Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 11:56




Створити нову тему Відповісти  [ 79 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12150
UNREAD_POSTДодано: 10 вересня 2007, 16:25 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
А ми вчора отримали диск відео з християнського фестивалю в Малині. Був вражений тамтешнім зведеним хором. Все намагалися полічити кількість хоритсів, та так і не змогли. Сподобався виступ представника президента. Це дуже добре, що влада розуміє позитивну роль церкви в державі.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12193
UNREAD_POSTДодано: 12 вересня 2007, 11:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 січня 2014, 17:30
Написано: 66
Звідки: Київщина
Віровизнання: християнин
Привіт усім! Вчора ввечері повернувся з моря. Був 8 днів у Криму. Як завжди був на горі Ай-Петрі. Три останні дні був у невеличкій депресії, бо закохався у дівчину, а обставини увесь час не дозволяли навіть познайомитися з нею. Так я і не познайомився, і поїхав зі смутком. А потім зрозумів - на все воля Бога, просто не було Його волі на те, щоб ми познайомилися (з витікаючими звідси наслідками).


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12200
UNREAD_POSTДодано: 12 вересня 2007, 16:48 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 квітня 2010, 14:28
Написано: 411
Звідки: село Настасів, Тернопільщина
Братик написав:
А ми вчора отримали диск відео з християнського фестивалю в Малині. Був вражений тамтешнім зведеним хором. Все намагалися полічити кількість хоритсів, та так і не змогли. Сподобався виступ представника президента. Це дуже добре, що влада розуміє позитивну роль церкви в державі.

То може не Малин був, а фестиваль Надії? Бо Малин - то тільки табір такий


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12201
UNREAD_POSTДодано: 12 вересня 2007, 17:00 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
Нєа, в Малині був зведений хор моліді зі всієї України, в мене такожє диски, бо моя сестра була, мені дуже сподобалися і спів і звернення, особливо Паночка.




Бог любить кожного так, як ніби нікого крім нього на світі немає.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14208
UNREAD_POSTДодано: 02 січня 2008, 01:47 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Вітаю усіх форумчан з Новим 2008 Роком!!!




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14209
UNREAD_POSTДодано: 02 січня 2008, 02:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
Можна було б це сказати у відповідній темі...

http://forum.jerelo.info/viewtopic.php?t=535

З Новим Роком!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14442
UNREAD_POSTДодано: 23 січня 2008, 12:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Їздив днями на Полтавщину, у місто Лубни. Уперше в житті був у цьому краю. Коротко опишу свої враження.

Дорога
Добирався з Києва. Коли брав квиток, касирка сказала, що буде електричка Київ-Полтава підвищеного комфорту. Часу до відправлення було ще досить, тому я вирішив погуляти по Києву. Але масштаби столиці явно не ті, що у Львові. Я побачив, що занадто захопився і заледве встигаю на поїзд. Раніше мені здавалося, що у метро їхати майже миттєво, головне сісти на поїзд. А тут я почав вже рахувати хвилини. Виявилося, що приблизний час проходження однієї станції - 2,5 хвилини. Ескалатором підніматися на станції Вокзальна - 2хв.
Вийшовши з метро, я пішов на приміський вокзал, звідки відправляються електрички. Виявилося, що такої електрички не існує. Пішов на головний вокзал, але й там поїзда Київ-Полтава не знайшов. Почав обходити перони і питатися, де такий поїзд. На одному пероні я підійшов до провідника, спитався - він не знав нічого. Але поруч хтось підсказав, що це можливо поїзд Київ-Кременчук, який стояв на сусідній колії. Я тільки повернув туди голову, як він зрушив з місця. Я підбіг до найближчого вагона, закинув туди сумку, але провідниця мене не пустила, бо поїзд вже набрав швидкості. Тоді зірвала стоп-кран, я наздогнав цей вагон і зайшов. Виявилося, що це штабний вагон, начальник поїзда був на місці і відразу виписав штраф. Довелося заплатити - 50грн., хоча квиток - 32грн. Далі доїхав без пригод.

Лубни
Невеличке містечко районного мастабу. Біля вокзалу декілька 3-4 поверхових будинків, далі шеренгами йдуть облізлі заводські споруди, немов вимерлі динозаври нагадували міць і занепад совітської держави. А саме місто розкинулося на досить великій площі у вигляді малесеньких глиняних будиночків, між якими змійками пролягли вузесенькі вулички. Людей практично не видно, зрідка лише хтось пройде, замріяно занурившись у глибокі думи і проблеми провінційного містечка.

Служіння
Серед маленьких сірих хатинок помітно виділяється розмірами та сучасною архітектурою новозбудований дім молитви, виблискуючи металевим дахом та декоративною цеглою. А ось саме служіння мені не надто сподобалося. Наче б усе чинно і поважно, але порядок служіння запозичили в харизматів. Ні, ніхто там не хлопав, не танцював. Але пастор виступав не в ролі служителя, а в ролі ЛІДЕРА, сконцетрувавши на собі все служіння. Напочатку, сказавши проповідь, закликав до молитви, а далі почалося "прославлення". Майже як у харизматів. Щоправда, перші 2-3 пісні були ще християнськими, а далі пішло-поїхало.
Одним словом, ледве досидів до кінця. Сумно, що ця харизматична пошесть так швидко поширюється по церквах України. І першою причиною цього є очевидно те, що надто багато відповідальні особи дивляться на ці явища крізь пальці, не розуміючи духовної суті того, що відбувається.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14451
UNREAD_POSTДодано: 24 січня 2008, 11:25 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Taj, а в якій саме церкві ти побував? Часом не в тій, де ім"я пастора - Ігор Фень?




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14488
UNREAD_POSTДодано: 26 січня 2008, 17:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Winslet:
Ігор Фень є пастором у паралельній церкві. Це дещо менша церква за кількістю віруючих. Вони не мають власного дому молитви, а збираються у приміщенні колишньої автоколони. Там я не мав нагоди побувати, але чув лише позитивні відгуки.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Щоденник
34508
UNREAD_POSTДодано: 16 січня 2012, 15:30 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
19 червня 2012, 14:07
Написано: 192
Звідки: Україна
Віровизнання: п'ятидесятник
Сьогодні був перший день навчання в другому семестрі після зимових канікул.Перед канікулами відпочивала майже місяць в санаторії "Бердянський" біля Азовського моря ;) ;)Ніяк не можу пристосуватися до нового семестру після довгого місяць з половиною відпочинку :( Настрій кепський...




Ісус - моя скеля, Він опора мого життя))
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Щоденник
34528
UNREAD_POSTДодано: 17 січня 2012, 19:14 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
До доброго скоро привикається... А до праці... не даром кажуть: понеділок - день важкий. Особливо важкий він після довгих вихідних.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Щоденник
34535
UNREAD_POSTДодано: 17 січня 2012, 20:33 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
19 червня 2012, 14:07
Написано: 192
Звідки: Україна
Віровизнання: п'ятидесятник
Згідна Братику!




Ісус - моя скеля, Він опора мого життя))
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Щоденник
34670
UNREAD_POSTДодано: 25 січня 2012, 13:21 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
19 червня 2012, 14:07
Написано: 192
Звідки: Україна
Віровизнання: п'ятидесятник
Сьогодні середа...Я прийшла з навчання раніше ніж потрібно... Зараз думаю слухати християнські проповіді.




Ісус - моя скеля, Він опора мого життя))
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Щоденник
34685
UNREAD_POSTДодано: 27 січня 2012, 17:38 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
19 червня 2012, 14:07
Написано: 192
Звідки: Україна
Віровизнання: п'ятидесятник
Сьогодні дуже хороший день...Надворі мороз,зараз може буду кататись на лижах...Тільки погано що розсталася з дорогою людиною...




Ісус - моя скеля, Він опора мого життя))
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Щоденник
34689
UNREAD_POSTДодано: 27 січня 2012, 18:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Промінчик написав:
Надворі мороз,зараз може буду кататись на лижах...

Ой, цей мороз... машину другий день заводжу із проблемою.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 79 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>