Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 14:32




Створити нову тему Відповісти  [ 24 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Чи ви підтримуєте ідею об"єднання християн?
1. Так, зі всіма релігіями. 0%  0%  [ 0 ]
2. Так, лише з християнами. 44%  44%  [ 4 ]
3. Так, лише з протистантами. 11%  11%  [ 1 ]
4. Так, лише зі своєю деномінацією (наприклад, 50-ки) 0%  0%  [ 0 ]
5. Ні, хоча б в своїй церкві досягти єдності. 44%  44%  [ 4 ]
Всього голосів : 9
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Екуменічний рух
21595
UNREAD_POSTДодано: 27 березня 2010, 06:37 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сатана сьогодні намагється підмінити отримання спасіння через Ісуса Христа заробленням спасіння через моральний спосіб життя. Тобто він це завжди робив, але сьогодні ворог душ людських це поняття намагається втілити навіть у пятидесятницьких церквах. Сьогодні багато християн із протистантських церков погоджуються з таким лжевченням. Екуменічний рух за об"єднання церков, на жаль, проник навіть у протистантський світ. Харизмати сьогодні вже за братів і за спасенних приймають не лише католиків, але й представників усіх релігій, хто намагається жити морально. Тому треба бути обережним щодо об"єднання, адже воно сьогодні більше подібне на об"єднання зі світом. А коли прийдуть гоніння від об"єднаних "християн", то об"єднувати справжніх християн не потрібно буде - вони самі об"єднаються. Це моє бачення щодо цього руху.
Ш21 у темі "Один Господь, одна віра..." у розділі Духовні питання, вже торкнувся питання про об"єднання християн. Хотілося б почути, що про це думають протистанти.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Екуменічний рух
21599
UNREAD_POSTДодано: 27 березня 2010, 10:35 

Востаннє редаговано Протестант 27 березня 2010, 11:34 (всього 4 разів).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
А це напевно будуть ті самі думки що у тому розділі, та як для мене це повторне питання, тільки з інакше сказано.
"Сатана сьогодні намагється отримання спасіння через Ісуса Христа заробленням спасіння через моральний спосіб життя" - ніколи такого не чув. Часом таке бачу пишуть, де ви таке чуєте, чому я ніколи такого не чув у ХВЄ. От я розумію звідки беруться поділення. Це я уже не раз чув що західна україна богобійніша, немає всяких танців, спасіння від добрих діл і тому подібного, краще переїжайте до нас. Повторяю, Боже спаси і сохрани від таких проповідників.
Сьогодні багато християн із протистантських церков погоджуються з таким лжевченням. Екуменічний рух за об"єднання церков, на жаль, проник навіть у протистантський світ.
Знов загальна фраза, я не розумію для чого ти дав це питання СЄ, якщо протестантів і СЄ це зовсім інші погляди, чи тим хочеш підкреслити свою думку що це від сатани.
І знов получається палка з двома кінцями, або як говорять у насвідхилення у ліво або відхилення у право. Не можна святе з грішним змішувати щоб підкреслити свою думку.
1. Звідки тив взяв що це лжевчиння:
Вiд Iвана 17:20 Та не тільки за них Я благаю, а й за тих, що ради їхнього слова ввірують у Мене, 21 щоб були всі одно: як Ти, Отче, в Мені, а Я у Тобі, щоб одно були в Нас і вони, щоб увірував світ, що Мене Ти послав. 22 А ту славу, що дав Ти Мені, Я їм передав, щоб єдине були, як єдине і Ми.
Не хочу більше місць писати бо їх багато, я хотів підкреслити що Христос сказав такі слова. То получається що перший лжевчиння розповсюдив Христос. Заставляєш мене знов каятися. Прости мене Боже за такі слова.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Екуменічний рух
21601
UNREAD_POSTДодано: 27 березня 2010, 11:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Скажу ще таке на грані єресі, якщо підтримувати думку що кожен сам по собі, кожен нехай сидить у своїй нурці і Богу молиться, значить треба погодитися із ссс що Бог Отець і Син і Дух Святий також самі по собі. Бо Христос сказав "щоб єдине були, як єдине і Ми." .
Я думаю не так тре було рубрику скласти, я пропоную не повторятися з похожою рубрикою. Але інакше її продовжити, а то виходить що ми завжди будемо говорити те що нас роз’єднує:

1.Над чим слід об’єднуватися, а над чим не потрібно

2. Що Христос мав на увазі "ВСІ БУЛИ ОДНО"


і в таких позитивних думках




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Екуменічний рух
21604
UNREAD_POSTДодано: 27 березня 2010, 15:59 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я переніс цю тему в інший розділ, бо тут, мені здається, він більше підходить, адже іде мова про об"єднання церков, а не християн. А в цій темі, що ти писав, я погодився з твоєю точкою зору, що всі правдиві християни повинні бути єдиними. Навіть не об"єднуватися, але єдиними, це різні речі. Наприклад, одна навчені, щоб розрізняти дні для Господа (суботники), інші - ні. Зрозуміло, що разом в одній церкві такі бути не можуть, та й не потрібно цього. Але бути єдиними в Ісусі Христі такі можуть. В розділенні церков, в принципі, немає чогось трагічного, можна зійтись з різних церков і щиро молитися Богу, адже Бог - суддя для усіх.
Ти кажеш, що ніколи не чув, що сатана намагається підмінити отримання спасіння через Христа... А чому тоді існує розділення, чому існують лжевчення, чому стільки релігій? Адже релігійним, або моральним людям набагато важче прийняти Христа, ніж невіруючим. А усі релігії вчать, що спастися можна лише моральним життям та дотримання певних ритуалів. Згоден, що Західна Україна богобійна, але богобійність теж не спасає, богобійним теж потрібен Христос.
В СЄ я спитав як він відноситься до екуменічного руху не тому, що приймаю його за протистанта, а мені просто цікаво як до цього ставляться "свідки". Бо вони також моралісти і цілком підійшли би в нову об"єднану світову церкву.
Тепер щодо твоїх питань.
1. Я вже не раз казав над чим об"єднуватись: навколо Ісуса Христа, та здорового вчення.
2. "Та не тільки за них Я благаю, а й за тих, що ради їхнього слова ввірують у Мене, 21 щоб були всі одно". Ми бачимо, що Христос має на увазі по-перше своїх учнів, по-друге тих, хто увірують у Нього в майбутньому, а не увесь світ. І ось ті, що увірують мають бути єдиними. Ще раз кажу, розділення церков не перешкоджає бути єдиними в Ісусі Христі.




Хай благословить тебе Господь!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Екуменічний рух
21716
UNREAD_POSTДодано: 29 березня 2010, 19:04 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цікаво, чи відносиш ти харизматів до протистантів? Якщо так, чи дійсно ти хочеш об"єднання з харизматами?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Екуменічний рух
21721
UNREAD_POSTДодано: 29 березня 2010, 19:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Цікаво, чи відносиш ти харизматів до протистантів? Якщо так, чи дійсно ти хочеш об"єднання з харизматами?

якщо я правильно зрозумів це мені питання.
Звісно вони протестанти, не в якому разі не секта, як дехто вважає.
Залежить які це харезмати, попробуй розберися. Якщо ті що плескають, танцюють, падають, проповідують що всі повинні бути багатими і в так дальше. То особисто я не хочу.
Але питання каварне. Треба обєднуватися з всіма, але щоб був центром Христос, і обовязково правельне першо апостольське вчиння.
Навіть якщо це католики будуть, але вернуться до першо апостольського вчення, то чому не обєднуватися.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Екуменічний рух
21734
UNREAD_POSTДодано: 29 березня 2010, 22:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Треба обєднуватися з всіма, але щоб був центром Христос, і обовязково правельне першо апостольське вчиння.
І що? А як ви їх притягнете до Христа, а як будете їх змушувати до першоапостольського вчення?
Адже, зараз Слово Боже доступне всім, і хто шукає, той знаходить. І врешті, питання віри - річ добровільна. Бог нікого не заставляє, нікого не примушує. Хто прагне і шукає Бога, тому Бог відкриється.

А єдність серед віруючих зараз є. Адже, хто любить Бога, той любить брата. Ця єдність є, і вона є природньою, бо Господь об'єднує всіх Одним Духом. Можливо, ми не знаємо один одного, але маємо єдність у Христі, бо є одним тілом - членами однієї Церкви Христової.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Екуменічний рух
21735
UNREAD_POSTДодано: 29 березня 2010, 22:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Братик написав:
Сатана сьогодні намагється підмінити отримання спасіння через Ісуса Христа заробленням спасіння через моральний спосіб життя. Тобто він це завжди робив, але сьогодні ворог душ людських це поняття намагається втілити навіть у пятидесятницьких церквах. Сьогодні багато християн із протистантських церков погоджуються з таким лжевченням. Екуменічний рух за об"єднання церков, на жаль, проник навіть у протистантський світ. Харизмати сьогодні вже за братів і за спасенних приймають не лише католиків, але й представників усіх релігій, хто намагається жити морально. Тому треба бути обережним щодо об"єднання, адже воно сьогодні більше подібне на об"єднання зі світом. А коли прийдуть гоніння від об"єднаних "християн", то об"єднувати справжніх християн не потрібно буде - вони самі об"єднаються. Це моє бачення щодо цього руху.
Ш21 у темі "Один Господь, одна віра..." у розділі Духовні питання, вже торкнувся питання про об"єднання християн. Хотілося б почути, що про це думають протистанти.

Екуменічний рух за об"єднання церков- від диявола!


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Екуменічний рух
21741
UNREAD_POSTДодано: 30 березня 2010, 09:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Sh_21 написав:
Треба обєднуватися з всіма, але щоб був центром Христос, і обовязково правельне першо апостольське вчиння.

Сонячник написав:
І що? А як ви їх притягнете до Христа, а як будете їх змушувати до першоапостольського вчення? Адже, зараз Слово Боже доступне всім, і хто шукає, той знаходить. І врешті, питання віри - річ добровільна. Бог нікого не заставляє, нікого не примушує. Хто прагне і шукає Бога, тому Бог відкриється.

Та ніяк я не буду притягувати, я уже зрозумів що тих хто хоче щоб церква була одна як за днів апостолів дуже мало, а якщо люди не хочуть обєднуватися, це вийде ще більше поділення. Напевно висновок треба зробити такий : треба плисти за течією.
Але поділення це не від Бога. А екуменічний рух це не то, то не чиста Єванглія. Шкода.
Сонячник написав:
А єдність серед віруючих зараз є. Адже, хто любить Бога, той любить брата. Ця єдність є, і вона є природньою, бо Господь об'єднує всіх Одним Духом. Можливо, ми не знаємо один одного, але маємо єдність у Христі, бо є одним тілом - членами однієї Церкви Христової.

От напевно тим і треба обмежитися. Можливо на даний час так буде правильно.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Екуменічний рух
21742
UNREAD_POSTДодано: 30 березня 2010, 09:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
prostak написав:
Екуменічний рух за об"єднання церков- від диявола!

Грізні слова, а що тут поганого.
А хто знає основні правила цього руху?
Що він робить?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Екуменічний рух
21752
UNREAD_POSTДодано: 30 березня 2010, 12:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Грізні слова, а що тут поганого.
А хто знає основні правила цього руху?
Що він робить?
Справа в тому, що до такого об'єднання справжні віруючі (народжені згори) ніколи не підуть. А номінальні християни, об'єднавшись у такий союз, оберуть собі владику, і будуть гонити тих, хто не визнає їхнього об'єднаного вчення.
Отут терпеливість та віра святих! 11 І бачив я іншу звірину, що виходила з землі. І вона мала два роги, подібні ягнячим, та говорила, як змій. 12 І вона виконувала всю владу першої звірини перед нею, і робила, щоб земля та ті, хто живе на ній, вклонилися першій звірині, що в неї вздоровлена була її рана смертельна. 13 І чинить вона великі ознаки, так що й огонь зводить з неба додолу перед людьми. 14 І зводить вона мешканців землі через ознаки, що їх дано їй чинити перед звіриною, намовляючи мешканців землі зробити образа звірини, що має рану від меча, та живе. 15 І дано їй вкласти духа образові звірини, щоб заговорив образ звірини, і зробити, щоб усі, хто не поклониться образові звірини, побиті були. (Об.13)
Я це розумію так. Звірина, що виходить з землі (тобто з церкви) - це "християнин", що подібний на агнця (тобто це буде головний єпископ об'єднаної церкви чи патріарх чи як його назвуть - не знаю). А перша звірина - це правитель всього світу (бо вийшла з моря). І той "єпископ" буде схиляти віруючих, щоб слухалися правителя світу. В той же час "єпископ" буде чинити великі ознаки, що віруючі будуть їх вважати ніби це від Бога. І врешті багато віруючих будуть зведені, і поклоняться антихристу.
Це очевидно, до того все йде.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Екуменічний рух
21756
UNREAD_POSTДодано: 30 березня 2010, 14:40 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Sh_21 написав:
prostak написав:
Екуменічний рух за об"єднання церков- від диявола!

Грізні слова, а що тут поганого.
А хто знає основні правила цього руху?
Що він робить?

Екуменічний рух - це прокладення дороги для єдиної світової релігії. Ми бачимо як на наших очах увесь світ об"єднується: уже створений європейський союз, говорять про створення американського союза, російського союза, африканського союза. Путін нещодавно запропонував увести єдину світову валюту. Паралельно до політичного руху за об"єднання проводиться екуменічний рух за об"єднання церков. Все це робиться для керування світом одною владою, тобто це підготовка до правління світом антихриста. Якщо Христос казав, що він прийшов не об"єднати, але розділити, то антихрист, навпаки, приходить щоб об"єднати. Об"єднати усіх неспасенних людей в одно ціле на війну зі спасенними.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Екуменічний рух
21764
UNREAD_POSTДодано: 30 березня 2010, 15:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
І той "єпископ" буде схиляти віруючих, щоб слухалися правителя світу. В той же час "єпископ" буде чинити великі ознаки, що віруючі будуть їх вважати ніби це від Бога. І врешті багато віруючих будуть зведені, і поклоняться антихристу. Це очевидно, до того все йде.

Багато я чув що це буде папа римський, він по суті і обєднує зараз церкви. Але тут треба розбиратися, не можна всі і все що обєднуйся змішувати до купи. Треба бачити коли обєднуватися, а коли ні.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Екуменічний рух
21769
UNREAD_POSTДодано: 30 березня 2010, 16:13 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сонячник написав:
Sh_21 написав:
Грізні слова, а що тут поганого.
А хто знає основні правила цього руху?
Що він робить?
Справа в тому, що до такого об'єднання справжні віруючі (народжені згори) ніколи не підуть. А номінальні християни, об'єднавшись у такий союз, оберуть собі владику, і будуть гонити тих, хто не визнає їхнього об'єднаного вчення.
Отут терпеливість та віра святих! 11 І бачив я іншу звірину, що виходила з землі. І вона мала два роги, подібні ягнячим, та говорила, як змій. 12 І вона виконувала всю владу першої звірини перед нею, і робила, щоб земля та ті, хто живе на ній, вклонилися першій звірині, що в неї вздоровлена була її рана смертельна. 13 І чинить вона великі ознаки, так що й огонь зводить з неба додолу перед людьми. 14 І зводить вона мешканців землі через ознаки, що їх дано їй чинити перед звіриною, намовляючи мешканців землі зробити образа звірини, що має рану від меча, та живе. 15 І дано їй вкласти духа образові звірини, щоб заговорив образ звірини, і зробити, щоб усі, хто не поклониться образові звірини, побиті були. (Об.13)
Я це розумію так. Звірина, що виходить з землі (тобто з церкви) - це "християнин", що подібний на агнця (тобто це буде головний єпископ об'єднаної церкви чи патріарх чи як його назвуть - не знаю). А перша звірина - це правитель всього світу (бо вийшла з моря). І той "єпископ" буде схиляти віруючих, щоб слухалися правителя світу. В той же час "єпископ" буде чинити великі ознаки, що віруючі будуть їх вважати ніби це від Бога. І врешті багато віруючих будуть зведені, і поклоняться антихристу.
Це очевидно, до того все йде.

Тоді що то за рана смертельна? Багато дослідників Біблії вважають, що той перший звір з раною смертельною - це відроджений СРСР. Сьогодні відновлене КГБ на чолі з Путіним поставили нову задачу, яку вже й не скривають, це відродити союз до 2020 року. А можливо це відродження комунізму. Але точно сказано, що саме цей другий звір приступить до опечатання. До речі, найголовнішою метою комунізма було саме об"єднання всього світу навкого диктатури пролетаріату. І ось нові світові об"єднання, які мають роги подібні на ягнячі, тобто ніби нічого поганого немає, але, кажуть, чого не зміг зробити Гітлер, це зараз робиться мирно в Європі. Але результат той самий: новий світовий порядок.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Екуменічний рух
21770
UNREAD_POSTДодано: 30 березня 2010, 16:14 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Sh_21 написав:
Сонячник написав:
І той "єпископ" буде схиляти віруючих, щоб слухалися правителя світу. В той же час "єпископ" буде чинити великі ознаки, що віруючі будуть їх вважати ніби це від Бога. І врешті багато віруючих будуть зведені, і поклоняться антихристу. Це очевидно, до того все йде.

Багато я чув що це буде папа римський, він по суті і обєднує зараз церкви. Але тут треба розбиратися, не можна всі і все що обєднуйся змішувати до купи. Треба бачити коли обєднуватися, а коли ні.

Обєднуватися потрібно в дусі, а не тілесно.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 24 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>