Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 11:04




Створити нову тему Відповісти  [ 171 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Християнські розбіжності.
19586
UNREAD_POSTДодано: 08 січня 2010, 22:42 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 березня 2010, 22:58
Написано: 55
Шановні учасники форуму як думаєте : чому існує стільки різних релігійних організацій які вважають себе правдивими християнами???Чи схвалює таку кількість християнських течій Бог???Чи можливо це запитання обговорити на основі Писань???


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
19589
UNREAD_POSTДодано: 09 січня 2010, 00:11 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 лютого 2010, 00:35
Написано: 358
Демян написав:
Шановні учасники форуму як думаєте : чому існує стільки різних релігійних організацій

На це питання деякі богослови дають таку відповідь: уявіть собі величезне виробництво (завод, фабрика), на якому дуже багато різних цехів, дільниць, відділів, підрозділів. І скільки б то їх не було багато і які б вони не були різні, вони усі працюють на одну ціль - створення продукції. Тобто не може один єдиний розділ чи підрозділ чи цех чи дільниця самостійно все виготовляти, тільки при спільній праці можливий випуск продукції.
Тобто так само і у християнстві, нібито течій багато, але жодна не може претендувати на роль самої кращої та поважливої. Бо і харизмати треба, і 50ники, і баптисти і навіть свідки єгові. Бо усі люди різні, хтось не зможе бути у 50ництві, хтось не зможе бути у баптистів, хтось до Господа більше людей приведе, якщо буде у харизматів... Я вибачаюсь, якщо не дуже зрозуміло висловлююсь, але моя думка така, що скільки людей, стільки і течій :-) бо кожен усе розуміє по-своєму, те що для когось цілком сприятливо, для іншого не є прийнятним. Не можна усіх рівняти під одну гребінку :-)

Цитата:
які вважають себе правдивими християнами???

Насправді "правдивими" або "правильными" вважають себе православні та католіки, бо саме ці слова лежать у назві їх конфесії :-)
Я не буду за всіх казати, але наскільки я чув, 50ники, а також баптисти, не вважають себе за саму вірну течію, а вважають себе однією з вірних течій.

Цитата:
Чи схвалює таку кількість християнських течій Бог???

Це питання мабуть треба ставити Богу, і не намагатись тут за Нього давати відповіді.

Цитата:
Чи можливо це запитання обговорити на основі Писань???

Такі розділення на течії описані у самому Писанні, напр. садукеї, фарисеї, ніколаїти.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
19590
UNREAD_POSTДодано: 09 січня 2010, 00:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Демян написав:
чому існує стільки різних релігійних організацій які вважають себе правдивими християнами???Чи схвалює таку кількість християнських течій Бог???

Будь-які релігійні об'єднання людей поділяються на такі групи:
1) релігійні організації, які мають централізоване віровчення (члени таких організацій вважають свою організацію єдино правильною, у той же час у кожної організації свої лжевчення);
2) громади віруючих людей, які мають віру від Слова Божого (без людського віровчення).

У першій групі люди попадають під вплив лженауки, а через те не можуть прийняти благодать Божу, яка дається лише по вірі. Такі організації ведуть людей у прірву.

У другій групі віруючі досліджують Біблію самостійно, і залежно від того в якій мірі їм відкриває Господь, об'єднуються у відповідні громади. Такі громади є корисними, тому що через них розповсюджується Євангеліє, а самі члени таких громад з часом або, духовно зростаючи, приходять до пізнання Бога, або залишаються на своєму місці без духовного росту.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
19601
UNREAD_POSTДодано: 09 січня 2010, 16:56 

Стать: Він
Востаннє тут були:
29 січня 2022, 13:55
Написано: 98
Звідки: Україна. Київщина.
Хоч запитання явно провокативне (не від овечки яка заблукала), та я спробую дати Вам відповідь, звісно на основі Слова Божого. Наведу декілька віршів від пророка Ісаї, для мене це є опис плану спасіння поданий всього в декількох віршах, з наголосом на останні роки а можливо й місяці перед підхопленням Церкви -
- " Візьміть це до ушей і почуйте мій голос, послухайте пильно й почуйте мій голос!
Чи кожного дня оре ратай на посів, ралить землю свою й боронує?
Чи ж, як рівною зробить поверхню її, він не сіє чорнуху й не кидає кмин, не розсіває пшеницю та просо й ячмінь на означенім місці, а жито в межах її?
І за правом напутив його, його Бог його вивчив цього:
Бож не бороною чорнуха молотиться, і коло возове не ходить по кмині, а палицею б'ють чорнуху та києм той кмин.
Розтирається збіжжя? Ні, бо його не назавжди молотиться конче, і підганяють коло возове та коні на нього, а не розтирають його.
І це вийшло від Господа Саваота, чудова порада Його, і велика премудрість Його!" (Іс. 28. 23-29).
Прошу звернути особливу увагу на цей вірш -
-"Чи ж, як рівною зробить поверхню її, він не сіє чорнуху й не кидає кмин, не розсіває пшеницю та просо й ячмінь на означенім місці, а жито в межах її?" (Іс. 28. 25).
Розумію я це так - ДОСКОНАЛИМ Є ТІЛЬКИ БОГ. Тільки в Ісусі Хисті тілесно живе вся повнота Божества ( Кол. 2. 9), тільки в Нього ДОСКОНАЛО І ВПОВНІЙ МІРІ вміщається і проявляється віра, надія, любов, послух, пізнання, суд, милосердя... . А нам, християнам, Його дітям - тим хто отримав нове єство при народженні згори та перебуваючих ще в цих тілах, тілах в яких є залишок від Адама, це неможливо. Тому в одних в більшій мірі проявляється любов, в інших послух, ще в інших пізнання, а ще в інших милосердя...,звідси й деномінації. Головне ж бути хистиянином (істинним а не тільки так називатись), головне ж бути Його збіжжям а не половою - тими хто відкинув Його Слово а то й гірше, хто перекручує Писання (2Петр. 3. 16).




Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
19616
UNREAD_POSTДодано: 09 січня 2010, 23:38 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
А я би пояснив таке розмаїття деномінацій трохи інакше, а саме, намаганням ворога душ людських заплутати віруючих та "якщо можна звести вибраних". Істинна Церква є лише одна, і вона не може бути розділеною на частково в баптистів, частково в католиків, частково в 50-ків, а частково в харизматів. Сатана для того напридумував різних деномінацій, щоб кожна людина, яка шукає по природі свої Бога, знайшла якесь фальшиве вчення, подібне на Правду, і відчувалася заспокоєною. Позиція "всі будуть спасенні" є хибною. Наприклад, чи може християнин, який хрещений Святим Духом, ходити до баптистів чи харизматів? Хоча щодо баптистів, чи є вони спасенними, то я не знаю, тут питання: чи є баптисти народжені згори. До речі це саме питання стосується і харизматів та інших деномінацій. Але якщо християнин народжений згори, то хай навіть він ходить до суботників, він належить до Церкви Христової, церкви спасенних.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
19620
UNREAD_POSTДодано: 10 січня 2010, 03:38 

Стать: Він
Востаннє тут були:
29 січня 2022, 13:55
Написано: 98
Звідки: Україна. Київщина.
Останнім реченням ти сам суперечиш собі.




Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
19622
UNREAD_POSTДодано: 10 січня 2010, 09:07 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
В чому самозаперечення? Суботники, що народжені згори, хіба не являються спасенними? Головне не те, до якої церкви належиш, або як тебе називають люди, а саме народження згори від Духа Святого. Якщо така людина ходить до суботників, чи має такі переконання, то хіба ці переконання є важливішими ніж бути дитям Божим? Кожен віруючий має свої переконання, бо всі люди різні, і навіть в одній церкві кожен дотримується своїх переконань. Головне чи ці переконання основоположні чи другорядні. А те, що я писав, то головна думка була, що Церква Христова складається з відроджених християн - дітей Божих, а не різних церков, тобто розмаїттся церков не можна розглядати як розмаїття Христової Церкви. В одних деномінаціях більше відроджених християн, в інших менше.
Я б усі деномінації розділив на три групи: 1) традиційно-формальні деномінації; 2) деномінації відроджених християн (ті, що родилися заново); 3) деномінації псевдо-відроджених християн (диявольська копія відроджених). Причому у всіх трьох деномінацій можуть існувати винятки.
Так ось перша та третя групи не можуть складати розмаїття Христової Церкви.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
19641
UNREAD_POSTДодано: 10 січня 2010, 18:00 

Стать: Він
Востаннє тут були:
29 січня 2022, 13:55
Написано: 98
Звідки: Україна. Київщина.
Так. Головне ж Господь зає Соїх.




Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
19644
UNREAD_POSTДодано: 10 січня 2010, 18:05 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 березня 2010, 22:58
Написано: 55
Борис написав:
Хоч запитання явно провокативне (не від овечки яка заблукала), та я спробую дати Вам відповідь, звісно на основі Слова Божого. Наведу декілька віршів від пророка Ісаї, для мене це є опис плану спасіння поданий всього в декількох віршах, з наголосом на останні роки а можливо й місяці перед підхопленням Церкви -
- " Візьміть це до ушей і почуйте мій голос, послухайте пильно й почуйте мій голос!
Чи кожного дня оре ратай на посів, ралить землю свою й боронує?
Чи ж, як рівною зробить поверхню її, він не сіє чорнуху й не кидає кмин, не розсіває пшеницю та просо й ячмінь на означенім місці, а жито в межах її?
І за правом напутив його, його Бог його вивчив цього:
Бож не бороною чорнуха молотиться, і коло возове не ходить по кмині, а палицею б'ють чорнуху та києм той кмин.
Розтирається збіжжя? Ні, бо його не назавжди молотиться конче, і підганяють коло возове та коні на нього, а не розтирають його.
І це вийшло від Господа Саваота, чудова порада Його, і велика премудрість Його!" (Іс. 28. 23-29).
Прошу звернути особливу увагу на цей вірш -
-"Чи ж, як рівною зробить поверхню її, він не сіє чорнуху й не кидає кмин, не розсіває пшеницю та просо й ячмінь на означенім місці, а жито в межах її?" (Іс. 28. 25).
Розумію я це так - ДОСКОНАЛИМ Є ТІЛЬКИ БОГ. Тільки в Ісусі Хисті тілесно живе вся повнота Божества ( Кол. 2. 9), тільки в Нього ДОСКОНАЛО І ВПОВНІЙ МІРІ вміщається і проявляється віра, надія, любов, послух, пізнання, суд, милосердя... . А нам, християнам, Його дітям - тим хто отримав нове єство при народженні згори та перебуваючих ще в цих тілах, тілах в яких є залишок від Адама, це неможливо. Тому в одних в більшій мірі проявляється любов, в інших послух, ще в інших пізнання, а ще в інших милосердя...,звідси й деномінації. Головне ж бути хистиянином (істинним а не тільки так називатись), головне ж бути Його збіжжям а не половою - тими хто відкинув Його Слово а то й гірше, хто перекручує Писання (2Петр. 3. 16).

Дякую Борисе ,ти як завжди дуже ввічливий до моєї персони.Ти пишеш вже з розумом.А можеш пояснити свої слова незаблуканій овечці.Цитую:"Головне ж бути хистиянином (істинним а не тільки так називатись).---Що озн бути Істинним християнином в твоєму розумінні???


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
19646
UNREAD_POSTДодано: 10 січня 2010, 18:13 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 березня 2010, 22:58
Написано: 55
Братик написав:
В чому самозаперечення? Суботники, що народжені згори, хіба не являються спасенними? Головне не те, до якої церкви належиш, або як тебе називають люди, а саме народження згори від Духа Святого. Якщо така людина ходить до суботників, чи має такі переконання, то хіба ці переконання є важливішими ніж бути дитям Божим? Кожен віруючий має свої переконання, бо всі люди різні, і навіть в одній церкві кожен дотримується своїх переконань. Головне чи ці переконання основоположні чи другорядні. А те, що я писав, то головна думка була, що Церква Христова складається з відроджених християн - дітей Божих, а не різних церков, тобто розмаїттся церков не можна розглядати як розмаїття Христової Церкви. В одних деномінаціях більше відроджених християн, в інших менше.
Я б усі деномінації розділив на три групи: 1) традиційно-формальні деномінації; 2) деномінації відроджених християн (ті, що родилися заново); 3) деномінації псевдо-відроджених християн (диявольська копія відроджених). Причому у всіх трьох деномінацій можуть існувати винятки.
Так ось перша та третя групи не можуть складати розмаїття Христової Церкви.

Цікава відповідь.Є дещо незрозуміле.Цитую:"Головне не те, до якої церкви належиш, або як тебе називають люди, а саме народження згори від Духа Святого".Поясни простою і зрозумілою мовою: що озн-народження згори від Духа Святого???.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
19647
UNREAD_POSTДодано: 10 січня 2010, 18:17 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 березня 2010, 22:58
Написано: 55
Сонячник написав:
Демян написав:
чому існує стільки різних релігійних організацій які вважають себе правдивими християнами???Чи схвалює таку кількість християнських течій Бог???

Будь-які релігійні об'єднання людей поділяються на такі групи:
1) релігійні організації, які мають централізоване віровчення (члени таких організацій вважають свою організацію єдино правильною, у той же час у кожної організації свої лжевчення);
2) громади віруючих людей, які мають віру від Слова Божого (без людського віровчення).

У першій групі люди попадають під вплив лженауки, а через те не можуть прийняти благодать Божу, яка дається лише по вірі. Такі організації ведуть людей у прірву.

У другій групі віруючі досліджують Біблію самостійно, і залежно від того в якій мірі їм відкриває Господь, об'єднуються у відповідні громади. Такі громади є корисними, тому що через них розповсюджується Євангеліє, а самі члени таких громад з часом або, духовно зростаючи, приходять до пізнання Бога, або залишаються на своєму місці без духовного росту.

Перепрошую ,але відповідь дана не по суті запитання.Будь ласка читайте уважніше.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
19650
UNREAD_POSTДодано: 10 січня 2010, 18:27 

Стать: Він
Востаннє тут були:
29 січня 2022, 13:55
Написано: 98
Звідки: Україна. Київщина.
Бути істинним християнином, на мою думку, означає отримати народження з гори Ів. (3. 1-8) і пройти весь свій земний шлях учнем Ісуса Христа Дії. (11. 26) .




Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
19655
UNREAD_POSTДодано: 10 січня 2010, 18:43 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 березня 2010, 22:58
Написано: 55
NiXy написав:
Демян написав:
Шановні учасники форуму як думаєте : чому існує стільки різних релігійних організацій

На це питання деякі богослови дають таку відповідь: уявіть собі величезне виробництво (завод, фабрика), на якому дуже багато різних цехів, дільниць, відділів, підрозділів. І скільки б то їх не було багато і які б вони не були різні, вони усі працюють на одну ціль - створення продукції. Тобто не може один єдиний розділ чи підрозділ чи цех чи дільниця самостійно все виготовляти, тільки при спільній праці можливий випуск продукції.
Тобто так само і у християнстві, нібито течій багато, але жодна не може претендувати на роль самої кращої та поважливої. Бо і харизмати треба, і 50ники, і баптисти і навіть свідки єгові. Бо усі люди різні, хтось не зможе бути у 50ництві, хтось не зможе бути у баптистів, хтось до Господа більше людей приведе, якщо буде у харизматів... Я вибачаюсь, якщо не дуже зрозуміло висловлююсь, але моя думка така, що скільки людей, стільки і течій :-) бо кожен усе розуміє по-своєму, те що для когось цілком сприятливо, для іншого не є прийнятним. Не можна усіх рівняти під одну гребінку :-)

Цікава ваша думка а також думка богословів.Але якщо якась релігія заохочує до порушення Біблійних законів,ну скажімо католики ,православні наближаються до Бога за допомогою образів бо їх так вчить церква,ті ж Харизм,50-ники,баптисти заперечують це бо їх навчають що це порушення Писання ,то чи дійсно в такому розмаїті релігій з такими протиріччями зацікавленний Бог як керівник величезного заводу??

Цитата:
які вважають себе правдивими християн ами???

Цитата:
Насправді "правдивими" або "правильными" вважають себе православні та католіки, бо саме ці слова лежать у назві їх конфесії :-)
Я не буду за всіх казати, але наскільки я чув, 50ники, а також баптисти, не вважають себе за саму вірну течію, а вважають себе однією з вірних течій.


Цитата:
Чи схвалює таку кількість християнських течій Бог???

Цитата:
Це питання мабуть треба ставити Богу, і не намагатись тут за Нього давати відповіді.

Логічно.Але ми маємо тут на землі його Святе Слово.Тому нам нетреба беспосередньо питати в Нього.А спробувати зясувати за допомогою його слова

Цитата:
Чи можливо це запитання обговорити на основі Писань???

Такі розділення на течії описані у самому Писанні, напр. садукеї, фарисеї, ніколаїти.[/quote]
Жодна з тих течій не прийняла Христа.Це свідчить про те що для Бога вони не були вгодні.

Зауваження від Модератора:
Шановний Дем'яне, мені набридло виправляти ваші технічні помилки у цитуванні. Або навчіться вірно цитувати, або ваші неграмотні цитування будуть видалятись як речення не зрозумілі до сприйняття.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
19656
UNREAD_POSTДодано: 10 січня 2010, 18:49 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 березня 2010, 22:58
Написано: 55
Борис написав:
Бути істинним християнином, на мою думку, означає отримати народження з гори Ів. (3. 1-8) і пройти весь свій земний шлях учнем Ісуса Христа Дії. (11. 26) .

Як думаєш багато людей зможе зрозуміти що ти маєш на увазі під виразом " отримати народження з гори"??Пояснюй простою і зрозумілою мовою.Тож що маєш наувазі під цим виразом???


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
19659
UNREAD_POSTДодано: 10 січня 2010, 19:18 

Стать: Він
Востаннє тут були:
29 січня 2022, 13:55
Написано: 98
Звідки: Україна. Київщина.
Народження з гори - великий дар Божий, який ми отримуємо, ящо почувши Слово Боже ми побачили - зрозуміли, і з дитячою вірою в серці прийняли те, що ми всі хто прийшов у цей світ безнадійні і пропащі грішники, і ніким, і нічим, ні нашими добрими ділами, ні приналежністю до якоїсь організації чи деномінації ми не прийдемо до порятунку, якщо тільки не станем на дорогу яку нам приготував Сам Бог, ця дорога Ісус Христос. Його Святе Імя потрібно покликати в щиросердій молитві покаяння, впустити Його в своє серце соїм Царем, себе віддати Йому за раба, отримати прощення гріхів, примирення з Богом, народження з гори, нове серце, новий розум, відчуття радості спасіння, страх Божий, відчуття чистого й нечистого, помазання, що навчає всьго в Христовій школі, мир, благодать... .
Демяне, вже багато хто намагався Вам донести це, та Ви чи то не можете, чи не хочете чути. Ящо мета Вашог перебування на цьому форумі не бажання буцатися а пошук Істини, то хай Господь допоможе Вам в цьому. Він може все.




Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 171 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>