Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 06 жовтня 2022, 05:16
Створити нову тему Відповісти  [ 1 повідомлення ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Викладання Креаціонізму в школах (петиції)
48430
UNREAD_POSTДодано: 19 травня 2018, 23:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 травня 2022, 04:48
Написано: 4650
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Друзі, бажаю поділитися ще одною важливою пропозицією. Прошу підтримати і підписати петиції і допомогти іншим.

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 6534271040

Нещодавній досвід підписання петицій про сімейні цінності продемонстрував високу активність, згуртованість та змобілізованість християн України. Впродовж кількох місяців кожна з п’яти петицій набрала по 25 тис. підписів! До прикладу, на сайті президента за останній рік ні одна петиція не набрала необхідної кількості голосів, в той час як на сайті Верховної ради України за весь час існування системи – тільки три, а на сайті Кабінету Міністрів – жодної (Олександр Геніш).

Отож, тепер було вирішено створити петицію, яка стосується викладання теорії еволюції в шкільній програмі (автор Сергій Гула). На сьогодні в українських школах основними навчальними теоріями щодо створення Всесвіту, Землі та людини є теорії: «великого вибуху» та теорія Дарвінізму (походження людини від мавпи). Однак, вже десятки років у багатьох країнах світу, окрім зазначеної теорії, діти у школах вивчають і теорію Креаціонізму, створення Світу та людини Богом. Ця теорія має значно більше наукове обґрунтування, аніж дві вищезгадані теорії.

Прохання підписати наступні петиції, які вимагають впровадити в шкільну програму України вивчення наукової теорії Креаціонізму – «Створення Землі та людини Богом», а теорію еволюції розглядати як одну з гіпотез, на рівні з іншими:
https://petition.president.gov.ua/petition/44852
https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/1643

Ніколи в історії людства так багато людей не вводилось в оману небагатьма. Ніколи раніше не прикладалось стільки зусиль, щоб обманом позбавити людей їхньої віри і здорового глузду. Ціль – змусити людей засумніватися в Божому Слові. І навіть у деяких християнських громадах люди відвертаються від істини, тому що вони зазнали ідеологічної обробки і повірили в еволюцію. В це важко повірити дорослій людині, тому цю брехню сіють в розум з самих ранніх років, коли дитина не ставить під сумнів те, що їй говорять дорослі. До речі, Туреччина минулого року до шкільної програми включила вивчення джихаду, виключивши теорію еволюції звідти взагалі.

Використовуймо усі можливості для покращення добробуту своєї країни, в тому числі й такий інструмент електронної демократії, як електронна петиція! Тим більше, після підписання попередніх, тепер в цьому немає жодної складності. Отож,

1. Підпишіть самі;
2. Поширте інформацію серед друзів;
3. Допоможіть підписати близьким;
4. Проінформуйте свою громаду;
Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 1 повідомлення ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2022 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>