Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 04:16




Створити нову тему Відповісти  [ 715 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 48  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28079
UNREAD_POSTДодано: 21 грудня 2010, 16:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Погляньте на себе зі сторони, пане Michail, хоча я уже за вашим проханням, з усім цим перебрався на інший форум http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php? ... 169#p29169 вами й далі продовжує таліпати.
Не бажаєте визнати Догмату про Непорочне Зачаття Богородиці, як це роблять інші, то й не визнавайте. Навіщо оті безперестанні мерзопакостні виплески жовчі .. Котрі й видають того, хто під'южує вас.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28081
UNREAD_POSTДодано: 21 грудня 2010, 17:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
1. Навекдіть ссилку, або скан де описано трактування Непорочного Зачаття, таке як подали Ви.
2. Просто поставте свою концепцію на огляд на форумі УГКЦ.

Я такого трактування, як Ви подаєте, ніколи не зустрічав. Питання зрозумілі, брате Юр?

Я пишу спокійно.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28082
UNREAD_POSTДодано: 21 грудня 2010, 17:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Michail написав:
1. Навекдіть ссилку, або скан де описано трактування Непорочного Зачаття, таке як подали Ви.
Якщо Ви сказали, що це вчення Церкви, то я хочу це прочитати.
2. Просто поставте свою концепцію на огляд на форумі УГКЦ.

Я такого трактування, як Ви подаєте, ніколи не зустрічав. Питання зрозумілі, брате Юр?

Я пишу спокійно.

А Ви, нажаль, уникаєте договору.
Якщо не хочете свою концепцію на УГКЦ виставляти і наводити джерела Вашої інтерпретації, то вибачте, нам тчоно ні про що говорити. Ви мені нічого не розкрили.

Поки ці пункти не виконаєте, я смиренно чекатиму.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28084
UNREAD_POSTДодано: 21 грудня 2010, 18:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Michail написав:
1. Навекдіть ссилку, або скан де описано трактування Непорочного Зачаття, таке як подали Ви.
Усе мною тут подане згідно вчення Церекви. Якщо є якісь запитання з огляду на мною написане, ПРОШУ задавайте, навівши мої слова.
Michail написав:
Якщо Ви сказали, що це вчення Церкви, то я хочу це прочитати.
Прошу, читайте, тут усе збережено.
Michail написав:
2. Просто поставте свою концепцію на огляд на форумі УГКЦ.
У мене не має моїх концепцій, подаю вчення Церкви.
Michail написав:
Я такого трактування, як Ви подаєте, ніколи не зустрічав.
А я тут при чому?
Michail написав:
Питання зрозумілі, брате Юр?
Маєте на них відповідь.
Michail написав:
Я пишу спокійно.
Радий за вас.
Michail написав:
А Ви, нажаль, уникаєте договору.
Якого договору. Наведіть текст.
Michail написав:
Якщо не хочете свою концепцію на УГКЦ виставляти і наводити джерела Вашої інтерпретації, то вибачте, нам тчоно ні про що говорити. Ви мені нічого не розкрили.
У мене жодних моїх концепцій нема, як і переконувати нікого не збираюся. Маєте бажання поговорити на іншому форумі, прошу дуже, піднімайте питання, що вас цікавлять, радо відповім.
Michail написав:
Поки ці пункти не виконаєте, я смиренно чекатиму.
Найкращий ваш пункт :)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28114
UNREAD_POSTДодано: 22 грудня 2010, 11:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
"Michail написав:
Якщо Ви сказали, що це вчення Церкви, то я хочу це прочитати.
Юр: Прошу, читайте, тут усе збережено."


Саме важливе питання до вас було: подайте будь ласка католицькі джерела з яких ви взяли терміни і вислови. Які, я вже писав.
З Ваших постів недостатньо інформації, джерел майже нема...
Я ж знаходжу пояснення догмату Непорочного зачаття, які навіть протирічать Вашим твердженням (не те, що б підтверджували). І кожен, хто читає цю гілку форуму також не зможе знайти такої термінології і висловів.
Тому приймаю таке трактування
http://www.apologia.ru/maria-02.htm
Це католицьке трактування і я вважаю його правдивим (хоч там є деякі роздуми, де і написано: можливо так...).
Тут смиренно чекаю на виконання Вами 2 пунктів.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28123
UNREAD_POSTДодано: 22 грудня 2010, 16:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Michail написав:
Саме важливе питання до вас було: подайте будь ласка католицькі джерела з яких ви взяли терміни і вислови. Які, я вже писав.
Усі мої вислови намагаюсь подавати у строгій відповідності до Святого Письма, КАТЕХИЗМУ, праць святителів Церкви й інших офіційно затверджених Цекрвою документах. Коли маєте запитання, прошу дуже, кажіть що саме вам не зрозуміло з моїх термінів і висловів, процитувавши їх.

Michail написав:
Я ж знаходжу пояснення догмату Непорочного зачаття, які навіть протирічать Вашим твердженням (не те, що б підтверджували).
Чому ж тоді так боїтесь навести ці поясненя, що суперечать моїм твердженням :)
Невже так важно навести мою цитату і пояснення про які ви говорите.

Michail написав:
І кожен, хто читає цю гілку форуму також не зможе знайти такої термінології і висловів.
Аніж дивитися за кожним, краще дивитися за собою.

Michail написав:
Тут смиренно чекаю на виконання Вами 2 пунктів.
І моя вам порада, таки дотриматися своїх слів і обіцянок й накінець припиніть гадити навколо Догмату.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28142
UNREAD_POSTДодано: 23 грудня 2010, 01:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Michail написав:
Брате Юр, Ви не хочете вибачитись за перекручування слів і іномовних термінів?
Адже в форумін УГКЦ о. Олег навів такий же приклад.
http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php? ... 153#p29153
Доречі, пане Michail, чому б вам не запросити сюди дописувачів з того форуму й тим самим підтвердити щирість ваших намірів. Там усі володіють українською мовою, от уже про якісь приклади розповідаєте, значиться є зацікавленість.
То як, покличете? :)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28150
UNREAD_POSTДодано: 23 грудня 2010, 10:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Michail написав:
Я ж знаходжу пояснення догмату Непорочного зачаття, які навіть протирічать Вашим твердженням (не те, що б підтверджували).
Чому ж тоді так боїтесь навести ці поясненя, що суперечать моїм твердженням
Невже так важно навести мою цитату і пояснення про які ви говорите.


Я вже наводив в останніх постах, та Ви пропустили.

Я запрошу, якщо Ви виставите тут в наступному пості свою концепцію в повноті з усією термінологією і висловами.

Чому ж Ви так боїтеся на тому форумі писати?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28151
UNREAD_POSTДодано: 23 грудня 2010, 10:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Я ж нічого нового писати не буду. Бо Ви й так пропустили 1 пункт мого аналізу тієї статті.

Цитата:
"У Марии была та же человеческая природа, что и у нас. Она тоже обладала свободой, но никогда не злоупотребляла ею. Вся жизнь ее была направлена к добру, к исполнению воли Божией."

Ви ж казали, що походження в неї божественне.
Чи Ви щось інше мали на увазі?
Чим її походження відрізняється від походження всіх людей і первозданних Адама і Єви?


І вже бачу, що Ви уникнули питання мого на тому форумі і тут...
Ви ж бачили, як відповіли на Вашу термінологію на католік.ру
Ви прекрасно бачите, що я не спровоковую ніяких роздорів, а питаюся у Вас конкретно.

Тому чекаю на виконання пунктів і не виляйте, будь ласка.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28154
UNREAD_POSTДодано: 23 грудня 2010, 16:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
А ще про смирення своє пишете, а з середини видно так і таліпає, уже другий раз свої обіцянки не можете виконати,

Michail написав:
Я запрошу, якщо Ви виставите тут в наступному пості свою концепцію в повноті з усією термінологією і висловами.
Вкотре повідомляю. Жодних моїх концепцій не існує в природі. Маєте якісь питання до висвітленого мною у цій гілці вчення Церкви про Непорочне Зачаття, прошу дуже, запитуйте.

Michail написав:
Чому ж Ви так боїтеся на тому форумі писати?
Чи гадаєте отим когось здурите, що обманюєте в живі очі. Розмову на тому форумі я одразу ж підтримав, відреагував на дописи. у тому числі й ваші й окрім того запропонував запросити до розмови когось зі свідущих, теологів богословів, що слідкують за цим питанням http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php? ... 20#p29127; Чи ви хоч один раз по-суті відреагували на мй пост, як і ніхто інший до плідної розмови бажання не виявив. Натомість намагаєтесь й далі каламути.

Запросити ж сюди, ви нікого не запросите, бо чудово усвідомлюєте гнилизну ваших думок і намірень. Будуте й далі намагатися обгадити Догмат, сіючи сумніви й уникаючи конкрктної розмови.
Бо для цього й прийшли сюди, -- аби гадити і паплюжити католицьку віру.НЕ ВИЙДЕ!


Передбачаю, що й зараз не погодитесь на розмову на якомусь іншому форумі. Наприклад на цьому Богословському форумі http://bohoslov.org.ua/distribution/top ... fd58a6558d
Тож коли справді бажаєте порозуміння, заходіть сюди зі своїми запитаннями, можете ще когось запросити й почнемо з чистого листа. То як, згодні?

Michail написав:
І вже бачу, що Ви уникнули питання мого на тому форумі і тут...
Ви ж бачили, як відповіли на Вашу термінологію на католік.ру
Ви прекрасно бачите, що я не спровоковую ніяких роздорів, а питаюся у Вас конкретно.
Просто продовжуєте "смиренно" обманювати в живі очі, як завжди, в сподіваннях, що ніхто не захоче вникати у це ..

Michail написав:
Тому чекаю на виконання пунктів.
Добавте іще смиренно :)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28157
UNREAD_POSTДодано: 23 грудня 2010, 16:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Передбачаю, що й зараз не погодитесь на розмову на якомусь іншому форумі. Наприклад на цьому Богословському форумі http://bohoslov.org.ua/distribution/top ... fd58a6558d

Як бачите, там я вже був і до Вашого запрошення!

Ви нечесно уникаєте мого запитання і ще щось кажете. Все. Тут більше не пишу. Піду на той сайт Богослов, і ну УГКЦ Вас чекаю Не напишете на УГКЦ, значить боїтесь свої терміни підтвердити (бо і не можете).
Цитата:
Michail написав:
І вже бачу, що Ви уникнули питання мого на тому форумі і тут...
Ви ж бачили, як відповіли на Вашу термінологію на католік.ру
Ви прекрасно бачите, що я не спровоковую ніяких роздорів, а питаюся у Вас конкретно.
Просто продовжуєте "смиренно" обманювати в живі очі, як завжди, в сподіваннях, що ніхто не захоче вникати у це ..

Якраз нічого нового більше і не пишу. Це чесно.
Бо я сказав, що нових аналізів не буду робити, поки ви не наведете джерела своїх термінів. От як наведете джерела тут, тоді і продовжимо тут. А поки що смиренно чекаю! (Розумієте, чи як?)
А сюди запрошу учасників УГКЦ.
Я відкритий. Але Ви скажете, що я розпалюю пристрасті. Але Ви самі ж просите їх запросити.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28171
UNREAD_POSTДодано: 23 грудня 2010, 19:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Michail написав:
Ви нечесно уникаєте мого запитання і ще щось кажете. Все. Тут більше не пишу. Піду на той сайт Богослов, і ну УГКЦ Вас чекаю Не напишете на УГКЦ, значить боїтесь свої терміни підтвердити (бо і не можете).
Тішити себе можете себе скільки завгодно. Утім, паплюжити Догмат, при тому називаючи себе греко-католиком, у вас уже не получиться. По крайній мірі на цьому форумі.

Michail написав:
Якраз нічого нового більше і не пишу. Це чесно.
Бо я сказав, що нових аналізів не буду робити, поки ви не наведете джерела своїх термінів. От як наведете джерела тут, тоді і продовжимо тут.
Мені на ваших аналізах не залежить, як і усе викладне мною збережено тут. Маєте конкретні запитання стосовно викладеного вчення про Догмат, прошу дуже.

Michail написав:
А поки що смиренно чекаю! (Розумієте, чи як?)
Як же ж не зрозуміти, "смиренністю" так і пре.

Michail написав:
А сюди запрошу учасників УГКЦ.
Я відкритий. Але Ви скажете, що я розпалюю пристрасті. Але Ви самі ж просите їх запросити
Будьте певні нічого я про пристрасті говорити не буду, навпаки чекатиму на запрошених гостей.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28205
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 13:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Утім, паплюжити Догмат, при тому називаючи себе греко-католиком, у вас уже не получиться. По крайній мірі на цьому форумі.


Не грішіть. Я ж казав, що аналізую Ваші висловлювання, а догмат приймаю. І поки що я знаходив лише такі офіційні поснення, цитати яких наводив. І їх приймаю. Але там нема Вашої термінології "постать Богородиці вічна", "Божественність Богородиці вічна", "Очищення Святим Духом позбавляє від Земної створеності"...

Але не невли на моє прохання ні одного офіційного документу, де б це було вжито.
А я це просив! Так що нових аналізів не наводжу, а смиренно чекаю Вашої відповіді на ці питання.
. Цей вираз Вам буду повторювати, допоки не виконаєте прохання. І на тому форумі і на УГКЦ.
Бо якщо не виконаєте, то Ви нечесний. (А якщо Ви неченсий, то нам нема про що говорити). І тоді Ваша інтерпритація існує.

Якщо Виконаєте, то мені хоч буде можливість подумати над тим, чого я дотепер не зустрічав.
Скажіть чесно, Ви самі ці вислови додумали? Чи все-таки подасте їх у вченні Церкви?

Цитата:
@Тішити себе можете себе скільки завгодно. Утім, паплюжити Догмат, при тому називаючи себе греко-католиком, у вас уже не получиться.@


Як мене охрестили, так і називаю. Як наші навчили і як вчить католицька Церква в своїх документах, так і приймаю. І термінологію, яка відноситься до пояснення Непорочного Зачаття також (такої як вжили ИВ - нема...).

У Вас же не "получається" показати, що вжита Вами термінологія є і в офіційному поясненні догмату.
Тому чекаю на цитування
. Відкрито, не боячись. Ви ж у уникаєте відповіді на це моє питання.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28206
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 13:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
"Запросити ж сюди, ви нікого не запросите, "

Я запросив. Признаєте свою помилку на рахунок моєї "боязні"?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28207
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 13:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
І ще, Ви казали, що я не буду аналізувати Ваші вислови відповідно з цією статтею:
http://www.apologia.ru/maria-02.htm
Я ж аналізував. Ви не відповіли. Хто лукавить?

"У Марии была та же человеческая природа, что и у нас. Она тоже обладала свободой, но никогда не злоупотребляла ею. Вся жизнь ее была направлена к добру, к исполнению воли Божией."

Ви ж казали, що походження в неї божественне.
Чи Ви щось інше мали на увазі?
Чим її походження відрізняється від походження всіх людей і первозданних Адама і Єви?

От відсутністю гріха - відрізняєтьс



Оцей короткий аналіз, Ви Юр також навмисне пропустили, бо казали, що не буду аналізувати. Я тоді аналізував, а Ви проігнорували.
Так що хто уникає розмови?

Тепер же ніякого нового аналізуне пишу, алише чекаю Ваших відповідей! (Моє запитання зостається в силі тут, на УГКЦ, і на форумі "Богослов").


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 715 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 48  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>