Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 15:30




Створити нову тему Відповісти  [ 62 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі


Що таке депресія?
Стан глибокого смутку та непевності. 83%  83%  [ 29 ]
Захворювання. 17%  17%  [ 6 ]
Вигадки це все! 0%  0%  [ 0 ]
Всього голосів : 35
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: ДЕПРЕСІЯ
10529
UNREAD_POSTДодано: 07 липня 2007, 14:01 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 березня 2008, 10:38
Написано: 53
Як гадаєте, що таке депресія? Чи може трапитись таке у християнина? І який бачите вихід із цього?




Ті,хто надію складає на Господа, силу відновлять, і крила підіймуть, немов ті орли, будуть бігати і не потомляться, будуть ходити і не помучаться! (...)
(Ісаї 40:30,31)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Дипресія
10530
UNREAD_POSTДодано: 07 липня 2007, 14:13 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 березня 2008, 10:38
Написано: 53
Заодно цікава стаття на цю тему:"Выход из депрессии"
Якщо хтось ще щось має - викладайте!!!
:arrow: ТУТ :wink:




Ті,хто надію складає на Господа, силу відновлять, і крила підіймуть, немов ті орли, будуть бігати і не потомляться, будуть ходити і не помучаться! (...)
(Ісаї 40:30,31)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10532
UNREAD_POSTДодано: 07 липня 2007, 21:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
З моїх життєвих спостережень:

Нереалізована мрія або бажання сидить у підсвідомості: сільки не відвертай увагу іншими "непотрібними" для душі занняттями - тільки будеш відтягуати час, а проблему не вирішиш - вона буде обростати і робитися важким прихованим тягарем, тому жити треба сьогодні і робити то що хочеться, навіть якщо заради цього треба "перевертати гори" чи стрибати у прірву.

Це питання зводиться до цілі життя. Переважно стреси і дипресії це наслідок несвідомості свого існування, тобто життя не сьогоднішнім днем, а ілюзією майбутньої якоюісь події. В теперішньому часі, не маючи чим зайнятись, ми безтолково снуємо, і це визиває депресивний стан, сірість, починається нарікання на погоду, на оточуючих тощо, і звісно ж на самого себе!


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10538
UNREAD_POSTДодано: 08 липня 2007, 10:14 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 березня 2008, 10:38
Написано: 53
Дякую тобі еЛьМакс за цінну і цікаву думку! Хороше спостереження! В мене зараз саме такий же погляд формується щодо того, що треба жити сьогоднішнім днем, а не вчорашнім, чи навіть завтрашнім... Бо саме "сьогодні" ми творимо для себе "завтра" та "післязавтра", як і художник який малює свою картину з дрібних мазочків та часто доторкаючись до полотна, так і ми, немов би, "малюємо" наше життя з багатьох "сьогодні", і так само як картину можна знищити(зіпсувати) одним неправильним розчерком, так і всі наші "напрацювання" за життя можна перекреслити одним невірним кроком... Тому якщо спостерігати за кожним своїм кроком, тобто за кожним "сьогодні", то й уся наша картина, тобто все наше життя буде "намальованим" так, як найкраще!




Ті,хто надію складає на Господа, силу відновлять, і крила підіймуть, немов ті орли, будуть бігати і не потомляться, будуть ходити і не помучаться! (...)
(Ісаї 40:30,31)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10575
UNREAD_POSTДодано: 09 липня 2007, 16:36 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Думаю, Максе, що депресія це не нарікання на погоду, а насамперед стан душі.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10584
UNREAD_POSTДодано: 09 липня 2007, 17:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
це як і один з прикладів наслідків депресії


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10591
UNREAD_POSTДодано: 09 липня 2007, 17:42 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Дипресія виникає як внутрішній конфлікт бажаного і реального. А такий конфлікт виникає тоді коли наше "Я" піднімається вище реальності. Ось для чого Христос нам заповідав "вбивати" наше "Я".




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10593
UNREAD_POSTДодано: 09 липня 2007, 20:35 

Востаннє редаговано Rastin 09 липня 2007, 22:41 (всього 3 разів).
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 березня 2008, 10:38
Написано: 53
:DДумаю Братику, що якщо би ти сказав це людині, яка страждає на депресію, то вона би мабуть швидше убила тебе і Твоє "Я"! :D




Ті,хто надію складає на Господа, силу відновлять, і крила підіймуть, немов ті орли, будуть бігати і не потомляться, будуть ходити і не помучаться! (...)
(Ісаї 40:30,31)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10594
UNREAD_POSTДодано: 09 липня 2007, 20:37 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 березня 2008, 10:38
Написано: 53
Можливо ще якісь будуть думки з цього приводу...




Ті,хто надію складає на Господа, силу відновлять, і крила підіймуть, немов ті орли, будуть бігати і не потомляться, будуть ходити і не помучаться! (...)
(Ісаї 40:30,31)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10595
UNREAD_POSTДодано: 09 липня 2007, 22:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 січня 2014, 17:30
Написано: 66
Звідки: Київщина
Віровизнання: християнин
Будуть. Усе залежить від віри людини, точніше від досконалості в вірі (якщо людина віруюча). Хоча можна сказати, що й у невіруючих це теж залежить від віри. Наприклад, в мене виникли якісь проблеми на роботі, і очікуючи завтрашній день вже уявляєш собі, що завтра, коли прийдеш на роботу, буде щось погане. І коли віриш у це, що тебе очікує щось погане, то це сильно впливає на настрій, виникає якась пригніченість, весь час сумно і т.д., а коли віриш, покладаючись на Господа, що все вирішиться, то зовсім інший настрій. Від віри залежить і стан душі (настрій, депресія), і наше спасіння, і взагалі, можна сказати, все. (Євр. 11).
Ще стосовно депресіі. Ісус сказав: „Це Я вам говорив, щоб радість Моя була в вас, і щоб повна була ваша радість!” (Iван.15:10), а радість і депресія одночасно не бувають.
1Сол.5:16 Завжди радійте!
1Iван.1:4 А це пишемо вам, щоб повна була ваша радість!
1Петр.1:8 Ви Його любите, не бачивши, і віруєте в Нього, хоч тепер не бачите, а вірувавши, радієте невимовною й славною радістю. – вірувавши, радієте...
Багато сказано про радість. Радість – стан душі. А стан душі залежить від віри, як я вже написав. Буває ще в деяких питаннях віра не досконала, наприклад у питанні „не журіться про завтрашній день”, той виникає поганий настрій при очікуванні завтрашнього дня.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10603
UNREAD_POSTДодано: 10 липня 2007, 12:52 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Думаю, одною із причин депресії є СТРАХ, який навіяний дияволом. Цей страх може виникати на основі дуже різних речей, але його походження є від диявола. Я думаю, що на даний момент багато християн є в полоні того чи іншого страху і диявол їх контролює в тій чи іншій мірі через страх. Написано, що страх (окрім Божого страху) є від диявола. Саме на грунті страху диявол багатьох людей заганяє в депресію, безнадію.
Як з цим боротись? Поки що бачу два засоби: зростання в любові до Бога (досконала любов проганяє всякий страх), і віра (протистаньте твердою вірою, то й утече він від вас).




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10619
UNREAD_POSTДодано: 10 липня 2007, 13:39 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 березня 2008, 10:38
Написано: 53
Дякую Тарас! Справді дуже влучні слова. Нема чого додати...




Ті,хто надію складає на Господа, силу відновлять, і крила підіймуть, немов ті орли, будуть бігати і не потомляться, будуть ходити і не помучаться! (...)
(Ісаї 40:30,31)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10643
UNREAD_POSTДодано: 10 липня 2007, 16:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Тарас написав:
зростання в любові до Бога (досконала любов проганяє всякий страх),
той хто в депресії не знає Бога, як можна любити не знати кого і якщо себе навіть ненавидиш (це ж депресія).

Цитата:
і віра (протистаньте твердою вірою, то й утече він від вас).

депресія це щей тотальне безвір'я. Я коли був в депресії пробував повірити але марно - мозок брав гору.
Я використав мозок щоб вийти з депресії (бо він якраз в неї мене й загнав страхами), а потім вже й підсилилась віра, коли ближче дізнався про Бога.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10652
UNREAD_POSTДодано: 11 липня 2007, 08:24 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я думаю, з дипресією потрібно боротися залежно від причин виникнення дипресії. Неможливо надати універсальну формулу як виходити з дипресії, яка б була ефективною для всіх випадків дипресії. Причини можуть бути різними: покинула дівчина (хлопець, чоловік, жінка), втратив роботу, посварився з ближніми, у новоувірувавших часто буває дипресія пов"язана з пропаданням віри, або з страхом втрати спасіння.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10662
UNREAD_POSTДодано: 11 липня 2007, 18:14 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 березня 2008, 10:38
Написано: 53
LMax написав:
Я коли був в депресії пробував повірити але марно - мозок брав гору.
Я використав мозок щоб вийти з депресії (бо він якраз в неї мене й загнав страхами), а потім вже й підсилилась віра, коли ближче дізнався про Бога.

Можеш розповісти детальніше про це, еЛьМакс?
Як саме, тобі вдалося вийти з дипресії?




Ті,хто надію складає на Господа, силу відновлять, і крила підіймуть, немов ті орли, будуть бігати і не потомляться, будуть ходити і не помучаться! (...)
(Ісаї 40:30,31)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 62 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>