Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 12:09




Створити нову тему Відповісти  [ 67 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організацій)
30243
UNREAD_POSTДодано: 08 березня 2011, 16:44 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 травня 2012, 13:01
Написано: 32
Віровизнання: християнин
ВРЦіРО - це екуменічна структура яка поєднує майже всі протестантські церкви, ортодоксальні, а також юдеїв і мусульман. На вигляд це і є духовний вавілон!
При чому для мене найболючішим було бачити там М.Паночко який є ст. пресвітером церкви ХВЄ. І що ще гірше що більшість пятидесятників про це навіть не здогадуються куди їх втягнули, адже вступ у ВРЦіРО передбачає вступ всієї церкви.яку представляє "старший".
Якщо цю тему залишать на цьому форумі то я обовязково поділюся всім що про це знаю.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30244
UNREAD_POSTДодано: 08 березня 2011, 17:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
ОЛЕГ САМБІРСЬКИЙ написав:
І що ще гірше що більшість пятидесятників про це навіть не здогадуються куди їх втягнули

хто інтересується той знає....а куда можна втягнути? Пригадую був такий випадок коли наш союз відмовився із ортодоксалами разом приймати участь, а зробили своє зібрання окремо, тільки не можу пригадати що була за подія.


ОЛЕГ САМБІРСЬКИЙ написав:
Якщо цю тему залишать на цьому форумі........

Не думаю що видалять... а деякі взагалі люблять паплюжити єпископа Паночка.

Цитата:
то я обовязково поділюся всім що про це знаю.

То розкажіть що тут поганого....




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30245
UNREAD_POSTДодано: 08 березня 2011, 22:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
ОЛЕГ САМБІРСЬКИЙ написав:
При чому для мене найболючішим було бачити там М.Паночко який є ст. пресвітером церкви ХВЄ. І що ще гірше що більшість пятидесятників про це навіть не здогадуються куди їх втягнули, адже вступ у ВРЦіРО передбачає вступ всієї церкви.яку представляє "старший".
У всілякі Віроціри можуть втягнути хіба релігійну організацію, але не самих віруючих, я думаю.
Однак, прошу пояснити чим саме оця організація загрожує рядовим неутвердженим п'ятидесятникам?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30251
UNREAD_POSTДодано: 09 березня 2011, 16:12 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 травня 2012, 13:01
Написано: 32
Віровизнання: християнин
"Протестант"
То розкажіть що тут поганого....[/quote]

Для початку потрібно запитати що в цьому доброго. Читай Псалми1:1 як можна раду радити з нечестивими і одночасно проповідувати про святість? М. Паночко це получається ось тому то я офіційно і вийшов з конфесії пятидесятників. А про ВРЦІРО в церквах ХВЄп не дозволено говорити критично бо вилучать з церкви. А критикувати Паночка я і не збираюся адже у ВРЦІРО церкву втягнув ще М.Мельник якого вилучили за те що крав церковні гроші, про це розповів сам Паночко на обласній конференції служителів.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30252
UNREAD_POSTДодано: 09 березня 2011, 16:30 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 травня 2012, 13:01
Написано: 32
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
ОЛЕГ САМБІРСЬКИЙ написав:
При чому для мене найболючішим було бачити там М.Паночко який є ст. пресвітером церкви ХВЄ. І що ще гірше що більшість пятидесятників про це навіть не здогадуються куди їх втягнули, адже вступ у ВРЦіРО передбачає вступ всієї церкви.яку представляє "старший".
У всілякі Віроціри можуть втягнути хіба релігійну організацію, але не самих віруючих, я думаю.
Однак, прошу пояснити чим саме оця організація загрожує рядовим неутвердженим п'ятидесятникам?


Почну з кінця. Присутність ЦХВЄ (і не тільки) у складі ВРЦІРО загрожує тим що єднання з хулителями Господа нашого Ісуса Христа засмучує Святого Духа і суперечить Слову Божому. Адже мусульмани і юдеї не визнають Ісуса Христом! Отож як написано Апостолом Іоаном "хто заперечує що Ісус є Христос то це антихрист".
Далі, церква ХВЄ не є релігійною організацією а (нажаль) обманутою церквою, бо її, без її відома втягнули в спільність з антихристами. І взагалі я Вас не розумію у вислові " Віроціри можуть втягнути хіба релігійну організацію, але не самих віруючих" Згідно з писанням віруючі це і є церква.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30253
UNREAD_POSTДодано: 09 березня 2011, 16:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
ОЛЕГ САМБІРСЬКИЙ написав:
А про ВРЦІРО в церквах ХВЄп не дозволено говорити критично бо вилучать з церкви.
:) З Церкви не вилучать, хіба з організації. Можливо справді є такі "п'ятидесятницьки" церкви, де не дозволено про щось говорити, але то вже не п'ятидесятницька церква, а організація, з якої краще самому вийти. Я знаю п'ятидесятницькі церкви, які не мають нічого спільного з тим Союзом, а навіть якщо й формально увійшли у Союз ХВЄп, то він не має жодного впливу на саму церкву. Думаю, не варто свій гіркий досвід узагальнювати щодо всіх церков.
Цитата:
І взагалі я Вас не розумію у вислові " Віроціри можуть втягнути хіба релігійну організацію, але не самих віруючих" Згідно з писанням віруючі це і є церква.
Правильно... Я ж і кажу про те, що в релігійну організацію входять активісти церкви або ж ще їх модно називати - лідери, які намагаються церкву втягнути у союзи зі світом. Але вони не мають нічого спільного з Церквою Христовою, вони не є вівцями Ісуса Христа, вони не є тілом Христа. Водночас, є віруючі, які можуть бути не лише членами Церкви Христової, але й релігійної організації. Пшениця і кукіль ростуть разом, до часу.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30255
UNREAD_POSTДодано: 09 березня 2011, 17:15 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 травня 2012, 13:01
Написано: 32
Віровизнання: християнин
Сонячник
а навіть якщо й формально увійшли у Союз ХВЄп, то він не має жодного впливу на саму церкву. Думаю, не варто свій гіркий досвід узагальнювати щодо всіх церков.

Якщо церква формально увійшла в союз ХВЄП то думку цієї церкви ніхто вже не питає, а якщо ні, то приїхав Паночко, поміняв пресвітера як в Новій каховці, розколов церкву...Але в більшості випадків всі тихо мовчать бо бояться. Я згідний з тим що церква в якій вилучають за правду вже не є церквою, тому то я і вийшов поки не вилучили. Хоча за сказану правду вікно таки розбили.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30259
UNREAD_POSTДодано: 09 березня 2011, 21:07 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Олеже, немає досканалої церкви. Служити Богу можна в будь-якій церкві і навіть не в церкві. Я кажу про помісні церкви, а не про Церкву Христову. Віддайте Богові Боже, а кесарью - кесареве! Якщо до всього придиратися, то взагалі ніхто у наших очах не буде правильним, а жити потрібно в монастирі, або безлюдному острові бо держава "нечестива". Хай світ крутить свою церковну політику, на віруючих це не повинно ніяк відобразитись.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30267
UNREAD_POSTДодано: 11 березня 2011, 12:47 

Востаннє редаговано ОЛЕГ САМБІРСЬКИЙ 11 березня 2011, 14:07 (всього 1 раз).

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 травня 2012, 13:01
Написано: 32
Віровизнання: християнин
Братик написав:
(1) Олеже, немає досканалої церкви. (2) Служити Богу можна в будь-якій церкві і навіть не в церкві. (3) Я кажу про помісні церкви, а не про Церкву Христову. (4) Віддайте Богові Боже, а кесарью - кесареве! (5) Якщо до всього придиратися, то взагалі ніхто у наших очах не буде правильним, а жити потрібно в монастирі, або безлюдному острові бо держава "нечестива". (6) Хай світ крутить свою церковну політику, на віруючих це не повинно ніяк відобразитись.


1 Якщо нема досконалої церкви то коли Ісус прийде вдруге хто Його зустрічатиме?
2 Неможливо істиному християнину служити Богу в "будь якій" церкві!
3 Якесь незрозуміле розділення на помісна церква і Христова Церква.
4 Якщо ви думаєте що ВРЦІРО це кесареве то глибоко помиляєтесь:

ПОЛОЖЕННЯ

про Всеукраїнську Раду Церков і релігійних організацій

1. Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій (далі – Рада) є представницьким міжконфесійним консультативно-дорадчим органом, що діє на громадських засадах.

2. Рада утворюється з метою об'єднання зусиль релігійних організацій по національне-духовному відродженню України: координації міжконфесійного діалогу як в Україні, так і поза її межами; участі в розробці проектів законодавчих та інших нормативних актів з питань відносин між державою та релігійними організаціями; здійснення колективних заходів добродійного характеру.

3. Рада будує свою роботу на засадах рівності і рівноправ'я, поважною ставлення до внутрішніх настанов і традицій усіх офіційно діючих в Україні релігійних організацій.
4. Рада є незалежною від будь-яких політичних партій, рухів, інших громадських формувань та їх керівних центральних органів.

Рада не втручається у внутрішні справи релігійних і громадських організацій.

5. У своїй діяльності Рада керується Конституцією України, Законом України «Про свободу совісті та релігійні організації», іншими актами законодавства та міжнародними договорами України у тій частині, що стосується релігійних організацій.

6. Основні завдання Ради:
обговорення актуальних питань релігійного життя та підготовка взаємоузгоджених пропозицій по вдосконаленню чинного законодавства щодо свободи совісті та релігійних організацій;
об'єднання зусиль релігійних організацій у добродійній діяльності;
сприяння міжконфесійному взаємопорозумінню та злагоді;
активізація участі релігійних організацій у духовному відродженні України, зміцненні гуманістичних засад суспільства;
організація та проведення конференцій, семінарів, нарад тощо з питань духовності, застосування і додержання законодавства про свободу совісті та релігійні організації;
сприяння всебічному висвітленню релігійного життя в Україні засобами масової інформації.
детальніше тут http://vrciro.org.ua/index.php?option=c ... &Itemid=29



5 При чому тут монастир, держава...? Мова йде про єднання з нечестивими хулителями Ісуса Христа! Для істинного християнина це повинно бути принципово. Тільки повіям і зрадникам все одно, де і з ким.
6 В тому то і є небезпека що світ зайшов в церкву і крутить свою політику, а на віруючих це відображається і в багатьох випадках фатально.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30268
UNREAD_POSTДодано: 11 березня 2011, 12:53 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 травня 2012, 13:01
Написано: 32
Віровизнання: християнин
А ось хто є членами цієї "безобідної" ради:
Інформація про Раду
29.11.2007

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) була утворена у грудні 1996 року, як представницький міжконфесійний консультативно-дорадчий орган з метою об’єднання зусиль церков і релігійних організацій з духовного відродження України, координації міжцерковного діалогу як в Україні, так і за її межами, участі в розробці проектів нормативних актів з питань державно-конфесійних відносин, здійснення комплексних заходів добродійного характеру.

ВРЦіРО функціонує на засадах рівності і рівноправ’я, поваги до внутрішніх настанов і традицій усіх діючих в рамках Конституцій України релігійних організацій і є незалежною від органів державної влади України, політичних партій, інших громадських формувань та їх керівних органів.

ВРЦіРО не втручається у внутрішні справи релігійних і громадських організацій, у своїй діяльності керується Конституцією України, Законом України "Про свободу совісті та релігійні організації", іншими актами законодавства, своїм Положенням та міжнародними договорами України у тій частині, що стосується релігійних організацій.

Станом на 01.09.2007 року до складу ВРЦіРО входять 19 церков і релігійних організацій, що складає більше ніж 90 відсотків релігійної мережі України. Основною формою роботи Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій є засідання. На засідання Ради можуть запрошуватися з правом дорадчого голосу представники релігійних центрів, які не увійшли до складу ВРЦіРО, а також представники відповідних органів державної влади України чи громадських організацій. Головують на засіданнях члени Ради почергово. У теперішній час головуючим на черговому засіданні ВРЦіРО є голова Всеукраїнського Союзу Церков християн віри євангельської–п’ятидесятників Михайло Паночко.

Для попереднього опрацювання питань, які вносяться на розгляд ВРЦіРО, в Раді функціонує Секретаріат ВРЦіРО. Крім того, у складі ВРЦіРО функціонує Комісія з соціальних питань ВРЦіРО та Робоча група ВРЦіРО з питань реституції майна релігійних організацій.

Протягом 2006 – 2007 років відбулося 4 засідання ВРЦіРО, 13 засідань Секретаріату ВРЦіРО, 5 засідань Комісії з соціальних питань та 3 прес-конференції. Протягом зазначеного періоду відбулися зустрічі Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з Президентом України В.Ющенко, Головою Верховної Ради України О.Морозом, керівництвом парламентських фракцій Блоку Юлії Тимошенко та Партії регіонів, на яких було обговорено актуальні питання державно-конфесійних відносин та захисту суспільної моралі в Україні.

Останнє засідання ВРЦіРО відбулось 15 травня 2007 року, на якому окрім вирішення поточних питань державно-конфесійних відносин було затверджено:
Декларацію ВРЦіРО проти легалізації так званих одностатевих шлюбів (реєстрації одностатевих партнерств);
Звернення ВРЦіРО до керівництва Республіки Польща з приводу підтримки і подяки за позицію Республіки Польща у справі відстоювання високих моральних цінностей у європейській спільноті.

СКЛАД

Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій

(за абеткою)


1. Всеукраїнський Союз Церков Євангельських християн – баптистів (ВСЦ ЄХБ)

Нестерук В’ячеслав Васильович – голова Союзу, Старший єпископ


2. Всеукраїнський Союз церков християн віри євангельської – п’ятидесятників (ВСЦ ХВЄП)

Паночко Михайло Степанович – президент Союзу, Старший єпископ


3. Духовне управління мусульман Криму (ДУМК)

Аблаєв Еміралі – голова ДУМК, Муфтій


4. Духовне управління мусульман України (ДУМУ)

Ахмед Тамім – голова ДУМУ, Муфтій України


5. Духовний центр мусульман України (ДЦМУ)

Руслан Абдікєєв – голова ДЦМУ


6. Закарпатська реформатська церква (ЗРЦ)

Зан-Фабіан Олександр Олександрович – глава Консисторії ЗРЦ, Єпископ


7. Німецька Євангелічно-лютеранська церква України (НЄЛЦУ)

Олександр Гросс – президент Синоду НЄЛЦУ, пастор


8. Об’єднання іудейських релігійних організацій України (ОІРОУ)

Яків Дов Блайх – президент Об'єднання, Головний рабин м. Києва та України ОІРОУ


9. Римсько-Католицька Церква в Україні (РКЦ)

Маркіян Трофим’як – відповідальний за зовнішні зв’язки РКЦ, Єпископ


10. Союз вільних церков християн євангельської віри України (СВЦ ХЄВУ)

Райчинець Василь Федорович – Старший пресвітер СВЦ ХВЄУ (Головуючий з 04.11.2010 року)


11. Українська Автокефальна Православна Церква (УАПЦ)

Мефодій (Кудряков) – предстоятель УАПЦ, Митрополит Київський і всієї України


12. Українське Біблійне Товариство (УБТ)

Комендант Григорій Іванович – президент УБТ


13. Українська Греко-Католицька Церква (УГКЦ)

Любомир (Гузар) – Верховний архієпископ Української Греко-Католицької Церкви, Кардинал


14. Українська єпархія Вірменської Апостольської Церкви (УЄ ВАЦ)

Григоріс Буніатян – Архієпископ УЄ ВАЦ


15. Українська Лютеранська Церква (УЛЦ)

В’ячеслав Горпинчук – Єпископ УЛЦ


16. Українська Православна Церква (УПЦ)

Володимир (Сабодан) – предстоятель УПЦ, Митрополит Київський і всієї України


17. Українська Православна Церква Київського Патріархату (УПЦ КП)

Філарет (Денисенко) – предстоятель УПЦ КП, Патріарх Київський і всієї Руси-України


18. Українська Уніонна Конференція Церкви адвентистів сьомого дня (УУК ЦАСД)

Алексєєнко Віктор Володимирович – президент УУК ЦАСД


19. Українська Християнська Євангельська Церква (УХЄЦ)

Падун Леонід Миколайович – Старший єпископ УХЄЦ


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30269
UNREAD_POSTДодано: 11 березня 2011, 17:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Олеже, коли подаєте такі великі тексти, то принаймні виділяйте головне в тексті.
ОЛЕГ САМБІРСЬКИЙ написав:
1 Якщо нема досконалої церкви то коли Ісус прийде вдруге хто Його зустрічатиме?
2 Неможливо істиному християнину служити Богу в "будь якій" церкві!
3 Якесь незрозуміле розділення на помісна церква і Христова Церква.
4 Якщо ви думаєте що ВРЦІРО це кесареве то глибоко помиляєтесь:
5 При чому тут монастир, держава...? Мова йде про єднання з нечестивими хулителями Ісуса Христа! Для істинного християнина це повинно бути принципово. Тільки повіям і зрадникам все одно, де і з ким.
6 В тому то і є небезпека що світ зайшов в церкву і крутить свою політику, а на віруючих це відображається і в багатьох випадках фатально.
1. Христос прийде не до організації, а за Своїми дітьми, які складають Церкву.
2. Можливо. Ап.Павло проповідував і у синагогах, і навіть у місцях поклоніння ідолам. Для юдеїв я був, як юдей, щоб юдеїв придбати; для підзаконних був, як підзаконний, хоч сам підзаконним не бувши, щоб придбати підзаконних. Для тих, хто без Закону, я був беззаконний, не бувши беззаконний Богові, а законний Христові, щоб придбати беззаконних. (1Кор.9:20-21)
3. Церква - це спільнота людей. Помісна церква - це спільність людей окремої місцевості, а Церква Христова - це спільність людей у Христі.
4. ВРЦІРО це суспільна організація, яка не має жодного відношення до Церкви Христової. Наприклад, школа це ж також суспільна організація.
5. Ні, жодне ВРЦІРО не може відлучити від Христа істинного християнина.
6. Ні, Христос Своїх знає, і вони йдуть за Христом, а світ і все що у світі вони ненавидять, а тому світ не має влади звести вибраних. Але у будь-якому випадку всі віруючі мусять пройти через випробування, і лише хто встоїть - той буде спасенним.

Олеже, на мій погляд, Ви прагнете виполоти кукіль, Ви намагаєтеся боротися зі звіром, і Ви проповідуєте його, але було б краще, коли б Ви проповідували Христа розп'ятого - спасіння у Христі. Не забувайте, що Христос сказав: щоб, виполюючи той кукіль, ви не вирвали разом із ним і пшеницю. Залишіть, хай разом обоє ростуть аж до жнив... (Матв.13:29-30)
Бережіться, щоб через вашу помсту за розбите вікно не загинула вівця. Христос вчив благословляти ворогів своїх, молитися за них, а ви ще ображаєтеся.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30274
UNREAD_POSTДодано: 12 березня 2011, 13:59 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 травня 2012, 13:01
Написано: 32
Віровизнання: християнин
Сонячник
Форум є для того щоб висловити свою думку і я це зробив не зважаючи на ваші упереджені звинувачення.
Я знаю що не буду вашим однодумцем бо ви їх на цьому форумі взагалі не маєте. Навколо вас всі неправильно думають і ви чомусь вважаєте що маєте право мене вчити. Якщо ви тут головний начальник бажаючий щоб всі навколо підтакували і я тут для вас не зручний то так і скажіть і я піду звідси геть. Але якщо ви такий самий як я то не лийте бруд на мою голову і не запаскуджуйте цю тему! Хіба ви не бачите як зневажаєте людей? А я думав що ви християнин...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30280
UNREAD_POSTДодано: 12 березня 2011, 15:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
ОЛЕГ САМБІРСЬКИЙ написав:
"Протестант"
То розкажіть що тут поганого....


Для початку потрібно запитати що в цьому доброго.[/quote]
Н у ви ж говорили що знаєте все із поганої сторони, але це організація представляє\захищає християнську етеку на рівні держави, наприклад аборти, одностатеві шлюби….
Чи може ви це зробите на форумі?


Цитата:
Читай Псалми1:1 як можна раду радити з нечестивими і одночасно проповідувати про святість?

А ви тільки із святими радитеся, не спілкуєтеся із невіруючими, або християнами із іншої конфесії? Виникає якраз питання: що нечестивого вони продвинули?

Цитата:
М. Паночко це получається ось тому то я офіційно і вийшов з конфесії пятидесятників.

Вийшли чи вилучили? І куда прийшли?

Цитата:
А про ВРЦІРО в церквах ХВЄп не дозволено говорити критично бо вилучать з церкви.

Олег із цієї фрази все про вас ясно, ви наклепник і говорите не правду..... можна факти?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30281
UNREAD_POSTДодано: 12 березня 2011, 16:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
ОЛЕГ САМБІРСЬКИЙ написав:
Сонячник написав:
ОЛЕГ САМБІРСЬКИЙ написав:
При чому для мене найболючішим було бачити там М.Паночко який є ст. пресвітером церкви ХВЄ. І що ще гірше що більшість пятидесятників про це навіть не здогадуються куди їх втягнули, адже вступ у ВРЦіРО передбачає вступ всієї церкви.яку представляє "старший".
У всілякі Віроціри можуть втягнути хіба релігійну організацію, але не самих віруючих, я думаю.
Однак, прошу пояснити чим саме оця організація загрожує рядовим неутвердженим п'ятидесятникам?


Почну з кінця. Присутність ЦХВЄ (і не тільки) у складі ВРЦІРО загрожує тим що єднання з хулителями Господа нашого Ісуса Христа засмучує Святого Духа і суперечить Слову Божому. Адже мусульмани і юдеї не визнають Ісуса Христом! Отож як написано Апостолом Іоаном "хто заперечує що Ісус є Христос то це антихрист".

Стоп... ви почали із того що це Вавилон .... то де це єднання, що нас об’єднує із мусульманами, навіть із ортодоксалами, чи навіть із баптиста? Вавилон це розпуста, а там зовсім інакше обговорюють.
Щось почали конкретніше писати. Питання:
1. Як ця організація засмучує Д.С.?
2. Як ця організація суперечить С.Б.?

ОЛЕГ САМБІРСЬКИЙ написав:
Далі, церква ХВЄ не є релігійною організацією а (нажаль) обманутою церквою, бо її, без її відома втягнули в спільність з антихристами. І взагалі я Вас не розумію у вислові " Віроціри можуть втягнути хіба релігійну організацію, але не самих віруючих" Згідно з писанням віруючі це і є церква.

Оскільки я п’ятидесятник, то як мене практично втягнули туда чи із поганої сторони,чи із доброї? Чому я не замітив це не із поганої сторони, ні із хорошої сторони? Я чомусь замічаю що я Д.С. засмучую тільки через своє життя.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30282
UNREAD_POSTДодано: 12 березня 2011, 16:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Я знаю п'ятидесятницькі церкви, які не мають нічого спільного з тим Союзом, а навіть якщо й формально увійшли у Союз ХВЄп, то він не має жодного впливу на саму церкву.

От наш союз має спільність із цією організацію, а впливу на саму Церкву взагалі не має. Я дивуюся про що ви говорите :shock:




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 67 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>