Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 13:48




Створити нову тему Відповісти  [ 223 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Ставлення до "Свідків Єгови"
19106
UNREAD_POSTДодано: 13 грудня 2009, 17:08 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
22 березня 2010, 14:17
Написано: 51
Нещодавно до мене завітали подружжя баптистів,і як завжди почали розказувати своє вчення, подарували мені брошури "Пробудись" і "Вартова башта". Сказали що до мене завітають ще, і я дозволила. Може не варто було?


Востаннє редаговано admin 14 січня 2011, 14:36 (всього 1 раз).
Змінено назву теми на прохання учасників
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до баптистів!
19107
UNREAD_POSTДодано: 13 грудня 2009, 18:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Valia написав:
Нещодавно до мене завітали подружжя баптистів,і як завжди почали розказувати своє вчення, подарували мені брошури "Пробудись" і "Вартова башта".

:) Це були не баптисти, а так звані "свідки єгови", бо це їхні журнали. Баптисти по хатам не ходять і нікому не нав'язують своє віровчення.

Яка різниця між баптистами та свідками?
Свідки єгови - це міжнародна організація, яка основується на релігійному вченні Чарльза Рассела. Це вчення в основних положеннях суперечить Біблії, а розробляється в єдиному адміністративному центрі «Товариства Вартової башти» у Нью-Йорку.
Баптисти - це представники євангельських церков, основою вчення яких є Біблія. І хоча баптисти не мають єдиного адміністративного центру, їхнє вчення поширене по всьому світі. Баптист - з англійської означає "хреститель", наприклад Іван Хреститель був першим баптистом, бо англійською називається John the Baptist.

Я би радив обережно ставитися до вчення "Свідків Єгови", бо ці люди часто самі не розуміють, що вони проповідують, а головна їх ціль - це завербувати Вас у свою організацію.
Баптисти ж, якщо й проповідують, то проповідують Слово Боже, щоб людина стала віруючою в Бога, яка будує свій дім на скелі (на Біблії), а не на піску (всілякі людські вчення).

До баптистів я ставлюся з повагою, хоча я сам не належу до їхньої церкви. Бо я вважаю, що головне для кожного з нас - це шукати Бога і прагнути Правди. Я думаю, що будь-яке віровчення, яке заохочує до самостійного дослідження Біблії, то це ознака здорового вчення. Якщо баптисти ще не все розуміють, то якщо будуть шукати Бога, обов'язково знайдуть, бо кожен, хто просить одержує, хто шукає знаходить, а хто стукає відчинять йому. (Матв.7:8)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до баптистів!
19108
UNREAD_POSTДодано: 13 грудня 2009, 18:39 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
22 березня 2010, 14:17
Написано: 51
А якщо я читаю Біблію, чи зможуть вони мені той чи інший текст?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до баптистів!
19110
UNREAD_POSTДодано: 13 грудня 2009, 18:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Valia написав:
А якщо я читаю Біблію, чи зможуть вони мені той чи інший текст?
Що? Пояснити щось з Біблії?
Не знаю... Мені зі "свідками" важко спілкуватися, бо вони як роботи - що їх навчили, те й твердять. Я їм про одне, а вони далі про своє. Таке враження, що їх не вчать думати і вони не мають власної думки. Якщо їх про щось запитатися, то вони вам скажуть, що їм потрібно спитатися у своїх вчителів, а потім вам перекажуть. :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до баптистів!
19111
UNREAD_POSTДодано: 13 грудня 2009, 19:00 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
22 березня 2010, 14:17
Написано: 51
Я так зрозуміла,що краще з ними нічого спільного не мати!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до баптистів!
19112
UNREAD_POSTДодано: 13 грудня 2009, 20:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Valia написав:
Нещодавно до мене завітали подружжя баптистів,і як завжди почали розказувати своє вчення, подарували мені брошури "Пробудись" і "Вартова башта". Сказали що до мене завітають ще, і я дозволила. Може не варто було?

Це були явно не баптисти, а свідки. Думаю що неварта, краще самому Євангелію почитати.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до баптистів!
19113
UNREAD_POSTДодано: 13 грудня 2009, 20:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Сонячник написав:
До баптистів я ставлюся з повагою

І я також з повагою


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до баптистів!
19114
UNREAD_POSTДодано: 13 грудня 2009, 20:37 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
22 березня 2010, 14:17
Написано: 51
Але якщо я щось не розумію з прочитаного? До кого звертатися,кого запитувати?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до баптистів!
19115
UNREAD_POSTДодано: 13 грудня 2009, 21:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Valia написав:
Але якщо я щось не розумію з прочитаного? До кого звертатися,кого запитувати?

Найкраще звертатися в молитві до Бога. Якщо Ви читаєте, але чогось не розумієте, то просто попросіть у Бога зрозуміти це, та читайте далі. Бо Біблія - це Боже Слово, і лише Бог може відкрити Вам правильне розуміння. Прийде час, що Ви зрозумієте, принаймні коли будете читати це місце вдруге чи втретє. :)

Наша віра від Слова Божого. Якщо ми слухаємо (читаємо) Слово Боже і виконуємо, то Бог нам допоможе зрозуміти більше. А якщо ми читаємо, але не хочемо виконувати, то придумуємо всілякі лжевчення, аби обійти Божі заповіді. Тому є так багато всіляких конфесій і всіляких лженаук.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до баптистів!
19429
UNREAD_POSTДодано: 05 січня 2010, 13:47 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Сонячник написав:
наприклад Іван Хреститель був першим баптистом, бо англійською називається John the Baptist.

Я б так не сказав, тому що хрещення це ще більш давніший обряд і був він ще до Івана Хрестителя. Проте, дійсно, Іван Хреститель найбільш відомий і він був перед самим приходом Ісуса Христа.
Сонячник написав:
Я би радив обережно ставитися до вчення "Свідків Єгови", бо ці люди часто самі не розуміють, що вони проповідують, а головна їх ціль - це завербувати Вас у свою організацію.

Я б також рекомендував обережніше ставитися, але не до представників "СЄ", а більше до самої організації. А самі "СЄ" також люди і відкидати, чи не спілкуватися з ними аж ніяк непотрібно.
Сонячник написав:
Баптисти ж, якщо й проповідують, то проповідують Слово Боже, щоб людина стала віруючою в Бога, яка будує свій дім на скелі (на Біблії), а не на піску (всілякі людські вчення).

Я б сказав точніше на Христі, а не на Біблії. Хоча звісно, Ісус Христос - центральна Особа Біблії.
" і пили всі той самий духовний напій, бо пили від духовної скелі, що йшла вслід за ними, а та скеля був Христос!" (1Кор.10:4)
Сонячник написав:
До баптистів я ставлюся з повагою, хоча я сам не належу до їхньої церкви. Бо я вважаю, що головне для кожного з нас - це шукати Бога і прагнути Правди. Я думаю, що будь-яке віровчення, яке заохочує до самостійного дослідження Біблії, то це ознака здорового вчення. Якщо баптисти ще не все розуміють, то якщо будуть шукати Бога, обов'язково знайдуть, бо кожен, хто просить одержує, хто шукає знаходить, а хто стукає відчинять йому. (Матв.7:8)

Я з цим абзацом також погоджуюся, але відніс його би більше не до віровчення, а особисто до кожної людини.




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до баптистів!
19440
UNREAD_POSTДодано: 05 січня 2010, 19:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Юліан написав:
Сонячник написав:
наприклад Іван Хреститель був першим баптистом, бо англійською називається John the Baptist.

Я б так не сказав, тому що хрещення це ще більш давніший обряд і був він ще до Івана Хрестителя.

цікаво де про це написано?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до баптистів!
19525
UNREAD_POSTДодано: 07 січня 2010, 10:32 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Вільям запросив всіх пригноблюваних і гнаних скористатися притулком в Провіденсі, незалежно від того, яку віру вони сповідали. Навіть якщо вони були атеїстами, їм все одно виявлялася гостинність. Ось в такому оазисі свободи пустила своє коріння баптистська церква в Америці.
Баптисти завжди процвітали на цій вільній землі – їх демократичне неформальне богослужіння цілком відповідає нашому загальнонаціональному стилю.
Баптисти стали найкрупнішою протестантською церквою в Сполучених Штатах.
Близько тридцяти мільйонів баптистів об'єднано в своїх 100000 місцевих церквах.
Всі ці церкви належать різним групам віруючих, які називаються союзами або конвентами. Найбільшим в них є Південно-баптистський союз, в який входить половина всіх баптистів в Америці.
Хоча місцеві церкви об'єднуються в союз, кожна конгрегація має своє власне управління або раду.
Це тим більше дивно, якщо відзначити надзвичайну активність баптистів в рамках всесвітнього євангелізму.
Баптисти сильно розрізняються по своїх віруваннях. Одні з них – консерватори, інші – ліберали. Деякі з них строго дотримуються учення реформатора Джона Кальвіна.
Інші – ні.
Які б відмінності між ними не спостерігалися, всіх їх об'єднує шанобливе відношення до Священного Писання яке вони вважають єдиним джерелом істини. У багатьох протестантів і католиків є свої символи віри, але баптисти не визнають жодних стандартів, окрім одного єдиного – Біблії, в тому сенсі, звичайно, в якому вони її розуміють.
Баптисти також згодні з тим що жодна людина в світі не має права обирати релігію для іншої людини, навіть батьки для своїх дітей. Тому баптисти дітей не хрестять. Замість цього вони посвячують своїх новонароджених Богові, точно так, як Марія з Йосифом свого немовля Ісуса. Потім, коли діти баптистів зростають вони можуть здійснити свій вільний вибір при визначенні віри і вирішити, будуть вони хреститися чи ні.
За плечима баптистів – ціла історія, що розповідає нам про те, як вони перенесли релігійну свободу зі своїх будинків в суспільство. Подібно до свого прабатька Роджера Вільямса, багато баптистів до цих пір вірять в необхідність захисту відділення церкви від держави.
Нам добре відомо що серед баптистів були чудові проповідники. Найбільш видатним з них став Чарльз Сперджен. Серед сучасних слід згадати Чарльза Стенлі, У. А. Крісуелла і, звичайно, улюбленого нами Біллі Грема.
Джордж Вандеман «Что мне нравится в баптистах»

Я також досить позитивно відношуся до баптистів!




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до баптистів!
19610
UNREAD_POSTДодано: 09 січня 2010, 20:33 
Ну я думаю що до вас завітали не бабтисти, а Свідки Єгови, оскільки залишили вам публікацію Пробудись, і ви добре зробили що запросили їх на наступний раз, оскільки зможете задати всі запитання які у вас виникнуть, і отримати відповіді на основі Біблії, а цій книзі ви напевно довіряєте.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до баптистів!
19715
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2010, 00:40 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 лютого 2010, 00:35
Написано: 358
Valia написав:
Нещодавно до мене завітали подружжя баптистів,і як завжди почали розказувати своє вчення, подарували мені брошури "Пробудись" і "Вартова башта".

Треба було уважніше дивитись на видавництво цієї літератури, вона підписана не я баптистська, а я Свідків Єгових. Взагалі Свідки Єгові можуть називати себе і баптистами і християнами і багато ще балачок розповідати аби отримати довіру. Хоча потім виявиться що ніякі вони не баптисти і тим більше не християне.

Цитата:
Сказали що до мене завітають ще, і я дозволила. Може не варто було?

Не варто.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до баптистів!
28675
UNREAD_POSTДодано: 08 січня 2011, 00:35 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
02 вересня 2011, 20:43
Написано: 18
Віровизнання: християнин
Дійсно, Свідки Єгови ходять від хати до хати і нав'язують своє вчення. Спочатку здається, що в них усе правильно, але їх вчать "вішати лапшу" іншим. Баптисти дотримуються Біблії і їх вчення має таку ж основу, як і в православних, тільки без обрядів.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 223 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>