Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 23:36




Створити нову тему Відповісти  [ 67 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22253
UNREAD_POSTДодано: 13 квітня 2010, 17:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Я так зрозумів ви католик значить порушуєте. І СОнячник порушує, я трохи з вами не згідний на рахунок Закона і якщо я з вами погоджусь і я те ж порушую, і всі християни крім суботників порушують???????

А, тепер зрозуміло. Непорозуміння вийшло через те, що в моїй церкві дається наступний текст Десяти Заповідей:

Я Господь Бог твій, що вивів тебе з землі єгипетської, з дому неволі. Тому:
1. Не знай інших Богів, крім Мене.
2. Не взивай марно імені Господа Бога твого.
3. Пам'ятай день святий святкувати.
4. Шануй батька свого й матір свою, щоб було тобі добре і щоб довго прожив ти на землі.
5. Не вбивай.
6. Не чужолож.
7. Не кради.
8. Не свідчи ложно на ближнього твого.
9. Не пожадай жінки ближнього твого.
10. Не пожадай ніякого добра, що є в твого ближнього.

Додатково відокремлюються «Дві головні заповіді любові»:
1. Люби Господа Бога твого всім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю, і всією думкою своєю.
2. Люби свого ближнього, як себе самого


Стосовно ж суботи, святкуємо день Воскреслого. Того Хто Є Господь і суботі (Матвія 12:8)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22254
UNREAD_POSTДодано: 13 квітня 2010, 18:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
А, тепер зрозуміло. Непорозуміння вийшло через те, що в моїй церкві дається наступний текст Десяти Заповідей....


Не зрозумів, а де 2 Заповідь
Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею. 5 Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний, що карає за провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях тих, хто ненавидить Мене, 6 і що чинить милість тисячам поколінь тих, хто любить Мене, і хто держиться Моїх заповідей.

і чому ви 10 поділили на дві?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22255
UNREAD_POSTДодано: 13 квітня 2010, 20:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Я вам подав текст Божих Заповідей саме в тому виді як вони подаються моєю церквю й в інших церквах http://uk.wikipedia.org/wiki/Десять_заповідей http://ru.wikipedia.org/wiki/Десять_заповедей
Можете також погуглити аби більше довідатися з цього питання. Тут воно не по темі.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22258
UNREAD_POSTДодано: 13 квітня 2010, 23:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
як на рахунок 4 заповіді, якщо закон виконувати треба?
Хто водиться Духом Божим, той виконує Закон Божий, але не просто букву закону, а значно більше - сам сенс закону.
І Він нас зробив бути здатними служителями Нового Заповіту, не букви, а духа, бо буква вбиває, а дух оживляє. (2Кор.3:6)
Четверта заповідь гласить: Пам'ятай день суботній, щоб святити його! (Вих.20:8)
День суботній - це день спокою. Духовне значення суботи пояснює ап.Павло: Отож, людові Божому залишається суботство, спочинок. (Євр.4:9)
Це питання ми розглядали детальніше у цій темі.
Ще один приклад, ап.Павло писав: 9 Бо в Законі Мойсеєвім писано: Не в'яжи рота волові, що молотить. Хіба за волів Бог турбується? 10 Чи говорить Він зовсім для нас? Для нас, бо написано... (1Кор.9:9-10)

Тобто християнин, виконуючи Закон Божий (волю Божу), керується не Правилами (не законом), а Духом Божим (благодаттю). Тому Новий Завіт є більше досконалим, аніж перший.
Якщо у першому завіті людина усю свою силу зосереджувала на тому, щоб виконати букву закону, то християнин повинен з усіх сил пильнувати за те, щоб перебувати у Христі, безперестанно сповняючись Духом Святим. А хто перебуває у Христі, той увійшов у суботу.
Якщо для підзаконних достатньо було лише сьомого дня суботствувати, то для нас, християн, суботство є щоденним, постійним.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22262
UNREAD_POSTДодано: 14 квітня 2010, 04:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Я вам подав текст Божих Заповідей саме в тому виді як вони подаються моєю церквю й в інших церквах http://uk.wikipedia.org/wiki/Десять_заповідей http://ru.wikipedia.org/wiki/Десять_заповедей
Можете також погуглити аби більше довідатися з цього питання. Тут воно не по темі.


По всьому інтернеті подається тільки в тому вигляді як я вам дав, навіть у вікендії http://uk.wikipedia.org/wiki/Десять_заповідей, та я уже зрозумів для чого ви змінили 2 заповідь, але як ви кажете це не по темі.....




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22263
UNREAD_POSTДодано: 14 квітня 2010, 05:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
Я так зрозумів ви католик значить порушуєте. І СОнячник порушує, я трохи з вами не згідний на рахунок Закона і якщо я з вами погоджусь і я те ж порушую, і всі християни крім суботників порушують???????

А, тепер зрозуміло. Непорозуміння вийшло через те, що в моїй церкві дається наступний текст Десяти Заповідей....

Додатково відокремлюються «Дві головні заповіді любові»:
1. Люби Господа Бога твого всім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю, і всією думкою своєю.
2. Люби свого ближнього, як себе самого[/i]


А чому це додаткові, це не додаткові, Ісус сказав Матв.22:40 На двох оцих заповідях увесь Закон і Пророки стоять.Це є узагальнення усього закону.
Гал.5:14 Бо ввесь Закон в однім слові міститься: Люби свого ближнього, як самого себе!

Добре, про це Яків пиш: 8 Коли ви Закона Царського виконуєте, за Писанням: Люби свого ближнього, як самого себе, то ви робите добре.
9 Коли ж дивитеся на обличчя, то чините гріх, бо Закон удоводнює, що ви винуватці.
10 Бо хто всього Закона виконує, а згрішить в одному, той винним у всьому стає.
11 Бо Той, Хто сказав: Не чини перелюбства, також наказав: Не вбивай. А хоч ти перелюбства не чиниш, а вб'єш, то ти переступник Закону.
12 Отак говоріть і отак чиніть, як такі, що будете суджені законом волі.
(Як.2:8-12)

Крім того Ісус говорив у Мт. 5-7 розділ, про більше як 10 Заповідей, як говорить СОНЯЧНИК Ісус мав на увазі більше ніж букву Закону, а духовне значення Ви чули, що було стародавнім наказане... і по пам’яті в роді 6 прикладів навів.
Іван також говорить хто не любить, той убивця.

Сонячник я навмисне дав 4 заповідь, я приблизно знав що ти так від повісиш, а тепер пройдися по Євангелії і ти знайдеш по всіх 10 заповідей також не букву, а дух Закону.
Просто не розумію чому ви настоюєте на дотримання Закону, якщо є кращий закон і якщо ми його будемо виконувати то виконаємо і старозавітній Закон.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22270
UNREAD_POSTДодано: 14 квітня 2010, 16:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Yur написав:
Додатково відокремлюються «Дві головні заповіді любові»:
1. Люби Господа Бога твого всім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю, і всією думкою своєю.
2. Люби свого ближнього, як себе самого.

А чому це додаткові, це не додаткові, Ісус сказав Матв.22:40 На двох оцих заповідях увесь Закон і Пророки стоять.Це є узагальнення усього закону.
Гал.5:14 Бо ввесь Закон в однім слові міститься: Люби свого ближнього, як самого себе!

Не додаткові, а додатково відокремлюються, для більшої ваги.

Sh_21 написав:
Просто не розумію чому ви настоюєте на дотримання Закону, якщо є кращий закон і якщо ми його будемо виконувати то виконаємо і старозавітній Закон.

Тут уже багато було сказано про недопустимість нехтування Законом. Проникнення людини Духом Божим якраз й дозволяє їй жити по-Божому, себто в усьому дотримуватися Божих настанов.
Різниця в тому, що написане це заборона зі сторони робити щось погане. Дух же споводує чинити праведне з середини, уже власним сумлінням.
Перегляньте 2-е Кор. 3-й розділ.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 67 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>