Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 22:15




Створити нову тему Відповісти  [ 715 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 48  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви до Святого Духа
22114
UNREAD_POSTДодано: 09 квітня 2010, 09:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Такі щоденні молитви, як молитва до Богородиці


Одиниці католиків цитують і знають Біблію, тоді не зрозуміло на якій підставі ви вважаєте що потрібно молитися до Марія? І хотів би щоб ви не цитували ваше Передання і Урядову Постанову Церкви.

Поясніть тоді:Вiд Луки 1: 38 А Марія промовила: Я ж Господня раба: нехай буде мені згідно з словом твоїм! І відійшов Ангол від неї.

Вiд Луки 1:46 А Марія промовила: Величає душа моя Господа, 47 і радіє мій дух у Бозі, Спасі моїм, 48 що зглянувся Він на покору Своєї раби,

Дiї.1:14 Вони всі однодушно були на невпинній молитві, із жінками, і з Марією, матір'ю Ісусовою, та з братами Його.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви до Святого Духа
22122
UNREAD_POSTДодано: 09 квітня 2010, 17:40 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
По при всій пошані до Марії, що породила Христа, і яка була найблаженнішою зпоміж усіх жінок усіх часів, ми не можемо до неї молитися, як і до будь-кого з людей, бо лише Богу можна молитися. І то Богу Отцю в ім"я Ісуса Христа з допомогою Духа Святого




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви до Святого Духа
22144
UNREAD_POSTДодано: 09 квітня 2010, 23:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Одиниці католиків цитують і знають Біблію, тоді не зрозуміло на якій підставі ви вважаєте що потрібно молитися до Марія?

Алеж слова молитви до Богородиці взяті з Євангелії:
Благословенна Ти між жонами, і благословенний Плід утроби твоєї! (Луки 1:42)
Як і у випадку з молитвою до Святого Духа, чим ці строчки можуть перечити Благій Вістці.
Богородице Діво, радуйся, благодатна Маріє Господь з тобою.
Благословена ти між жінками й благословений плід лона твого,
Бо ти породила Христа Спаса, Ізбавителя душ наших.

Одне можу сказати. Несприйняття матері через несприйняття Сина.

Цитата:
Поясніть тоді:Вiд Луки 1: 38 А Марія промовила: Я ж Господня раба: нехай буде мені згідно з словом твоїм! І відійшов Ангол від неї.
Вiд Луки 1:46 А Марія промовила: Величає душа моя Господа, 47 і радіє мій дух у Бозі, Спасі моїм, 48 що зглянувся Він на покору Своєї раби,
Дiї.1:14 Вони всі однодушно були на невпинній молитві, із жінками, і з Марією, матір'ю Ісусовою, та з братами Його.

А що тут пояснювати. Хіба у цих рядках хоч півслова міститься, що не можна молитися до Богородиці. Чи може вас бентежить непоказовість Марії і що вона називає себе рабою ..
Так Божествена велич у людській малості. (Матвія 20:25-28; Марка 10:42-45)

Братик написав:
По при всій пошані до Марії, що породила Христа, і яка була найблаженнішою зпоміж усіх жінок усіх часів, ми не можемо до неї молитися, як і до будь-кого з людей, бо лише Богу можна молитися. І то Богу Отцю в ім"я Ісуса Христа з допомогою Духа Святого

Бог триЄДИНий. Підносячи молитви до кожної з Божих Осіб, молимось до Бога.
Несприйняття окремими конфесіями Божої триЄДИНости окрім того що іде усупереч Святому Письму, містить у собі й логічну нестиковку. Відмовляючи Богові в трьохіпостасності (бо годі це усвідомити), тим самим намагаємось помістити незбагненого Бога в свої рамки.

Що ж до молитви до Діви Марії, це і є молитвою до Бога.
Як те дитя що завинило, звертається до матері, просячи у неї захисту. Вона ж ніколи не відмовить й заступится за свою дитину.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви до Святого Духа
22146
UNREAD_POSTДодано: 09 квітня 2010, 23:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
Одиниці католиків цитують і знають Біблію, тоді не зрозуміло на якій підставі ви вважаєте що потрібно молитися до Марія?

Алеж слова молитви до Богородиці взяті з Євангелії:
Благословенна Ти між жонами, і благословенний Плід утроби твоєї! (Луки 1:42)


Є правило у богословів: "спочатку в контекс, а потів текст", бо інакши можна видумати єрись.

І Єлисавета наповнилась Духом Святим, 42 і скрикнула голосом гучним, та й прорекла, рус. "и воскликнула громким голосом, и сказала"
1. Наповнилась Д.С.
2. Скрикнула голосом гучним
3. прорекла
а тепер: 46А Марія промовила:

Питання: 1. Де ви тут побачили молитву Єлисавета до Марії?
2. А якщо по вашому це була молитва, то значить у 46 Марія до Єлисавета молилася?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви до Святого Духа
22147
UNREAD_POSTДодано: 09 квітня 2010, 23:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Sh_21 написав:
Поясніть тоді:Вiд Луки 1: 38 А Марія промовила: Я ж Господня раба: нехай буде мені згідно з словом твоїм! І відійшов Ангол від неї.
Вiд Луки 1:46 А Марія промовила: Величає душа моя Господа, 47 і радіє мій дух у Бозі, Спасі моїм, 48 що зглянувся Він на покору Своєї раби,
Дiї.1:14 Вони всі однодушно були на невпинній молитві, із жінками, і з Марією, матір'ю Ісусовою, та з братами Його.

Yur написав:
А що тут пояснювати. Хіба у цих рядках хоч півслова міститься, що не можна молитися до Богородиці. Чи може вас бентежить непоказовість Марії і що вона називає себе рабою ..
Так Божествена велич у людській малості. (Матвія 20:25-28; Марка 10:42-45)


Мене не бентежить, а дивує.
Що означає раб. Це той що все робить що скаже пан. В Церкві є три сани: диякон, проствітер, єпископ. А найбільний титул який може мати християнин це РАБ ГОСПОДНІЙ, який без всякого сумніву буде робити все що скаже йому Господь ( Господь озн. Господар, Пан )

А вас не бінтежить наступне:
Iс.Нав.8:31 як наказав був Мойсей, раб Господній, Ізраїлевим синам, як написано в книзі Мойсеєвого Закону.
Суд.2:8 І вмер Ісус, син Навинів, раб Господній, віку ста й десяти літ.
2Цар.10:10 ....що Господь говорив на Ахавів дім, і Господь зробив те, що говорив був через раба Свого Іллю.
Пс.17:1 Для дириґента хору. Раба Господнього Давида.....

То що будемо до всіх тих молитися хто є раб Господній, ні. Чому? Читайте дальше

Як ви думаєте до кого наступні ці слова?
2Тим.2:24 А раб Господній не повинен сваритись, але бути привітним до всіх, навчальним, до лиха терплячим,25 що навчав би противників із лагідністю

Пс.134:1 Хваліте Господнє Ім'я, хваліте, Господні раби.

P.S. Я просив тільки одна Біблія!!!!!!!1




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви до Святого Духа
22149
UNREAD_POSTДодано: 10 квітня 2010, 00:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Sh_21 написав:
Поясніть тоді:Вiд Луки 1: 38 А Марія промовила: Я ж Господня раба: нехай буде мені згідно з словом твоїм! І відійшов Ангол від неї.
Вiд Луки 1:46 А Марія промовила: Величає душа моя Господа, 47 і радіє мій дух у Бозі, Спасі моїм, 48 що зглянувся Він на покору Своєї раби,
Дiї.1:14 Вони всі однодушно були на невпинній молитві, із жінками, і з Марією, матір'ю Ісусовою, та з братами Його.


Sh_21 написав:
Дiї.1:14 Вони всі однодушно були на невпинній молитві, із жінками, і з Марією, матір'ю Ісусовою, та з братами Його.


Yur написав:
А що тут пояснювати. Хіба у цих рядках хоч півслова міститься, що не можна молитися до Богородиці. Чи може вас бентежить непоказовість Марії і що вона називає себе рабою ..
Так Божествена велич у людській малості. (Матвія 20:25-28; Марка 10:42-45)


Тепер наступне,я був виділив чорним, але ви не звернули уваги на слова Марії.
1.нехай буде мені згідно з словом твоїм!і також зглянувся Він на покору Своєї раби- як бачити вона впокорилася Богові, щоб виконати Його волю.
2. Спасі моїм- вона зраділа своїм особистим Спасителем, який тоже її спасе від гріхів.
3. були на невпинній молитві, із жінками, і з Марією, матір'ю Ісусовою, та з братами Його. - вона і всі апостоли до яких ви молитеся всі разом однодушно молилися до Бога. І як бачете всі мали рівні права, а марія не була старшою між ними, бо читаєм дальше 15 Тими ж днями Петро став посеред братів а народу було поіменно до ста двадцяти та й промовив: .

Отож, потрібно довіряти Писанню, а не Переданю і Урядови Постанов Церкви.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви до Святого Духа
22150
UNREAD_POSTДодано: 10 квітня 2010, 00:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
1. Що ж до молитви до Діви Марії, це і є молитвою до Бога.
2. Як те дитя що завинило, звертається до матері, просячи у неї захисту.
3. Вона ж ніколи не відмовить й заступится за свою дитину.


1. Де ви таке прочитали у Біблії що молитва до Марії цк молитва до Бога? Молитва має бути тільки до одного Бога!!!!
Матв.6:9 Ви ж моліться отак: Отче наш...
Дiї 7:55 А Степан... на небо споглянув, і побачив Божу славу й Ісуса, що по Божій правиці стояв, 56 і промовив......59 І побивали камінням Степана, що молився й казав: Господи Ісусе, прийми духа мого!...
а)Ви бачите що Степан не Марію побачив по правиці Бога, а Ісуса
б) і він не до Марії молився, а до Ісуса

2. Де у Біблії записано що Марія є Мати всіх людей?

Бог говорить що він є Мати людини Iс.49:15 Чи ж жінка забуде своє немовля, щоб не пожаліти їй сина утроби своєї? Та коли б вони позабували, то Я не забуду про тебе!

Бог говорить що Він є скеля і захист Пс.17:3 Господь моя скеля й твердиня моя, і Він мій Спаситель! Мій Бог моя скеля, сховаюсь я в ній, Він щит мій, і ріг Він спасіння мого, Він башта моя!

3. Де у Біблії записано що Марія є Заступниця?

Ісус говорить що він є Заступник і Посередник
1Тим.2:5 Один бо є Бог, і один Посередник між Богом та людьми, людина Христос Ісус, 6 що дав Самого Себе на викуп за всіх.
1Iван.2:1 Діточки мої, це пишу я до вас, щоб ви не грішили! А коли хто згрішить, то маємо Заступника перед Отцем, Ісуса Христа, Праведного.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви до Святого Духа
22188
UNREAD_POSTДодано: 11 квітня 2010, 02:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
1. Де ви таке прочитали у Біблії що молитва до Марії цк молитва до Бога? Молитва має бути тільки до одного Бога!!!!

У Біблії також ніде не сказано, що у своїх молитвах до Бога віруючий не може звертатися до Пресвятої Богородиці і Святих.
У Євангелії сказано:
щоб приготувати святих на діло служби для збудування тіла Христового (Ефесян 4:12)
бо ми члени Тіла Його від тіла Його й від костей Його! (Ефесян 5:30)


Тож якщо святі є членами Тіла Його, виходить молячись до них ми молимось до самого Бога ..
Й тут відповісти вам буде нічим. Бо усвідомлення Божого Тіла потребує прийняття Божої ТриЄДИНости.

Цитата:
2. Де у Біблії записано що Марія є Мати всіх людей?
3. Де у Біблії записано що Марія є Заступниця?

Як побачив Ісус матір та учня, що стояв тут, якого любив, то каже до матері: Оце, жоно, твій син!
Потім каже до учня: Оце мати твоя! І з тієї години той учень узяв її до себе.
(Івана 19:26,27)


Той хто вважаає себе учнем Христа, той і називає Пресвяту Богородицю своєю матір'ю.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви до Святого Духа
22195
UNREAD_POSTДодано: 11 квітня 2010, 12:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
1. Де ви таке прочитали у Біблії що молитва до Марії цк молитва до Бога? Молитва має бути тільки до одного Бога!!!!

У Біблії також ніде не сказано, що у своїх молитвах до Бога віруючий не може звертатися до Пресвятої Богородиці і Святих.

Почитаєте філософствувати. За то написано кому молитися. Якщо не написано не приймай наркотики, то це значить можна приймати?? Бачу вищі наведені місця для вас не аргумент. І закрийте катехизм.
Добре, де написано щоб християни молилися до Марії?
І чому Марія і всі святі апостоли самі молилися до Бога ? (Дiї.1:13-15)

Вам відповідь: Iван.2:5 А мати Його до слуг каже: Зробіть усе те, що Він вам скаже!. А що сказав Ісус:
Лук.4:8 І промовив Ісус йому в відповідь: Написано: Господеві Богові своєму вклоняйся, і служи Одному Йому!- як бачете тільки одному Богу!!!1
Матв.6:6 А ти, коли молишся, увійди до своєї комірчини, зачини свої двері, і помолися Отцеві своєму, що в таїні; а Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі явно. - то до кого сказав І.Х. молитися!!!!!
Перша заповідь: Вихід 20:5 ....Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний....

Yur написав:
У Євангелії сказано:щоб приготувати святих на діло служби для збудування тіла Христового (Ефесян 4:12) ;бо ми члени Тіла Його від тіла Його й від костей Його! (Ефесян 5:30) Тож якщо святі є членами Тіла Його, виходить молячись до них ми молимось до самого Бога ..Й тут відповісти вам буде нічим. ????????Бо усвідомлення Божого Тіла потребує прийняття Божої ТриЄДИНости.

до чого ви це притулили? Ви що не знаєте що це про церкву говориться, і є однин із символів. В християнстві немає духовенства і парифіян, а всі рівні і потрібні одні одному.

Sh_21 написав:
2. Де у Біблії записано що Марія є Мати всіх людей?
3. Де у Біблії записано що Марія є Заступниця?

Yur написав:
[i]Як побачив Ісус матір та учня, що стояв тут, якого любив, то каже до матері: Оце, жоно, твій син!Потім каже до учня: Оце мати твоя! І з тієї години той учень узяв її до себе. (Івана 19:26,27) Той хто вважаає себе учнем Христа, той і називає Пресвяту Богородицю своєю матір'ю.

Не люблю філософію!!!! То де тут написано що вона мати всіх християн??? Тут написано що Іван узяв її за мати, а не всі апостоли, і то щоб про неї піклуватися.
І де ви тут прочитали що треба її Богородицею називати. Сам Христос не називав себа на землі Сином Людським.
Ви що не вмієте уважно питання читати???
Отож, я чекаю відповіді
2. Де у Біблії записано що Марія є Мати всіх людей?
3. Де у Біблії записано що Марія є Заступниця?
Також не забутьде що я вам написав хто є Заступник і Мати це Триїдиний Бог.

P.S. СЄ раджу і вам пораджу читайте одну Біблію, а то різниці я не бачу між вартовою баштою і вашим катехизмом.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви до Святого Духа
22201
UNREAD_POSTДодано: 11 квітня 2010, 19:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Почитаєте філософствувати. За то написано кому молитися. Якщо не написано не приймай наркотики, то це значить можна приймати?? Бачу вищі наведені місця для вас не аргумент. Добре, де написано щоб християни молилися до Марії?

По-моєму філософствувати починаєте ви. Не приймати наркотики, хоч про це також прямо не сказано в Біблії, ви поділяєте, а от зводити молитвти до Святих що перебувають на Небесах, для вас подавай цитату з Біблії.
Чи не бачите, що у наведених вами цитатах й натяку не має про якусь заборону? Сказано, молитися до Одного Бога; до Одного Бога й молимось, звертаючись до Святих, що перебувають у Бозі на Небесах.
Чи обов'язково так молитися, -- це уже як хто собі забажає. Головне аби молитва була щирою Божою.

Yur написав:
У Євангелії сказано:щоб приготувати святих на діло служби для збудування тіла Христового (Ефесян 4:12) ;бо ми члени Тіла Його від тіла Його й від костей Його! (Ефесян 5:30) Тож якщо святі є членами Тіла Його, виходить молячись до них ми молимось до самого Бога ..Й тут відповісти вам буде нічим. ????????Бо усвідомлення Божого Тіла потребує прийняття Божої ТриЄДИНости.

Цитата:
до чого ви це притулили? Ви що не знаєте що це про церкву говориться, і є однин із символів. В християнстві немає духовенства і парифіян, а всі рівні і потрібні одні одному.

Церква Христова, це не лише земна спільнота людей. Церква Христова є Божим Тілом і сягає в есхатологічний вимір, де людина з'єдинюється во Христі у Його Божому тілі.
Наведені вище цитати якраз і підтверджують Божествену єдність святих. Тож молячись до них, молимось саме до Бога у всій Його тілесній повноті.


Sh_21 написав:
2. Де у Біблії записано що Марія є Мати всіх людей?
3. Де у Біблії записано що Марія є Заступниця?

З таким же успіхом можна запитати: де у Біблії записано, що можна просторікувати на богословські теми.
Якщо посилаєтесь сугубо на Біблію, той наводьте самі лиш цитати. Ви ж, до того висловлюєте власні думки й вважаєте, що цитата (Івана 19:26,27) стосується сугубо Івана. Натомість я і моя церква вважає, що слова Спасителя вічні, не закінчуються на Іванові й стосуються усіх тих, хто вважає себе учнями Христовими.
Небо й земля проминуться, але не минуться слова Мої! (Марка 13:31)

Цитата:
P.S. СЄ раджу і вам пораджу читайте одну Біблію, а то різниці я не бачу між вартовою баштою і вашим катехизмом.

Катехизмом я послуговуюсь лише з тими християнами, котрі вважають його не чужим. А порозуміння з усіма хто прагне Христа, справді можливе лише у Божому Слові. Аби лиш своє власне уміли підпорядкувати Божому.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви до Святого Духа
22204
UNREAD_POSTДодано: 11 квітня 2010, 20:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Якщо посилаєтесь сугубо на Біблію, той наводьте самі лиш цитати.


Немає про що з вами дальше говорити. Навіть не хочу коментувати ваші безглузді відповіді і коментарі вище наведені. Одне не забувайте що відповідь будете давати тільки перед Словом Божим. Читайте завжди Біблію в контексті.
12 Бо Боже Слово живе та діяльне, гостріше від усякого меча обосічного, проходить воно аж до поділу душі й духа, суглобів та мозків, і спосібне судити думки та наміри серця.
13 І немає створіння, щоб сховалось перед Ним, але все наге та відкрите перед очима Його, Йому дамо звіт!

(Євр.4:12,13)

P.S. Добре що це лише ваші думки і вашої церкви, все що ви писали це не загальний погляд Біблії.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви до Святого Духа
23117
UNREAD_POSTДодано: 08 травня 2010, 08:20 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 травня 2011, 08:21
Написано: 47
YUR дуже добре одне, ти унікальний серед католиків тим, що читаєш Слово Боже.
Але, ще краще б було, якби ти не підлаштовував Слово Боже під катехизм, а навпаки звіряв катехизм зі Словом Божим.
Бо з таким підходом ви католики скоро будети молитись не тільки до мертвих, але й до живих. Цікаво, якщо ваш "непомильний" папа є намісником "бога" (якого "бога") на землі, тобто "богом" то може треба молитися й до нього. Не знаю може вже і молитесь.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви до Святого Духа
23120
UNREAD_POSTДодано: 08 травня 2010, 22:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
РоманІ написав:
YUR дуже добре одне, ти унікальний серед католиків тим, що читаєш Слово Боже.

Скажу вам більше, я й католиком почав себе по-справжньому утотожнювати (хоч у дитинстві й був охрищений в православній церкві) через Його Слово. Те, що залишає Воно у моєму серці, повністю відповідає догматам Церкви, її офіційним документам, КАТЕХИЗМУ зокрема.
Тому по формі праві ті, котрі кажуть у всьому дослухатися до вчення Церкви -- воно ПРАВДИВЕ.

РоманІ написав:
Але, ще краще б було, якби ти не підлаштовував Слово Боже під катехизм, а навпаки звіряв катехизм зі Словом Божим.

А ще краще коли ті, котрі називають себе християнами, перестануть лукавити. У розмовах з нЕкатликами, звик посилатися на ОДНЕ СЛОВО. Його цілком достатньо, аби вибити усю лукаву прить з віровідступників різних мастей.

РоманІ написав:
Бо з таким підходом ви католики скоро будети молитись не тільки до мертвих, але й до живих.

Ті, що перебувають у Бозі, -- мертвими не є.
Бог же не є Богом мертвих, а живих, бо всі в Нього живуть. (Луки 20:38)

РоманІ написав:
Цікаво, якщо ваш "непомильний" папа є намісником "бога" (якого "бога") на землі, тобто "богом" то може треба молитися й до нього. Не знаю може вже і молитесь.

Як уже не раз говорив, папа не є намісником Бога, він намісник Церкви Христової на землі.
Непомильність папи в питаннях віровчення. У всьому іншому така ж грішна людина, до нього не молимось.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви до Святого Духа
23131
UNREAD_POSTДодано: 09 травня 2010, 23:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Цитата:
Тому по формі праві ті, котрі кажуть у всьому дослухатися до вчення Церкви -- воно ПРАВДИВЕ.

Тільки є один момент. Якщо це вчення суперечить Писанню, то це не від Бога вчення.
Дiї.3:22Бо Мойсей провіщав: Господь Бог вам Пророка (Ісуса) підійме від ваших братів, як мене; у всім Його слухайтеся, про що тільки Він вам говоритиме!
Дiї.4:19І відповіли їм Петро та Іван, та й сказали: Розсудіть, чи це справедливе було б перед Богом, щоб слухатись вас більш, як Бога?


Цитата:
А ще краще коли ті, котрі називають себе християнами, перестануть лукавити. У розмовах з нЕкатликами, звик посилатися на ОДНЕ СЛОВО. Його цілком достатньо, аби вибити усю лукаву прить з віровідступників різних мастей.

А ти тут не лукавиш?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви до Святого Духа
23132
UNREAD_POSTДодано: 10 травня 2010, 02:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Цитата:
Тому по формі праві ті, котрі кажуть у всьому дослухатися до вчення Церкви -- воно ПРАВДИВЕ.

Тільки є один момент. Якщо це вчення суперечить Писанню, то це не від Бога вчення.

Авжеж, якщо суперечить, то не від Бога.

Sh_21 написав:
Цитата:
А ще краще коли ті, котрі називають себе християнами, перестануть лукавити. У розмовах з нЕкатликами, звик посилатися на ОДНЕ СЛОВО. Його цілком достатньо, аби вибити усю лукаву прить з віровідступників різних мастей.

А ти тут не лукавиш?

Ні, не лукавлю.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 715 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 48  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>