Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 20:03




Створити нову тему Відповісти  [ 109 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Первородний гріх
25603
UNREAD_POSTДодано: 05 жовтня 2010, 03:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
бо всі згрішили, і позбавлені Божої слави (Рим.3:23)

У чому ж полягає цей гріх, що лежить на всіх нас.
Очевидно нашими ділами/вчинками він не є. Адже можемо ми собі уявити людей, котрі прожили життя і ніразу не згрішили. Ні подумки ні на ділі. Наприклад ті, хто умирають в дитячому віці й просто не встигли. Або от скажімо, народилася людина хвора душею і тілом, лежить навіть добре не усвідомлюючи, що з нею діється і такою йде до Бога.
Тим паче, що Павло говорить про всіх в теперішньому часі, не залежно хто скільки прожив, -- згрішили всі.

Але Є Той, про Кого сказано, що нема на Ньому гріху.

І ви знаєте, що Він був з'явився, щоб гріхи наші взяти, а гріха в Нім нема. (1-е івана 3:5)
Не вчинив Він гріха, і не знайшлося в устах Його підступу! (1-е петра 2:22)
І з злочинцями визначили Йому гроба Його, та Його поховали в багатого, хоч провини Він не учинив, і не було в Його устах омани... (Ісая 53:9)


Що ж воно є отой гріх, котрий стосується всіх і котрий ми називаемо первородним. Погляньмо на Ісуса з Назарету.

Чи ж Він не син теслі? Чи ж мати Його не Марією зветься ..(Матвія 13:55)
І казали вони: хіба Він не Ісус, син Йосипів, що ми знаємо батька та матір Його? Як же Він каже: Я з неба зійшов? (Івана 6:42)


Ніщо не виказує Ісуса з поміж усіх. Живе, працює як усі, їсть, п'є, ходить до вітру. Долоня, у яку загнана скалка, ятриться і паленіє, і так як у всіх і заживає. Хтось скаже, а де таке написано у Писанні. Не написано але по-іншому й бути не може. Тіло Христа справжнє людське, абсолютно нічим не відрізняється від тіл усіх інших.
БО. Коли б тіло Його було якесь інше, отже й страждання Його були б не справжні.

Утім є й таке, що виріжняє Христа споміж всіх. Він зачатий Від Духа Святого й воплочення Його нетлінне. Ці відмінності закладені насамперед у нашій вірі, котру черпаємо з Благої Вістки. Бо ж ніхто, говорячи про сина теслі, про таке не згадував, що він з неба зійшов, але все ж євангелисти про це написали.

Отже саме по собі тіло Ісуса Христа не є доказом відсутності гріха у Ньому, а лиш віра у Його Божествене Духовне Небесне спадкоємство.

. . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . .




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
25639
UNREAD_POSTДодано: 06 жовтня 2010, 11:48 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 січня 2014, 20:58
Написано: 244
Звідки: з планети Земля
Віровизнання: у пошуках Правди
Yur написав:
бо всі згрішили, і позбавлені Божої слави (Рим.3:23)


Раз "первородний гріх" - то це гріх закладений самим Богом в кожну людину, людина з ним вже народжується.




Отець Ігор, думаючий а не віруючий. Чого і Вам бажаю, думати а не вірити.
-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
25642
UNREAD_POSTДодано: 06 жовтня 2010, 12:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Ігорко написав:
Yur написав:
бо всі згрішили, і позбавлені Божої слави (Рим.3:23)


Раз "первородний гріх" - то це гріх закладений самим Богом в кожну людину, людина з ним вже народжується.


Бог не закладує гріху. Бог дає людині свобідну волю обирати, між Божим і нЕбожим. Знехтування Божим і є стан гріху.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(1-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
25648
UNREAD_POSTДодано: 06 жовтня 2010, 13:11 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Yur написав:
Ігорко написав:
Yur написав:
бо всі згрішили, і позбавлені Божої слави (Рим.3:23)


Раз "первородний гріх" - то це гріх закладений самим Богом в кожну людину, людина з ним вже народжується.


Бог не закладує гріху. Бог дає людині свобідну волю обирати, між Божим і нЕбожим. Знехтування Божим і є стан гріху.

Свобідна воля- це мертва воля, бо воля людська завжди в рабстві Божої волі, або волі диявола. продимонструйте прояв свобідної волі???))




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
25675
UNREAD_POSTДодано: 06 жовтня 2010, 21:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Нецікавий написав:
Свобідна воля- це мертва воля, бо воля людська завжди в рабстві Божої волі, або волі диявола. продимонструйте прояв свобідної волі???))
Право людини обирати.
Адже спокусник змій не нав'язав свою волю силою, мовляв: або ви з'їсте плід, або я з'їм вас :)
Він намагався переконати людину, котра спершу вагалася, але потім йому це вдалось.
Перед Блудним Сином теж був вибір, ніхто його силою не заставляв залишатися з батьком, як і з дому його ніхто не виганяв. Він, уже дорослий, усе чудово розумів, але піддався спокусі "гарного життя".




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
25677
UNREAD_POSTДодано: 06 жовтня 2010, 21:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Юра, дай спочатку визначення: Первородний гріх це.....




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
25683
UNREAD_POSTДодано: 07 жовтня 2010, 01:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Первородний грх -- в стосунку до нас потомків Адама і Єви.
Адам і Єва вчинили переступ, чим не тільки взяли на себе провину, але й передали цей гріх своєму потомству у виді зіпсутої пониженої природи. Людина стала подібна до худоби і у такому виді вона приречена на остаточну погибель.

Людина в пошані, але нерозумна, подібна худобі, що гине! (Псалом 49:20/21)
Я сказав був у серці своєму: Це для людських синів, щоб Бог випробовував їх, і щоб бачити їм, що вони як ті звірі,
бо доля для людських синів і доля звірини однакова доля для них: як оці помирають, так само вмирають і ті, і для всіх один подих, і нема над твариною вищости людям, марнота бо все!... (Еклезіаст 3:18,19)
а я немов бидло й не знаю, я перед Тобою худобою став!... (Псалом 73:22)


Тепер сама людина не може щось змінити. Такий її стан потребує СПАСІННЯ.
Хрищення не зліквідовує первородний гріх, воно вказує на обрання дороги його подолання.
Народження згори, себто відродження у Дусі Святому, вказує на осягнення спасіння, але не означає остаточного відкуплення. Котре наступить після фізичної смерти у Воскресінні, в преображених духовних тілах.

Себто наявність первородного гріху від народження.
(51-7) Це бо в беззаконнях я зачатий і в гріхах породила мене мати моя (Псалом 50:5)
Первородний гріх, як наше земне спадкоємство. Його відсутність -- спадкоємство небесне духовне.
З Неба ж Господь.
Перша людина з землі, земна, друга Людина із неба Господь. (1-е кор. 15:47)
Котрий приходить через Пречисту.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
25686
UNREAD_POSTДодано: 07 жовтня 2010, 07:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Котрий приходить через Пречисту.

От останнє речення мені не сподобалося, до чого тут Марія?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
25710
UNREAD_POSTДодано: 07 жовтня 2010, 14:59 

Востаннє редаговано Yur 07 жовтня 2010, 17:48 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Yur написав:
Котрий приходить через Пречисту.
От останнє речення мені не сподобалося, до чого тут Марія?
Діва Марія БОГООБРАНА. Та небесна Брама, через яку приходить Господь.
І сказав мені Господь: Брама ця буде замкнена, не буде відчинена, і ніхто не ввійде в неї, бо в неї ввійшов Господь, Бог Ізраїлів, і вона буде замкнена. (Єзнекїля 44:2)
Ніхто не ввійде означає, що ніхто не може народжуватись й народжувати без зотління. Це Божа прерогатива.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
25711
UNREAD_POSTДодано: 07 жовтня 2010, 15:25 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Yur написав:
Sh_21 написав:
Yur написав:
Котрий приходить через Пречисту.
От останнє речення мені не сподобалося, до чого тут Марія?
Діва Марія БОГОБРАНА. Та небесна Брама, через яку приходить Господь.
І сказав мені Господь: Брама ця буде замкнена, не буде відчинена, і ніхто не ввійде в неї, бо в неї ввійшов Господь, Бог Ізраїлів, і вона буде замкнена. (Єзнекїля 44:2)
Ніхто не ввійде означає, що ніхто не може народжуватись й народжувати без зотління. Це Божа прерогатива.

Хто має вухо нехай чує, що господь приходить через відкрите вухо, яке відкриває Отець...Відкрийте браму і ввійде Цар Слави...




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
25716
UNREAD_POSTДодано: 07 жовтня 2010, 19:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Нецікавий написав:
Хто має вухо нехай чує, що господь приходить через відкрите вухо, яке відкриває Отець...Відкрийте браму і ввійде Цар Слави...

А Він проказав: Іди, і скажеш народові цьому: Ви будете чути постійно, та не зрозумієте, і будете бачити завжди, але не пізнаєте. (Ісая 6:9)

І над ними збувається пророцтво Ісаї, яке промовляє: Почуєте слухом, і не зрозумієте, дивитися будете оком, і не побачите...
Затовстіло бо серце людей цих, тяжко чують вухами вони, і зажмурили очі свої, щоб коли не побачити очима й не почути вухами, і не зрозуміти їм серцем, і не навернутись, щоб Я їх уздоровив!
(Матвія 13:14,15)

=======================================================

Окрім того, не можемо наводити посилання, як кажуть від фонаря. Беручи окремі фрази й компонуючи їх докупи на свій кшталт.
Перша ваша фраза про відкрите вухо взагалі незрозміло звідки. Друга, про браму (Псалом 24:7) не зовсім підходить до (Єзекеїль 44:2)

Піднесіте верхи свої, брами, і будьте відчинені, входи відвічні, і ввійде Цар слави! (Псалом 24:7)

І сказав мені Господь: Брама ця буде замкнена, не буде відчинена, і ніхто не ввійде в неї, бо в неї ввійшов Господь, Бог Ізраїлів, і вона буде замкнена. (Єзекеїль 44:2)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
25721
UNREAD_POSTДодано: 07 жовтня 2010, 21:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
І сказав мені Господь: Брама ця буде замкнена, не буде відчинена, і ніхто не ввійде в неї, бо в неї ввійшов Господь, Бог Ізраїлів, і вона буде замкнена. (Єзнекїля 44:2)

Юра, а ця фраза не з фонаря? Як це місце має відношення до Марії?

Цитата:
Діва Марія БОГООБРАНА. Та небесна Брама, через яку приходить Господь.

Ви про тілесне народження І.Х., чи щось інакше?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
25722
UNREAD_POSTДодано: 08 жовтня 2010, 02:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Yur написав:
І сказав мені Господь: Брама ця буде замкнена, не буде відчинена, і ніхто не ввійде в неї, бо в неї ввійшов Господь, Бог Ізраїлів, і вона буде замкнена. (Єзнекїля 44:2)
Юра, а ця фраза не з фонаря? Як це місце має відношення до Марії?

На пряму не сказано. Сказано, що Брамою цією входить лише Господь, що дає підстави вважати, що цією Брамоє є Богородиця.
Тоді коли у Псалмі 24:7 говориться бути самим відчиненим, возвиситись до Господа.
Звичайно ні тут ні там дослівно про Марію не сказано. На те воно й Святе Письмо, що його досліджують.

Sh_21 написав:
Yur написав:
Діва Марія БОГООБРАНА. Та небесна Брама, через яку приходить Господь.
Ви про тілесне народження І.Х., чи щось інакше?

Про прихід Христа Спасителя на нашу грішну землю. Прийщов Він, народившись від Діви Марії, в подобі гріховного тіла] (Рим. 8:3)
Чому в подобі, бо це й була подоба гріховного тіла. Як же ж можемо назвати Його тіло гріховним, коли Він Бог? Це Свідки можуть собі таке дозволити, бо за Бога Христа не вважають.
З тієї ж самої причини тіло Богородиці теж не можемо вважати гріховним, бо ж не може з гріховного вийти нЕгріховне.
Тому згідно догмату й кажемо, що Діва Марія вже у самому її зачатті була позбавлена первородного гріху.

Ви ж зрозумійте, що забагато мудруючи й вишукуючи якихось доказів, тим самим уподоблюємось тим, про кого Павло:
Бо й юдеї жадають ознак, і греки пошукують мудрости,
а ми проповідуємо Христа розп'ятого, для юдеїв згіршення, а для греків безумство (1-е Кор. 1:22,23)

Не треба думати, як би зберегти протестанське лице, треба бути насамперед щирим і відвертим! Перед собою, перед людьми і перед Богом.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
25728
UNREAD_POSTДодано: 08 жовтня 2010, 12:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
Yur написав:
І сказав мені Господь: Брама ця буде замкнена, не буде відчинена, і ніхто не ввійде в неї, бо в неї ввійшов Господь, Бог Ізраїлів, і вона буде замкнена. (Єзнекїля 44:2)
Юра, а ця фраза не з фонаря? Як це місце має відношення до Марії?

На пряму не сказано. Сказано, що Брамою цією входить лише Господь, що дає підстави вважати, що цією Брамоє є Богородиця.
Тоді коли у Псалмі 24:7 говориться бути самим відчиненим, возвиситись до Господа.
Звичайно ні тут ні там дослівно про Марію не сказано. На те воно й Святе Письмо, що його досліджують.

Юра, подивився я в тлумачення і свої і ваші, там однозначно про храм говориться, точніше про внутрішній двір храму. Тому не перебільшуйте.
Ну, якщо уже мислити духовно то Писання говорить так:
7 І знову промовив Ісус: Поправді, поправді кажу вам, що Я двері вівцям.
8 Усі, скільки їх перше Мене приходило, то злодії й розбійники, але вівці не слухали їх.
9 Я двері: коли через Мене хто ввійде, спасеться, і той ввійде та вийде, і пасовисько знайде.
(Iван.10:7-9)


Yur написав:
Ви ж зрозумійте, що забагато мудруючи й вишукуючи якихось доказів, тим самим уподоблюємось тим, про кого Павло:
Бо й юдеї жадають ознак, і греки пошукують мудрости,
а ми проповідуємо Христа розп'ятого, для юдеїв згіршення, а для греків безумство (1-е Кор. 1:22,23)

Та ми так і робимо ще й вам цього бажаємо, щоб ваші доктрини були Христоцентричними, а не Марійоцетричними. От візьміть хоч приклад із Михайла.


Yur написав:
Не треба думати, як би зберегти протестанське лице, треба бути насамперед щирим і відвертим! Перед собою, перед людьми і перед Богом.

Хто б про це говорив, Юра, а ви щирі коли не знаєте відповіді, то одразу Ів 21:25?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
25729
UNREAD_POSTДодано: 08 жовтня 2010, 13:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Yur написав:
На пряму не сказано. Сказано, що Брамою цією входить лише Господь, що дає підстави вважати, що цією Брамоє є Богородиця.
Тоді коли у Псалмі 24:7 говориться бути самим відчиненим, возвиситись до Господа.
Звичайно ні тут ні там дослівно про Марію не сказано. На те воно й Святе Письмо, що його досліджують.
Юра, подивився я в тлумачення і свої і ваші, там однозначно про храм говориться, точніше про внутрішній двір храму. Тому не перебільшуйте.
У чому полягає моє перебільшення, говоріть по-суті.

Sh_21 написав:
Yur написав:
Ви ж зрозумійте, що забагато мудруючи й вишукуючи якихось доказів, тим самим уподоблюємось тим, про кого Павло:
Бо й юдеї жадають ознак, і греки пошукують мудрости,
а ми проповідуємо Христа розп'ятого, для юдеїв згіршення, а для греків безумство (1-е Кор. 1:22,23)
Та ми так і робимо ще й вам цього бажаємо, щоб ваші доктрини були Христоцентричними, а не Марійоцетричними.
До чого оте ваше христоцентричні і марійоцентичні? Аби замутити водичку?
Мало щось робити, треба з толком робити й уміти нести відповідь за власні слова.
Й окрім того лукавити не гарно. Ви ж самі кажете, що дивилися в тлумачення, невже в стосунку до Єзакіїля 44:2 ніде не запримітили про утотожнення Брами з Богородицею?

Sh_21 написав:
Yur написав:
Не треба думати, як би зберегти протестанське лице, треба бути насамперед щирим і відвертим! Перед собою, перед людьми і перед Богом.
Хто б про це говорив, Юра, а ви щирі коли не знаєте відповіді, то одразу Ів 21:25?
А зараз що вами промовляє? Чим Івана 21:25 не відповідь для тих, котрі не здатні бодай щось протиставити думкам опонента, але через конфесійну приналежність не бажаючи з ними погодитись, постійно толдичуть а де теке написано в Писанні.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 109 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>