Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 15:19




Створити нову тему Відповісти  [ 171 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
19936
UNREAD_POSTДодано: 21 січня 2010, 07:35 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Пане SSS! Я вже здається писав, що Церква Христова складається не з течій (церков), а з дітей Божих, викуплених кров"ю Ісуса Христа. Я не хочу робити висновків у яких церквах знаходяться діти Божі, або у яких їх більше чи менше. Коли ти предстанеш перед Суддею Праведним, Він не буде тебе питати до якої церкви ти ходив. Сперечатися яка церква правильніша не бачу сенсу, бо кожен буде відстоювати свою. Питання у цій темі було: чому існує так багато різних течій. Моя думка, це тому, що, по-перше, люди завжди шукають Бога, по-друге, ворог душ людських завжди намагається звести християн з істинного шляху, тому він завжди намагається розділити істинних християн, підсовуючи всілякі єресі.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
19942
UNREAD_POSTДодано: 21 січня 2010, 14:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Пане SSS! Я вже здається писав, що Церква Христова складається не з течій (церков), а з дітей Божих, викуплених кров"ю Ісуса Христа.
Вибачте будь ласка,але з вашої попередньої відповіді я не побачив що ви говорите про окремих людей(дітей Божих),а не про християнські течії.Ваша відповідь.
Братик написав:
Очевидно, НЕ ВСІ ХРИСТИЯНСЬКІ ТЕЧІЇ складають Церкву Христову.
Мені здалось що ви говорили не про окремих людей(дітей Божих),а про ХРИСТИЯНСЬКІ ТЕЧІЇ,ЧИ Я ПОМИЛЯЮСЬ? :?
Братик написав:
Я не хочу робити висновків у яких церквах знаходяться діти Божі, або у яких їх більше чи менше.
:yes: Дійсно про це мова не йшла. :)
Братик написав:
Сперечатися яка церква правильніша не бачу сенсу, бо кожен буде відстоювати свою.
:yes: Вибачте ,але я до цього не заохочував,а лишень запитав:чому ви думаєте що не ВСІ ХРИСТИЯНСЬКІ ТЕЧІЇ складають Церкву Христову?? :) .Будь ласка будьте уважніші.Надіюсь ви поясните свою думку яку ви висловили у своїй відповіді:--чому не ВСІ ХРИСТИЯНСЬКІ ТЕЧІЇ складають Церкву Христову,а не окремі особи??.
Братик написав:
Питання у цій темі було: чому існує так багато різних течій.

Я помітив що не тільки це а щей:Чи схвалює це Бог?? ;)
Братик написав:
Моя думка, це тому, що, по-перше, люди завжди шукають Бога, по-друге, ворог душ людських завжди намагається звести християн з істинного шляху, тому він завжди намагається розділити істинних християн, підсовуючи всілякі єресі.
Цікава думка !! :? ЇЇ варто обговорити ,але мабуть після ,щоб нерозпорошуватись.Тож будь ласка пане "Братик" поясніть:1)чому не ВСІ ХРИСТИЯНСЬКІ ТЕЧІЇ складають Церкву Христову,(а не окремі особи)??.2)Чи схвалює таку кількість християнських течій Бог??? ;) .Наприклад я помітив пан"Nixy" висловився щодо цього так:-"Це питання мабуть треба ставити Богу, і не намагатись тут за Нього давати відповіді".А як думаєте ви??Чи ви теж такої думки??Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
19953
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2010, 07:08 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
чому не ВСІ ХРИСТИЯНСЬКІ ТЕЧІЇ складають Церкву Христову,(а не окремі особи)?

Не зовсім зрозумів питання, я ж саме це говорив, що окремі особи складають Церкву Христову, а не течії. А в попередньому пості я говорив про різні християнські течії, тож трохи обмовився. Може ти мав на увазі, члени яких християнських течій не є членами Христової Церкви? Як я вже говорив, Церкву Христову складають відроджені християни, тобто ті, хто народився згори. Дійсно, в одних течіях таких є більше, в інших - менше. Наприклад, важко собі уявити, щоб народжені згори християни продовжували ходити в православну церкву чи ультра-харизматичну. Я вже не кажу за різні псевдохристиянські організації.
Цитата:
Чи схвалює таку кількість християнських течій Бог?

Спробую відповісти замість Бога. Бог "схвалює" коли заблудший грішник кається. В Новому Завіті багато написано якою повинна бути церква. Якщо Бог сказав ревнувати про духовні дари, наприклад, то він не сказав це лише пятидесятницьким церквам. Бог хоче щоб всі церкви були такими, про які описується в Біблії, тобто однаково абсолютно правильними. Але оскільки абсолютно правильних церков не може бути на цій грішній землі, то Бог допускає деякі маловажні розбіжності у поглядах, як ото стосовно суботи чи обрізання. Але більш важливим є не дотримання чи недотримання суботи, а духовна зрілість церкви, що проявляється в духовних дарах та плодах. Навіть церкви однієї деномінації можуть бути гарячими, тобто горіти для Бога, і теплими, або холодними. Якщо церква горить для Бога, під час зібрання проявляються духовні дари, члени церкви духовно здорові, то немає значення чи ця церква збирається в суботу чи неділю. Таку церкву буде схвалювати Бог. Але якщо церква є християнською тільки по назві, а не за змістом, то чи може це схвалювати Бог?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
20004
UNREAD_POSTДодано: 25 січня 2010, 00:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Демян написав:
Братик написав:
написав:Питання у цій темі було: чому існує так багато різних течій.

Я помітив що не тільки це а щей:Чи схвалює це Бог?? ;)

Бог схвалює тільки теократичну організацію СЄ і одого "благорозумного раба", тільки він має монополію на "божественний канал" ???


0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: jerelo | 30 січня 2010, 00:19.
Причина: офтоп
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
20024
UNREAD_POSTДодано: 25 січня 2010, 19:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Не зовсім зрозумів питання, я ж саме це говорив, що окремі особи складають Церкву Христову, а не течії.
Чому ці окремі особи які складають Церкву Христову не обєднаються в одну всесвітню церкву?Що заважає??Церква Христова--Це що ,в твоєму розумінні??,поясни будь добрий.
Братик написав:
А в попередньому пості я говорив про різні християнські течії, тож трохи обмовився. Може ти мав на увазі, члени яких християнських течій не є членами Христової Церкви?
Вибач,але я мав на увазіне те,що ти пишеш зараз, а те що тинаписав реніше.
Братик написав:
Як я вже говорив, Церкву Христову складають відроджені християни, тобто ті, хто народився згори.

Поясни будь ласка що маєш на увазі зрозумілою та простою мовою для тих хто не є протестантом-Що озн народитись згори??;Чи є якісь видимі ознаки цього дійства??По чому їх можна розпізнати??Більшість простих людей не розуміють цього виразу-(народитись згори)
Братик написав:
Дійсно, в одних течіях таких є більше, в інших - менше. Наприклад, важко собі уявити, щоб народжені згори християни продовжували ходити в православну церкву чи ультра-харизматичну. Я вже не кажу за різні псевдохристиянські організації.
Як думаєш чи є такі в організації СЄ.По чому їх можна розпізнати??
Братик написав:
Спробую відповісти замість Бога.
Вибач ,але думаю що за Бога не слід пробувати відповідати.Як вже говорилось раніше ,на землі ми маємо Живе Слово Бога.Тому мені здається відповідь щодо цього, слід пробувати шукати у Його Слові, а не відповідати замість нього ,чи нетак?
Братик написав:
Якщо Бог сказав ревнувати про духовні дари,.
Хочу тебе попросити ,а також інших протестантів які є на цьому форумі :-Будьте добрі,якщо вживаєте якийсь протестантський вираз як от(ревнувати про духовні дари,)пояснюйте їх простою та зрозумілою мовою для усіх(католиків ,православн,СЄ і тд)які можуть переглядати ваші відповіді.Дякую.Надіюсь ти поясниш.
Братик написав:
наприклад, то" ВІН НЕ СКАЗАВ" це лише пятидесятницьким церквам. Бог хоче щоб всі церкви були такими, про які описується в Біблії, тобто однаково абсолютно правильними. Але оскільки абсолютно правильних церков не може бути на цій грішній землі, то Бог допускає деякі маловажні розбіжності у поглядах, як ото стосовно суботи чи обрізання. Але більш важливим є не дотримання чи недотримання суботи, а духовна зрілість церкви, що проявляється в духовних дарах та плодах.
.Напиши будь добрий ,де і коли Він про це сказав??
Братик написав:
Навіть церкви однієї деномінації можуть бути гарячими, тобто горіти для Бога, і теплими, або холодними.
Горіти для Бога-- як це???,простими словами.
Братик написав:
Якщо церква горить для Бога, під час зібрання проявляються духовні дари, члени церкви духовно здорові, то немає значення чи ця церква збирається в суботу чи неділю. Таку церкву буде схвалювати Бог.

Проявляються духовні дари--Які саме???
Братик написав:
Але якщо церква є християнською тільки по назві, а не за змістом, то чи може це схвалювати Бог?

"а не за змістом",-як це?,яким повинен бути зміст?Дякую.Якщо по правилам не можна ставити запитання однуму комусь,то будь ласка прилучайтесь до обговорення цих запитань.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
20092
UNREAD_POSTДодано: 28 січня 2010, 17:41 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ссс, на жаль у мене немає вдосталь часу, щоб відповідати тобі по кожному питанні. Спробую дати одну узагальнену відповідь, якщо тебе щось зацікавить, або щось залишу без відповіді, прошу запитати ще раз, але бажано не стільки питань одразу. Питай краще те, що тебе цікавить найбільше. Як мені здалося, в першу чергу, потребує пояснення що таке народитися згори. Але щоб дати відповідь на це питання, теж не вкладешся на 5 хвилин. Проте, раджу тобі прочитати інші теми на цьому форумі, про це написано чимало. Відповім у двох словах: народитися згори означає народитися від Духа Святого. Всі ми народжені від води, тобто по тілу від нашого батька. Але чому ми називаємо Бога нашим Батьком Небесним? Так Христос називав Бога Отцем, тому що Він був народжений від Бога ще при тілесному народженні, тобто тілесною мати у Нього була Марія, а тілесного отця він не мав, бо був зачатий відразу Духом Святим. Відтак, Він мав повне право називати Бога Отцем. Відроджені ж християни, тобто ті, хто народився згори теж називають Бога Отцем, бо є народженими від Нього, але духовно. Таке саме питання, яке задав ти, задавав Никодим Христу, тому краще візьми Біблію та прочитай Євангеліє від Івана, 3-й розділ, бо там все написано. Коли ти зрозумієш це, то відпаде потреба відповідати на всі інші твої питання.




Хай благословить тебе Господь!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
20098
UNREAD_POSTДодано: 28 січня 2010, 18:56 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Як думаєш чи є такі в організації СЄ.По чому їх можна розпізнати??

Якщо вони визнають Христа за Господа, то можливо таке, але я сумніваюсь, що вони залишатимуться в цій організації.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
20137
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2010, 20:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Дуже дякую за відповідь.Проте ще є дещо не зрозуміле з твоїх слів.Повторюю.
Братик написав:
Якщо Бог сказав ревнувати про духовні дари,.
Хочу тебе попросити ,а також інших протестантів які є на цьому форумі :-Будьте добрі,якщо вживаєте якийсь протестантський вираз як от(ревнувати про духовні дари-як це???,)пояснюйте їх простою та зрозумілою мовою для усіх(католиків ,православн,СЄ і тд)які можуть переглядати ваші відповіді.Дякую.Надіюсь ти поясниш!!!!.
Братик написав:
Навіть церкви однієї деномінації можуть бути гарячими, тобто горіти для Бога, і теплими, або холодними.
Горіти для Бога-- як це???,простими словами.
Братик написав:
Якщо церква горить для Бога, під час зібрання проявляються духовні дари, члени церкви духовно здорові, то немає значення чи ця церква збирається в суботу чи неділю. Таку церкву буде схвалювати Бог.

Проявляються духовні дари--Які саме???
Братик написав:
Але якщо церква є християнською тільки по назві, а не за змістом, то чи може це схвалювати Бог?

"а не за змістом",-як це?,яким повинен бути зміст?Дякую.Якщо по правилам не можна ставити запитання однуму комусь,то будь ласка прилучайтесь до обговорення цих запитань.Цікаво було б довідатись про вашу думку.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
20139
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2010, 21:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Відроджені ж християни, тобто ті, хто народився згори теж називають Бога Отцем, бо є народженими від Нього, але духовно. Таке саме питання, яке задав ти, задавав Никодим Христу, тому краще візьми Біблію та прочитай Євангеліє від Івана, 3-й розділ, бо там все написано. Коли ти зрозумієш це, то відпаде потреба відповідати на всі інші твої питання.

Ще раз дякую за детальну відповідь,а також за пораду щодо 3 розділу Ів.Я читав його неодноразово.Але ти не утночнив: як це народитись духовно??Що для цього слід робити???Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
20140
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2010, 21:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Цитата:
Як думаєш чи є такі в організації СЄ.По чому їх можна розпізнати??

Якщо вони визнають Христа за Господа, то можливо таке, але я сумніваюсь, що вони залишатимуться в цій організації.
Як думаєш чи взагалі є такі Християни, які б не визнавали Христа за Господа??.Якщо знаєш таких то напиши!Дякую.Якщо в тебе мало часу аби відповісти на запитання може хтось з інших в цьому допоможе,адже запитання не персонально до тебе.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: jerelo | 30 січня 2010, 00:20.
Причина: офтоп
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
20142
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2010, 21:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 серпня 2012, 00:20
Написано: 87
Звідки: Кременець Тернопільська обл. (USA Kentaky)
sss написав:
Братик написав:
Цитата:
Як думаєш чи є такі в організації СЄ.По чому їх можна розпізнати??

Якщо вони визнають Христа за Господа, то можливо таке, але я сумніваюсь, що вони залишатимуться в цій організації.
Як думаєш чи взагалі є такі Християни, які б не визнавали Христа за Господа??.Якщо знаєш таких то напиши!Дякую.Якщо в тебе мало часу аби відповісти на запитання може хтось з інших в цьому допоможе,адже запитання не персонально до тебе.

Єговісти не признають Христа за Господа.




Рятуй узятих на смерть!!! Причти 24:11
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
20143
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2010, 21:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss написав:
Але ти не утночнив: як це народитись духовно??Що для цього слід робити???

Читай тему Що означає народитися від води та Духа?
sss написав:
Будьте добрі,якщо вживаєте якийсь протестантський вираз як от(ревнувати про духовні дари,)пояснюйте їх простою та зрозумілою мовою для усіх(католиків ,православн,СЄ і тд)

Це не протестантський вираз, а біблійний, просто вживається в російській Біблії: Достигайте любви; ревнуйте о [дарах] духовных, особенно же о том, чтобы пророчествовать. (1Кор.14:1)
В українських перекладах це слово перекладали як "ревно дбайте" чи "гаряче бажайте" чи "жадайте" чи "пильнуйте".




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
20144
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2010, 21:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
NiXy написав:
Демян написав:
то чи дійсно в такому розмаїті релігій з такими протиріччями зацікавленний Бог як керівник величезного заводу??

Мабуть зацікавлений, бо інакше ця течія поступово би зникла. Як бачимо, зараз немає течії ніколаїтів чи саддукеїв.
Пане NiXy я так розумію з ваших слів що якщо якась релігія існує до сих пір ,то це означає що її схвалює Бог???.Поясніть.

Цитата:
Логічно.Але ми маємо тут на землі його Святе Слово.Тому нам нетреба беспосередньо питати в Нього.А спробувати зясувати за допомогою його слова

NiXy написав:
Тільки не треба видавати власні думки, за Його думки.

НАПРИКЛАД??
Цитата:
Жодна з тих течій не прийняла Христа.Це свідчить про те що для Бога вони не були вгодні.

NiXy написав:
Течія може і не прийняла, а ось люди що були у цих течіях прийняли Христа та стали християнами. Це мабудь є позитивна сторона тих течій.
Мені здалося що тут говорять про релігї(течії),а не про окремих осіб,Чи я помиляюсь??Адже ті самі течії складаються з людей ,а не навпаки.А те що течія не прийняла озн що люди які належили до цієї течії цього не зробили,чи нетак???




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 171 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>