Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 01:45




Створити нову тему Відповісти  [ 131 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
23200
UNREAD_POSTДодано: 16 травня 2010, 18:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Я вам уже говорив, ще про одну совість людську. Треба відповідати на запитання, а не тільки їх ставити. Де відповіді на цій сторінці, десятий запис. Чи ви уже дослідили і погодилися зі мною?
Цитата:
Якщо прочитати Дії святих Апостолів, то коли на них сходив Дух Святий то завжди були інші мови?
Не хотів просто вас і щодо цього осоромити привселюдно,думав ви самі це зрозумієте.Отже ви пишете6:-"коли на них сходив Дух Святий то завжди були інші мови".То давайте подивимось чи завжди були мови,коли на когось сходив дух св.Дії7:55-60--- "А Степан, повний Духа Святого, на небо споглянув, і побачив Божу славу й Ісуса, що по Божій правиці стояв, і промовив: Ось я бачу відчинене небо, і Сина Людського, що по Божій правиці стоїть!..Та вони гучним голосом стали кричати та вуха собі затуляти, та й кинулися однодушно на нього!.. І за місто вони його вивели, і зачали побивати камінням його. А свідки плащі свої склали в ногах юнака, який звався Савлом. І побивали камінням Степана, що молився й казав: Господи Ісусе, прийми духа мого!. Упавши ж навколішки, скрикнув голосом гучним: Не залічи їм, о Господи, цього гріха! І, промовивши це, він спочив...".Тож запитаю вас пане з совістю:-Стефан будучи повний св духа говорив на мові ангельській чи на якійсь незрозумілій іноземній мові для слухачів???Ви кажете що завжди були інші мови,чи у цьому випадку вони були??.Тож відповідайте за свої слова та без істерики і безпідставних звинувачень.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
23213
UNREAD_POSTДодано: 16 травня 2010, 21:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
То що ви мали на увазі сказавши,що у Гал не про того духа говориться??Тобто, не про якого ??,ви мали на увазі?


Та я уже пояснив,ще раз говорю, що плоди Д.С. це не є ознакою хрещення Д.С. Це і мав на увазі, але це той самий Д.С. Можливо для вашого розуміння я трохи не правильно висвітлив свою думку.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
23214
UNREAD_POSTДодано: 16 травня 2010, 21:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Тож запитаю вас пане з совістю:-Стефан будучи повний св духа говорив на мові ангельській чи на якійсь незрозумілій іноземній мові для слухачів???Ви кажете що завжди були інші мови,чи у цьому випадку вони були??.Тож відповідайте за свої слова та без істерики і безпідставних звинувачень.Дякую

Я бачу це у вас істерика, бо ви про неї постійно згадуєте.
Я говорив про хрещення Д.С.. Що Бог коли хрестить то є ознака - інші мови. А моляться і сповняються у нас також як і Степан на зрозумілій укр. мові, і також сповненні Д.С. . Ви просто не ставте Богу рамки як він має діяти, і як має діяти Д.С.
1Кор.14:15 Ну, то що ж? Буду молитися духом, і буду молитися й розумом, співатиму духом, і співатиму й розумом.

Та ви не відповіли, є крім дії 2 розділ ще місця де говориться що молилися на інших мовах?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
23246
UNREAD_POSTДодано: 18 травня 2010, 13:27 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Як невідродженій людині можна пояснити що таке інші мови? Сссс, вам потрібно спочатку покаятися та прийняти Ісуса Христа за свого особистого спасителя та Бога, тоді ви зрозумієте що таке Дух Святий, та ознаки духовного хрещення.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
23250
UNREAD_POSTДодано: 18 травня 2010, 13:46 

Востаннє редаговано sss 18 травня 2010, 14:10 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
sss написав:
То що ви мали на увазі сказавши,що у Гал не про того духа говориться??Тобто, не про якого ??,ви мали на увазі?
Та я уже пояснив,ще раз говорю, що плоди Д.С. це не є ознакою хрещення Д.С. Це і мав на увазі, але це той самий Д.С. Можливо для вашого розуміння я трохи не правильно висвітлив свою думку.
Та я вас не питаю про те чи ви говорили про плоди чи про ознаки.Ви написали що у Гал не про того духа говориться??Тобто, не про якого ??,ви мали на увазі?Розумієте питання.Не про плоди чи ознаки я питаю а про "[b] не про того духа"-не про якого.Тож поясніть свої слова по суті питання.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
23252
UNREAD_POSTДодано: 18 травня 2010, 14:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Я бачу це у вас істерика, бо ви про неї постійно згадуєте.Я говорив про хрещення Д.С.. А моляться і сповняються у нас також як і Степан на зрозумілій укр. мові, і також сповненні Д.С. . Ви просто не ставте Богу рамки як він має діяти, і як має діяти Д.С. 1Кор.14:15 Ну, то що ж? Буду молитися духом, і буду молитися й розумом, співатиму духом, і співатиму й розумом.?
Ну нехай так буде,у мене істерика то умене.Тепер щодо того як ви писали чи так як ви зараз пишете:- "Що Бог коли хрестить то є ознака - інші мови".Чи може ви якось по іншому висловились.Дивимось ваша цитата
Sh_21 написав:
Якщо прочитати Дії святих Апостолів, то коли на них сходив Дух Святий то завжди були інші мови?
Тож панеШ21 чи ви згадували тут,у цій цитаті? про хрещення Св.Д.??Я помітив ви просто згадали про те що "сходив Дух Святий".Тож чи Д.С. сходив лише під час хрещення??З прикладу Стефана і не тіки бачимо це не було хрещення коли на нього зійшов Д.С.Тож і молитви на інш мові в даному випадку не було,чи нетак.Отже висновок -не завжди коли сходив Д.С були інші мови.Я правильно написав.
Sh_21 написав:
Та ви не відповіли, є крім дії 2 розділ ще місця де говориться що молилися на інших мовах?
А тут ви пане ш21 взагалі щось напутали..Чи то ви так умисно хочете мене запутати,після того як вам ніяк невдалось довести що це була молитва у Пятдесятницю.У Дії2р не молились на інших мовах, а розказували про "дивні Божі діла" іншим,хто почули про це на своїй рідній мові.Не робіть так повторюю.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
23253
UNREAD_POSTДодано: 18 травня 2010, 14:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Як невідродженій людині можна пояснити що таке інші мови? Сссс, вам потрібно спочатку покаятися та прийняти Ісуса Христа за свого особистого спасителя та Бога, тоді ви зрозумієте що таке Дух Святий, та ознаки духовного хрещення.
Дякую за пораду.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
23267
UNREAD_POSTДодано: 18 травня 2010, 20:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Sh_21 написав:
sss написав:
То що ви мали на увазі сказавши,що у Гал не про того духа говориться??Тобто, не про якого ??,ви мали на увазі?
Та я уже пояснив,ще раз говорю, що плоди Д.С. це не є ознакою хрещення Д.С. Це і мав на увазі, але це той самий Д.С. Можливо для вашого розуміння я трохи не правильно висвітлив свою думку.
Та я вас не питаю про те чи ви говорили про плоди чи про ознаки.Ви написали що у Гал не про того духа говориться??Тобто, не про якого ??,ви мали на увазі?Розумієте питання.Не про плоди чи ознаки я питаю а про "[b] не про того духа"-не про якого.Тож поясніть свої слова по суті питання.Дякую

Я уже пояснював. Спочатку ви не правильно зрозуміли, а тепер хочете щоб я вашу глупість пояснював.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
23268
UNREAD_POSTДодано: 18 травня 2010, 20:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Sh_21 написав:
Якщо прочитати Дії святих Апостолів, то коли на них сходив Дух Святий то завжди були інші мови?
Тож панеШ21 чи ви згадували тут,у цій цитаті? про хрещення Св.Д.??Я помітив ви просто згадали про те що "сходив Дух Святий".Тож чи Д.С. сходив лише під час хрещення??З прикладу Стефана і не тіки бачимо це не було хрещення коли на нього зійшов Д.С.Тож і молитви на інш мові в даному випадку не було,чи нетак.Отже висновок -не завжди коли сходив Д.С були інші мови.Я правильно написав.

У випадку сугубо для вас, я не правильно написав. Не сходив, а коли Бог хрестить, завжди супроводжується іншими мовами.
На ваше питання "не завжди коли сходив Д.С були інші мови. Я правильно написав" я теж так розумію, не завжди, але це дуже замітно зі сторони коли людина сповнена Д.С. у нашому випадку із Степаном. І це в ніякому випадку не відноситься до «сили» у тому розумінні що ви схочете мені після того написати.

sss написав:
Sh_21 написав:
Та ви не відповіли, є крім дії 2 розділ ще місця де говориться що молилися на інших мовах?
А тут ви пане ш21 взагалі щось напутали..Чи то ви так умисно хочете мене запутати,після того як вам ніяк невдалось довести що це була молитва у Пятдесятницю.У Дії2р не молились на інших мовах, а розказували про "дивні Божі діла" іншим,хто почули про це на своїй рідній мові.Не робіть так повторюю.

Ми про це уже говорили. Вони не розказували, хоч тут написано "бо кожен із них тут почув, що вони розмовляли їхньою власною мовою!... " а молилися, і у молитві прославляли Бога. Бо молитва це також розмова.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
23269
UNREAD_POSTДодано: 18 травня 2010, 20:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Братик написав:
Як невідродженій людині можна пояснити що таке інші мови? Сссс, вам потрібно спочатку покаятися та прийняти Ісуса Христа за свого особистого спасителя та Бога, тоді ви зрозумієте що таке Дух Святий, та ознаки духовного хрещення.
Дякую за пораду.

Я теж так думаю, для чого я йому пояснюю, він все одно це переведе на лукавство.
Може відповісте на те питання: Чи Бог сьогодні хрестить Д.С. з ознакою інших мов, чи то від диявола?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
23339
UNREAD_POSTДодано: 22 травня 2010, 12:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
у Гал не про того духа говориться??

Sh_21 написав:
Я уже пояснював. Спочатку ви не правильно зрозуміли, а тепер хочете щоб я вашу глупість пояснював.
Можливо я і шось неправильно зрозумів,проте слова написані і яїх навів.То прошу саме пояснити ці слова які янаводжу,адже вони ваші і я хочу правильно зрозуміти саме ці слова,а не щось інше.Тож повторюю:-"у Гал не про того духа говориться??"Тобто, не про якого ??,ви мали на увазі?Розумієте питання.Не про плоди чи ознаки я питаю а про "[b] не про того духа"-не про якого.Тож поясніть свої слова по суті питання і я вас зможу правильно зрозуміти та небуду говорити "глупість".Зазделегідь дякую.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
23340
UNREAD_POSTДодано: 22 травня 2010, 14:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
У випадку сугубо для вас, я не правильно написав. Не сходив, а коли Бог хрестить, завжди супроводжується іншими мовами...
Це вже щось,якщо ви визнали це.Проте всеж давайте подивимось у ті Дії та розберемось,щоб не говорити чогось свого,адже це не личить тим ким ми хочемо бути.Дії8:15-17-"А вони, як прийшли, помолились за них, щоб Духа Святого вони прийняли, бо ще ні на одного з них Він не сходив, а були вони тільки охрищені в Ім'я Господа Ісуса. Тоді на них руки поклали, і прийняли вони Духа Святого"!І все пане,ні про які мови тут незгадується,що таке дійство супроводжувалося говорінням іншими мовами.То чи завжди як ви пишете коли Бог хрестить духом є інші мови?-з наведених слів Писання бачимо,що це нетак!!Чи я помиляюсь???
Sh_21 написав:
На ваше питання "не завжди коли сходив Д.С були інші мови. Я правильно написав" я теж так розумію, не завжди, але це дуже замітно зі сторони коли людина сповнена Д.С. у нашому випадку із Степаном. І це в ніякому випадку не відноситься до «сили» у тому розумінні що ви схочете мені після того написати..
Ну давайте подивимось у ще інше місце книги Дії4:31-"Як вони ж помолились, затряслося те місце, де зібрались були, і переповнилися всі Святим Духом, і зачали говорити Слово Боже з сміливістю".Отже як тут сказанно,зачали говорити мовами?Ні,Просто зі сміливістю,якої сьогодні бракує тим хто заявляє що наслідує Христа,проте виконувати завдання "навчати усі народи",подібно як це робили учні перші ,невиконують.То скажіть чи можна таких людей назвати справжніми наслідувачами Христа?Ні,бо в дійсності не наслідують Ісуса у виконаннї тої важливої праці яку він започаткував.І причиною цього є також страх перед людиною.А саме св дух допомагає подолати той страх.Тож у кого цей страх є і він невиконує наказа Христа "йти і навчити усі народи",відсутній Божий дух,тобто та наднормальна сила.Так??
Sh_21 написав:
Ми про це уже говорили. Вони не розказували, хоч тут написано "бо кожен із них тут почув, що вони розмовляли їхньою власною мовою!... " а молилися, і у молитві прославляли Бога. Бо молитва це також розмова.
Ну знову ви за своє.У вас немає жодних підстав стверджувати що у 2розд Дії учні молились на інших мовах.Там сказанно що вони горили,або розказували.І те що ви пишете,що молитва це також розмова,у даному випадку не аргумент на користь вашої уяви,а просто ваше бажання зрозуміти це так як вас навченно у вашій церкві.Тому я закликаю до обєктивності та тої ж чесності.Дайте чітку відповідь:-Які у вас є реальні Біблійні підстави стверджувати що у цьому місці писань учні молились,а непросто розказували про божі дивні діла, на інш мові.Можете непоспішати.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
23341
UNREAD_POSTДодано: 22 травня 2010, 14:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Я теж так думаю, для чого я йому пояснюю, він все одно це переведе на лукавство.
Може відповісте на те питання: Чи Бог сьогодні хрестить Д.С. з ознакою інших мов, чи то від диявола?
Ну якщо ви слово Бога наз лукавством,то нехай,то з вас спитають.Я посилаюсь на Писання і до цього заохочую вас.Неможете то так і напишіть а не звинувачуйте мене в лукавстві,яким очевидно самі переповненні.Колись тут знайомуму дали пораду,щоб він поводився так як хоче щоб поводились їз ним.Вам такої поради недавали??,подумайте про неї.Чи Бог сьогодні хрестить д.св?-звичайно.З ознакою інш мов-Ні??Немає у цьому потреби.Свою мету цей дар мов досяг.Подібно як і ви,розуміючи рос мову немаєте потреби у тому щоб вам хтось її перекладав.Моя відповідь дана.Всього доброго.Доробляйте свої справи та вертайтесь помаленько.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
23557
UNREAD_POSTДодано: 03 червня 2010, 13:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Я ДУМАЮ ТУТ ТРЕБА РОБИТИ ЯК РАДИВ СОНЯЧНИК І РОМАН ПЕРЕСТАТИ ВІДПОВІДАТИ НА ТАКІ ЗАПИТАННЯ. З ПАНОМ ССС ЯК НЕ ГОВОРИ ВІН ВСЕОДНО ХОЧЕ БУТИ ЗАВЖДИ ПРАВИЙ. ЙОГО НІЯКА ВІДПОВІДЬ НЕ ЗАДОВІЛЬНИТЬ КРІМ СВОЄЇ.
от давайте пересвідчимось хто хоче завжди бути правим.Тож цікаво пане Ш21 пересвідчитись,як ви себе поведете.Чи не так як ви пишете про мене та мою правоту??То спробуймо я вам і тут нагадаю
sss написав:
Sh_21 написав:
У випадку сугубо для вас, я не правильно написав. Не сходив, а коли Бог хрестить, завжди супроводжується іншими мовами...
Це вже щось,якщо ви визнали це.Проте всеж давайте подивимось у ті Дії та розберемось,щоб не говорити чогось свого,адже це не личить тим ким ми хочемо бути.Дії8:15-17-"А вони, як прийшли, помолились за них, щоб Духа Святого вони прийняли, бо ще ні на одного з них Він не сходив, а були вони тільки охрищені в Ім'я Господа Ісуса. Тоді на них руки поклали, і прийняли вони Духа Святого"!І все пане,ні про які мови тут незгадується,що таке дійство супроводжувалося говорінням іншими мовами.То чи завжди як ви пишете коли Бог хрестить духом є інші мови?-з наведених слів Писання бачимо,що це нетак!!Чи я помиляюсь???
Sh_21 написав:
Ми про це уже говорили. Вони не розказували, хоч тут написано "бо кожен із них тут почув, що вони розмовляли їхньою власною мовою!... " а молилися, і у молитві прославляли Бога. Бо молитва це також розмова.
Ну знову ви за своє.У вас немає жодних підстав стверджувати що у 2розд Дії учні молились на інших мовах.Там сказанно що вони горили,або розказували.І те що ви пишете,що молитва це також розмова,у даному випадку не аргумент на користь вашої уяви,а просто ваше бажання зрозуміти це так як вас навченно у вашій церкві.Тому я закликаю до обєктивності та тої ж чесності.Дайте чітку відповідь:-Які у вас є реальні Біблійні підстави стверджувати що у цьому місці писань учні молились,а непросто розказували про божі дивні діла, на інш мові.Можете непоспішати.Дякую
Переконаймось і тут хто хоче бути завжди правий,адже ви по цьому ніц не написали.Мабуть таким чином уникаєте того що виявить вашу правоту,чи не правоту?.Не уникайте цього,ви ж праві.Просто дайте коментарі і все розясніть.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
23569
UNREAD_POSTДодано: 03 червня 2010, 20:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Sh_21 написав:
Я ДУМАЮ ТУТ ТРЕБА РОБИТИ ЯК РАДИВ СОНЯЧНИК І РОМАН ПЕРЕСТАТИ ВІДПОВІДАТИ НА ТАКІ ЗАПИТАННЯ. З ПАНОМ ССС ЯК НЕ ГОВОРИ ВІН ВСЕОДНО ХОЧЕ БУТИ ЗАВЖДИ ПРАВИЙ. ЙОГО НІЯКА ВІДПОВІДЬ НЕ ЗАДОВІЛЬНИТЬ КРІМ СВОЄЇ.
от давайте пересвідчимось хто хоче завжди бути правим.Тож цікаво пане Ш21 пересвідчитись,як ви себе поведете.Чи не так як ви пишете про мене та мою правоту??То спробуймо я вам і тут нагадаю
sss написав:
Sh_21 написав:
У випадку сугубо для вас, я не правильно написав. Не сходив, а коли Бог хрестить, завжди супроводжується іншими мовами...
Це вже щось,якщо ви визнали це.Проте всеж давайте подивимось у ті Дії та розберемось,щоб не говорити чогось свого,адже це не личить тим ким ми хочемо бути.Дії8:15-17-"А вони, як прийшли, помолились за них, щоб Духа Святого вони прийняли, бо ще ні на одного з них Він не сходив, а були вони тільки охрищені в Ім'я Господа Ісуса. Тоді на них руки поклали, і прийняли вони Духа Святого"!І все пане,ні про які мови тут незгадується,що таке дійство супроводжувалося говорінням іншими мовами.То чи завжди як ви пишете коли Бог хрестить духом є інші мови?-з наведених слів Писання бачимо,що це нетак!!Чи я помиляюсь???
Sh_21 написав:
Ми про це уже говорили. Вони не розказували, хоч тут написано "бо кожен із них тут почув, що вони розмовляли їхньою власною мовою!... " а молилися, і у молитві прославляли Бога. Бо молитва це також розмова.
Ну знову ви за своє.У вас немає жодних підстав стверджувати що у 2розд Дії учні молились на інших мовах.Там сказанно що вони горили,або розказували.І те що ви пишете,що молитва це також розмова,у даному випадку не аргумент на користь вашої уяви,а просто ваше бажання зрозуміти це так як вас навченно у вашій церкві.Тому я закликаю до обєктивності та тої ж чесності.Дайте чітку відповідь:-Які у вас є реальні Біблійні підстави стверджувати що у цьому місці писань учні молились,а непросто розказували про божі дивні діла, на інш мові.Можете непоспішати.Дякую
Переконаймось і тут хто хоче бути завжди правий,адже ви по цьому ніц не написали.Мабуть таким чином уникаєте того що виявить вашу правоту,чи не правоту?.Не уникайте цього,ви ж праві.Просто дайте коментарі і все розясніть.Дякую

Дивний ви чоловік, самі пишете що я вам дав вибір думати, то от думайте як хочете, я ж сказав, з вами говорити це пуста розмова.
Чому ви так спінилися, одні і ті самі мої слова у всіх рубриках пишете, та вважайте себе правив, я хіба маю нічого протів.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 131 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>