Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 19:05




Створити нову тему Відповісти  [ 582 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 39  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Бог: Отець, Син, Дух Святий
20057
UNREAD_POSTДодано: 26 січня 2010, 18:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Людина ж... покликана стати Богом
Цікаво!
Yur написав:
Можемо почати з того, що ви мені задаватимете запитання, а я відповідатиму.
Думаю що для того щоб говорити про одне і те саме,хотів би зрозуміти ,яке значення ви вкладаєте в слово "БОГ"? Що воно означає для вас?


Востаннє редаговано jerelo 03 лютого 2010, 21:45 (всього 1 раз).
Ця тема виокремлена з теми "Людина покликана стати Богом?"


«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
20096
UNREAD_POSTДодано: 28 січня 2010, 17:50 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Бог це не слово, це Особа, Творець, Вседержитель. І взагалі що за тема така? :)




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
20151
UNREAD_POSTДодано: 30 січня 2010, 00:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Бог це не слово,
Чому?-Ів1:1-"і Бог було Слово."
Братик написав:
Бог це не слово,це Особа,
А чому ти так Думаєш??Більшість Християн стверджують що Бог це не одна особа ,а три особи.В тебе інші погляди ,чи я чогось не зрозумів.Поясни .Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
20201
UNREAD_POSTДодано: 30 січня 2010, 18:11 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Чому?-Ів1:1-"і Бог було Слово."
мододець, правильно підмітив! :yes: Тільки я мав на увазі термін, а "Слово" в Біблії це в іншому розумінні. Бог - триєдиний, а не три різні особи: Бог - Отець, Бог - Син та Бог - Дух Святий.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
20256
UNREAD_POSTДодано: 31 січня 2010, 01:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Цитата:
Чому?-Ів1:1-"і Бог було Слово."
мододець, правильно підмітив! :yes: Тільки я мав на увазі термін, а "Слово" в Біблії це в іншому розумінні.
В якому в іншому??
Братик написав:
Бог - триєдиний, а не три різні особи: Бог - Отець, Бог - Син та Бог - Дух Святий.

Давай спробуймо подивитись у Біблію.Чи є десь у Ній сказано що Бог Триєдиний??Дивимось у ДІЇ7:56-"і промовив: Ось я бачу відчинене небо, і Сина Людського, що по Божій правиці стоїть!...",а також на російській у синодальному точніше:-"и сказал: вот, я вижу небеса отверстые и Сына Человеческого, стоящего одесную Бога".Отже "Братику":-Кого бачить Стефан?,Когось троєдиного ,двоєдиного,одного ,чи може Двох?А також:-Як думаєш Хто це, Син Людський ,якого бачить Стефан на небі ,а не наземлі??,і Хто є тим Богом ,по правиці якого стоїть Син Людський??Будь добрий,а також і інші приділіть цим питанням увагу,мені дуже цікаво довідатись вашу думку щодо цього.Дякую.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
20287
UNREAD_POSTДодано: 01 лютого 2010, 07:15 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Слово у цьому місці Біблії (Ів.1:1) означає Бог, тому то і написано з великої літери. І ти сам це підмітив. Отже я би мав написати так: Бог - це не просто слово, а Слово! :)
Бог - триєдиний, тобто існує три особи: Отець, Син та Дух Святий, та вони єдині, тобто неподільні. Це можна зрозуміти на прикладі того, що і люди теж триєдині: ми маємо тіло, маємо душу та маємо дух. І ці три субстанції є абсолютно різними, та складають одну особистість. Так, Ісус молився до Бога зі зверненням "Отче". Але в той же час Ісус казав: "Хто вірує в Мене, той вірує в Мого Отця". Ісус був відірваним від Свого Отця лише в період, коли Він був в земному тілі. І саме в цей період Він молився до Отця.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
20288
UNREAD_POSTДодано: 01 лютого 2010, 08:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 серпня 2012, 00:20
Написано: 87
Звідки: Кременець Тернопільська обл. (USA Kentaky)
Братик написав:
Слово у цьому місці Біблії (Ів.1:1) означає Бог, тому то і написано з великої літери. І ти сам це підмітив. Отже я би мав написати так: Бог - це не просто слово, а Слово! :)
Бог - триєдиний, тобто існує три особи: Отець, Син та Дух Святий, та вони єдині, тобто неподільні. Це можна зрозуміти на прикладі того, що і люди теж триєдині: ми маємо тіло, маємо душу та маємо дух. І ці три субстанції є абсолютно різними, та складають одну особистість. Так, Ісус молився до Бога зі зверненням "Отче". Але в той же час Ісус казав: "Хто вірує в Мене, той вірує в Мого Отця". Ісус був відірваним від Свого Отця лише в період, коли Він був в земному тілі. І саме в цей період Він молився до Отця.

АМІНЬ!




Рятуй узятих на смерть!!! Причти 24:11
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
20299
UNREAD_POSTДодано: 01 лютого 2010, 18:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Слово у цьому місці Біблії (Ів.1:1) означає Бог, тому то і написано з великої літери. І ти сам це підмітив. Отже я би мав написати так: Бог - це не просто слово, а Слово! :)
Дякую "Братик".Але чому ж тут Бога названно Словом???
Братик написав:
Бог - триєдиний, тобто існує три особи:
Давай порівняємо з попередніми твоїми словами
Братик написав:
Бог це не слово,це Особа,
Братик написав:
Бог - триєдиний, а не три особи
Дійсно важко про щось говорити коли немає чіткого уявлення.Вибач,то Бог- це три особи,Особа чи не три особи
Братик написав:
Бог - триєдиний, Отець, Син та Дух Святий, та вони єдині, тобто неподільні.
Це цікаво,але ти мабуть не помітив про що я просив
SSS написав:
Давай спробуймо подивитись у Біблію.Чи є десь у Ній сказано що Бог Триєдиний?
.Тому будьте уважніші коли відповідаєте на запитання.Звертаюсь не тільки до тебе а й до пана "Т".
Братик написав:
Це можна зрозуміти на прикладі того, що і люди теж триєдині: ми маємо тіло, маємо душу та маємо дух. І ці три субстанції є абсолютно різними, та складають одну особистість.
. Вибач але ЦЕ лишень ваша теорія .
Братик написав:
Так, Ісус молився до Бога зі зверненням "Отче". Але в той же час Ісус казав: "Хто вірує в Мене, той вірує в Мого Отця". Ісус був відірваним від Свого Отця лише в період, коли Він був в земному тілі. І саме в цей період Він молився до Отця.
Братику я ж не про це питав
SSS написав:
Кого бачить Стефан?,Когось троєдиного ,двоєдиного,одного ,чи може Двох?А також:-Як думаєш Хто це, Син Людський ,якого бачить Стефан на небі ,а не наземлі??,і Хто є тим Богом ,по правиці якого стоїть Син Людський??
Чекаю розумних відповідей.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
20300
UNREAD_POSTДодано: 01 лютого 2010, 18:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Leonidua написав:
Братик написав:
Слово у цьому місці Біблії (Ів.1:1) означає Бог, тому то і написано з великої літери. І ти сам це підмітив. Отже я би мав написати так: Бог - це не просто слово, а Слово! :)
Бог - триєдиний, тобто існує три особи: Отець, Син та Дух Святий, та вони єдині, тобто неподільні. Це можна зрозуміти на прикладі того, що і люди теж триєдині: ми маємо тіло, маємо душу та маємо дух. І ці три субстанції є абсолютно різними, та складають одну особистість. Так, Ісус молився до Бога зі зверненням "Отче". Але в той же час Ісус казав: "Хто вірує в Мене, той вірує в Мого Отця". Ісус був відірваним від Свого Отця лише в період, коли Він був в земному тілі. І саме в цей період Він молився до Отця.

АМІНЬ!
Чому???




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
20321
UNREAD_POSTДодано: 02 лютого 2010, 11:19 

Стать: Він
Востаннє тут були:
29 січня 2022, 13:55
Написано: 98
Звідки: Україна. Київщина.
ТОМУ, ЩО ТАКА ВОЛЯ ВЕЛИКОГО І ПРЕМУДРОГО БОГА.
І усі діти Божі приймають це спокійно і смиренно, а інші ( (Ви розумієте чиї діти) пишу це не для того щоб причинити Вам біль, а якщо й причиню то нехай це буде Вам накористь,як від солі ) об це спотикаються... .
Схоже це сито, духовне сито.




Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
20323
UNREAD_POSTДодано: 02 лютого 2010, 11:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Борис написав:
ТОМУ, ЩО ТАКА ВОЛЯ ВЕЛИКОГО І ПРЕМУДРОГО БОГА.
І усі діти Божі приймають це спокійно і смиренно, а інші ( (Ви розумієте чиї діти) пишу це не для того щоб причинити Вам біль, а якщо й причиню то нехай це буде Вам накористь,як від солі ) об це спотикаються... .
Схоже це сито, духовне сито.
Дякую,що відкрили мені це.Але можна без образ.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
20335
UNREAD_POSTДодано: 02 лютого 2010, 20:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 серпня 2012, 00:20
Написано: 87
Звідки: Кременець Тернопільська обл. (USA Kentaky)
sss написав:
Leonidua написав:
Братик написав:
Слово у цьому місці Біблії (Ів.1:1) означає Бог, тому то і написано з великої літери. І ти сам це підмітив. Отже я би мав написати так: Бог - це не просто слово, а Слово! :)
Бог - триєдиний, тобто існує три особи: Отець, Син та Дух Святий, та вони єдині, тобто неподільні. Це можна зрозуміти на прикладі того, що і люди теж триєдині: ми маємо тіло, маємо душу та маємо дух. І ці три субстанції є абсолютно різними, та складають одну особистість. Так, Ісус молився до Бога зі зверненням "Отче". Але в той же час Ісус казав: "Хто вірує в Мене, той вірує в Мого Отця". Ісус був відірваним від Свого Отця лише в період, коли Він був в земному тілі. І саме в цей період Він молився до Отця.

АМІНЬ!
Чому???

Бо то є істина. А вам я раджу пошукати форуми СЄ. Там вам буде цікавіше поспілкуватися з однодумцями.




Рятуй узятих на смерть!!! Причти 24:11
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
20336
UNREAD_POSTДодано: 02 лютого 2010, 20:24 

Стать: Він
Востаннє тут були:
29 січня 2022, 13:55
Написано: 98
Звідки: Україна. Київщина.
sss написав:
Борис написав:
ТОМУ, ЩО ТАКА ВОЛЯ ВЕЛИКОГО І ПРЕМУДРОГО БОГА.
І усі діти Божі приймають це спокійно і смиренно, а інші ( (Ви розумієте чиї діти) пишу це не для того щоб причинити Вам біль, а якщо й причиню то нехай це буде Вам накористь,як від солі ) об це спотикаються... .
Схоже це сито, духовне сито.
Дякую,що відкрили мені це.Але можна без образ.




Я й не думав Вас ображати, просто це дуже небезпечно перекручувати Писання.
Раз написано - "Бо троє свідкують на небі: Отець, Слово й Святий Дух, і ці Троє Одно." (1 Ів.5. 7) - то так це й є. Не слухайтеся лжевчителів вони ж тянуть Вас до погибелі. Слухайтеся Бога, Він приготував Вам життя вічне!




Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
20341
UNREAD_POSTДодано: 02 лютого 2010, 23:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Leonidua написав:
Бо то є істина.
Що?Бог то є Слово?-чому???;Трійця?-НАПИСАНО?
Leonidua написав:
А вам я раджу пошукати форуми СЄ. Там вам буде цікавіше поспілкуватися з однодумцями.
Та заспокойтеся ви вже.Я розумію,що якщо немає розумних відповідей то слід вдаватись до подібних речей.З однодумцями я шановний чи то шановна спілкуюся в реальному житті.Щодо цього форуму то я вже пояснював щодо цього в минулих дописах.Більш того ,тут один ваш колєга писав
prostak написав:
але незнаю чи заходять вони(СЄ) на подібні форуми?

От я вирішив зайти.Погано зробив??А взагалі пане чи то пані "Leonidua" ,не розберу з вашого псевдо ,мені здається вам не личить давати такі поради як
Leonidua написав:
А вам я раджу пошукати форуми СЄ. Там вам буде цікавіше поспілкуватися з однодумцями.
Адже у вас там знизу написано,що?-Рятуй узятих на смерть!!!Тож не соромно вам під таким лозунгом давати такі поради.Подумайте про це і відпишіть,якщо буде бажання рятувати.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
20343
UNREAD_POSTДодано: 03 лютого 2010, 00:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Борис написав:
Я й не думав Вас ображати, просто це дуже небезпечно перекручувати Писання.
Раз написано - "Бо троє свідкують на небі: Отець, Слово й Святий Дух, і ці Троє Одно." (1 Ів.5. 7) - то так це й є. Не слухайтеся лжевчителів вони ж тянуть Вас до погибелі. Слухайтеся Бога, Він приготував Вам життя вічне!
Борисе ,Борисе дивлюсь і не знаю чи то сміятися чи то плакати з таких слів.Дивно чути від протестанта такі слова.Якраз ці слова які ви навели з (1 Ів.5. 7) і є тим перекрученям.Не буду вам поки що цього пояснювати,а заохочую дослідити це самому.,на довше відкладеться в памяті.Просто запитаю: чому в багатьох перекладах (укр,рос,анг,нім і тд) немає цих слів які ви навели в 1 Ів.5. 7.Візміть хоча б переклад Хом або СМ і звірте з Огієнком,а якщо маєте доступ до іншомовних то і туди подивіться.Якщо цього не зрозумієте ,то відпишіть ,поясню.Добре що ви це сказали тут у своєму колі ,а то десь інше то б висміяли.Ну нічого ми всі вчимося.Дякую.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 582 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 39  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>