого, та й пограбувати добро його, якщо перше не зв'яже дужого, і аж тоді пограбує господу його. 28 Поправді кажу вам, що простяться людським синам усі прогріхи та богозневаги, хоч би як вони богозневажали. 29 Але, хто богозневажить Духа Святого, повіки йому не відпуститься, але гріху вічному він підпадає. 30 Бож казали вони: Він духа нечистого має.
Для чого вам за Богозневагу на Духа Святого ніколи не мати прощення, вам і так не просто спастися, бо зневажаєте Д.С. Його силу і Його Божественність.
Пишучи це ви в черговий раз повторюєте те саме що ваші попередники наводячи під себе ці слова про дух св.Будь ласка поясніть мені:-Що таке Богозневага??Подібні слова є у Мт 12:31-32.Там сказанно що гріх навіть проти Бога-Сина, як ви наз Ісуса,проститься.А от чому проти Бога-Дух св не проститься??,то я би хотів почути ваше пояснення цього ,а також напишіть з відки ви його взяли.Щодо приколів то я помітив що дехто з вас полюбляє це,мне це не тішить.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
22617
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2010, 14:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
.
sss написав:
Так СЄ охрещують людей в Імя Отця і Сина і духа св.Ви маєте якісь заперечення стосовно цього??Якщо так,то це мабуть тому що у вас немає точного розуміння цих слів.

Sh_21 написав:
Тоді я чому не разу не чув що ви хрестити в Імя Отця і Сина і Духа Св. Ну то поясніть як ви на цей раз перекрутили? Яка у них одне імя? Чому не в імя Єгови? чому апостоли проповідували імя Ісуса і все робили в імя Ісуса, а не імя Єгови? Навіть хрестили часом в імя Ісуса, а не Імя Отця і Сина і Духа Святого???
Те що ви про це нечули ,це тому що ви інформацію про СЄ берете не з правдивих джерел.Щодо одного імені,то в них не одне Імя.Отець має своє імя син своє,а дух св своє.Хрестили часом лише в імя Ісуса,бо тільки у цьому була потреба,адже ті кого хрестили в це імя- Отця та дію Його духа Св вони визнавали,залишалось лише визнати Ісуса,як того через кого Отець(Бог),дає спасіння.Апостоли проповідували не тільки імя Ісуса,хоча дуже часто про це згадується.Це тому що найперш ця звістка була направленна до євреїв та прозелітів, які були розпорошенні по світі.Імя Отця вони знали та визнавали,хоча і невживали.А от імя Ісуса-ні.Тому то треба було докласти багато зусиль в цьому напрямку,та прицьому і не забувати про імя Отця.Сьогодні вже навпаки,імя сина знають та визнають усі,а от імя Отця незнають та не визнають більшість.Чи чесне таке відношення людей,поклонників Христа,до Ісусового Отця та Бога.Відповідь є очевидною,чи нетак??Тому сьогодні потрібно докласти зусиль вже у іншому напрямку,що і роблять СЄ,прицьому не відкидаючи імя сина.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
22618
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2010, 14:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
А можна дискусію про вчення "свідків Єгови" вести в одній темі? А то куди не глянь, всюди одна і та ж тема! [mrgreen]

:yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: Підношу дві руки догори ЗА. :lol: :lol:




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: Протестант | 25 квітня 2010, 17:53.
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
22635
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2010, 17:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Братик написав:
А можна дискусію про вчення "свідків Єгови" вести в одній темі? А то куди не глянь, всюди одна і та ж тема! [mrgreen]

:yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: Підношу дві руки догори ЗА. :lol: :lol:


Послухаємо Братика, я перенису відповіді.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
23174
UNREAD_POSTДодано: 15 травня 2010, 14:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Отже панове ,то вертаймось до теми тут не про СЄ,а про те чому існує стільки, якщо не усіх ,то бодай християнських релігій??.Якщо усі(релігії) заявляють що навчають правди про Бога,то чому їхні вчення стосовно того,хто є Бог і чого він вимагає від своїх поклонників,дуже різняться??Чи всі ці хритиянські релігії(не окремі християни з різних напрямків) вгодні Богові??,чи лише одна,а може декілька??Які або яка саме??Може це католицька,адже вона згідно з своїм значенням є всесвітньою??А може православна ,бо озн правдива??ТОЩО.Як переконатись на основі Писань,чи та релігія до якої я належу схваленна Богом,адже це повинно бути найголовніше??Тож не зачіпаючи вчення СЄ,поділіться будь ласка своїм баченням цього.Якщо можна,то з допомогою Біблії,ну і без сарказму та словоблудіння.Доведімо до логічного кінця і цю тему,якщо у вас є така мета не цьому форумі.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
23208
UNREAD_POSTДодано: 16 травня 2010, 20:33 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Правильної релігії не існує. Спасіння не в релігії, а в Ісусі Христі. І "правильний" лише Він. Хто прийняв Христа за свого Спасителя, той має заступника перед Суддею, хто не прийняв, незалежно до якої релігії належав, буде відповідати перед Богом за свої гріхи і оправдатись ніхто не зможе і приналежність до "правильної" релігії не допоможе.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
23262
UNREAD_POSTДодано: 18 травня 2010, 17:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Правильної релігії не існує. Спасіння не в релігії, а в Ісусі Христі. І "правильний" лише Він. Хто прийняв Христа за свого Спасителя, той має заступника перед Суддею, хто не прийняв, незалежно до якої релігії належав, буде відповідати перед Богом за свої гріхи і оправдатись ніхто не зможе і приналежність до "правильної" релігії не допоможе.
Цікаво ти написав Братіку.Якщо правильної релігії не існує,то навіщо тоді взагалі релігія людям,навіщо належати до якоїсь релігії.От ти Братіку належиш до 50-ків.Чому??навіщо??Вони ж і так по твоєму неправильні.Що скажеш.Хоча я не питав яка правильна релігія,а яку або які схвалює Бог,та чому їх стільки??.Та всеж якщо ти висловився так,то розясни мені стосовно свого уявлення по цих питаннях.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
23274
UNREAD_POSTДодано: 18 травня 2010, 21:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Цікаво ти написав Братіку.Якщо правильної релігії не існує,то навіщо тоді взагалі релігія людям,навіщо належати до якоїсь релігії.От ти Братіку належиш до 50-ків.Чому??навіщо??Вони ж і так по твоєму неправильні.Що скажеш.Хоча я не питав яка правильна релігія,а яку або які схвалює Бог,та чому їх стільки??.Та всеж якщо ти висловився так,то розясни мені стосовно свого уявлення по цих питаннях.

От вам явний приклад того що Братика всі правильно зрозуміли крім вас. Чи ви пишете що не будь, бо немає чим вам зайнятися. Може вам краще спілкуватися із однако мислюючими на своєму форумі?
І до речі є у вас СЄ форум, не сайт, а форум, бо чогось не зустрічав, дайте силку.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
23292
UNREAD_POSTДодано: 19 травня 2010, 21:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
sss написав:
Цікаво ти написав Братіку.Якщо правильної релігії не існує,то навіщо тоді взагалі релігія людям,навіщо належати до якоїсь релігії.От ти Братіку належиш до 50-ків.Чому??навіщо??Вони ж і так по твоєму неправильні.Що скажеш.Хоча я не питав яка правильна релігія,а яку або які схвалює Бог,та чому їх стільки??.Та всеж якщо ти висловився так,то розясни мені стосовно свого уявлення по цих питаннях.

От вам явний приклад того що Братика всі правильно зрозуміли крім вас. Чи ви пишете що не будь, бо немає чим вам зайнятися. Може вам краще спілкуватися із однако мислюючими на своєму форумі?
І до речі є у вас СЄ форум, не сайт, а форум, бо чогось не зустрічав, дайте силку.
Ви мабуть просто неуважні або вам немає діла до того що тут пише Братік.Проте якщо ви вставили як ви кажете свої 50 та звинуватили мене в тому що я неправильно шось зрозумів,то напишіть як ви це зрозуміли,ось ці слова " правильної релігії не існує".Та якщо буде ваша ласка то напишіть шось по тих питанях які я поставив вище для обговорення щодо того чи усі чи деякі чи ніякі релігії є схваленні Богом.Щодо спілкування з однакомислячими то я це роблю у реальному житті.Щодо форуму СЄ нечув.Шось пишу тут не тому шо немаю чим занятись а тому шо бачу у вас такі проблеми.От я вам стараюсь допомогти у цьому тай щей допомагаю вам самим починати ясно думати.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 171 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>