Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 09:30




Створити нову тему Відповісти  [ 7 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: "ДЕ ТРУП, ТАМ ЗБЕРУТЬСЯ ОРЛИ"
45703
UNREAD_POSTДодано: 11 листопада 2013, 10:14 

Стать: Він
Востаннє тут були:
10 березня 2024, 16:29
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Витяг з теми: «Ознаки другого приходу Ісуса Христа.»

(Мт.24:3) Коли ж сидів Він на Оливній горі, то приступили до Нього учні на самоті і спитали: скажи нам, коли це буде і яка ознака Твого приходу і кінця віку?
Ознаки свого другого приходу, нам з вами, подав сам Ісус Христос, тільки необхідно прикласти трохи зусиль і старань, щоб їх зрозуміти, а вони не складні.
(Мт.24:28) Бо де труп, там зберуться орли.
Щоб зрозуміти цю ознаку, необхідно визначитись, на кого вказує труп і на кого вказують орли.
(Єр.7:33) І стане труп цього народу за стерво небесному птаству та земній звірині, і не буде, хто б їх відстрашив!... (також Єр.16:4)
(Єр.7:34) І спиню в містах Юдиних та на вулицях Єрусалиму голос радісний і голос веселий, голос молодого та голос молодої, бо руїною стане цей Край!
Ісус говорить про труп народу Ізраїля, про народ, який духовно мертвий для Бога, в другій половині часу скорботи, руїною стане їхня доктрина Закону.
(Іс.46:11) Я прикликав орла від сходу, з далекої країни, виконавця визначення Мого. Я сказав, і приведу це до виконання; накреслив наперед, і зроблю.
(Іс.46:12) Послухайте Мене, жорстокі серцем, далекі від правди:
(Іс.46:13) Я наблизив правду Мою, вона не далеко, і спасіння Моє не забариться; і дам Сіону спасіння, Ізраїлю славу Мою.
Дух Божий є виконавець Його задумів, Його постанов і приходить він з далекого краю, з краю духовного. Бог наблизив Свою правду, а вона Ісус Христос, Він дасть Сіону спасіння, а Ізраїлю Свою славу. В час другого приходу Господа, над духовно мертвим Ізраїлем, будуть працювати духи Божі.
(Об.4:5) А від престолу виходили блискавки, і голоси, і громи. А перед престолом горіли сім свічників огняних (в оригіналі світильників вогню), а вони сім духів Божих.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: "ДЕ ТРУП, ТАМ ЗБЕРУТЬСЯ ОРЛИ"
48140
UNREAD_POSTДодано: 03 жовтня 2016, 19:28 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Надто складне пояснення. Я чув простіше!
Може в когось є інша думка щодо трактування даного тексту?
Дякую!




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: "ДЕ ТРУП, ТАМ ЗБЕРУТЬСЯ ОРЛИ"
48142
UNREAD_POSTДодано: 03 жовтня 2016, 22:02 

Стать: Він
Востаннє тут були:
29 січня 2022, 13:55
Написано: 98
Звідки: Україна. Київщина.
"труп" - антихрист
"орли" - антихристові учні




Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: "ДЕ ТРУП, ТАМ ЗБЕРУТЬСЯ ОРЛИ"
48144
UNREAD_POSTДодано: 04 жовтня 2016, 11:00 

Стать: Він
Востаннє тут були:
10 березня 2024, 16:29
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Юліан написав:
Надто складне пояснення. Я чув простіше!
Може в когось є інша думка щодо трактування даного тексту?
Дякую!

Шановний Юліан, пояснення не складне, коли підтверджене Писанням. Кожен має право на своє розуміння даного тексту, як і написав шановний Борис. Дане трактування входить в одне із декількох десяткив трактувань даного тексту.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: "ДЕ ТРУП, ТАМ ЗБЕРУТЬСЯ ОРЛИ"
48305
UNREAD_POSTДодано: 31 серпня 2017, 00:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Борис написав:
"труп" - антихрист
"орли" - антихристові учні
То взагалі недоречне пояснення.

Адже учні запитали Господа, де чекати Його прихід:
Так буде й того дня, як Син Людський з'явиться!...
І казали вони Йому в відповідь: Де, Господи? А Він відказав їм: Де труп, там зберуться й орли...
(Лук.17:30,37)

На мою думку, "труп (тіло)" символізує розп'ятого Христа, а орли - Його учні.
Іншими словами, Господь пояснив, що хто в Його Тілі - той і зустрінеться з Господом, бо Iван.6:56 Хто тіло Моє споживає та кров Мою п'є, той в Мені перебуває, а Я в ньому.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: "ДЕ ТРУП, ТАМ ЗБЕРУТЬСЯ ОРЛИ"
48428
UNREAD_POSTДодано: 17 травня 2018, 20:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Погоджуюсь з Соняшником. Христос говорить про себе, власне, про час свого приходу. "Як блискавка... буде Свого дня й Син Людський! ... як було за днів Ноєвих... як було за днів Лотових... Так буде й того дня, як Син Людський з'явиться!" (Лук.17:24-30). В часі власного, несподіваного, повернення (другого приходу), Господь наказує учням не чіпатися за тимчасове - земне. Каже: "Хто буде того дня на домі, а речі його будуть у домі, нехай їх забрати не злазить. Хто ж на полі, так само нехай назад не вертається. Пам'ятайте про Лотову дружину!" (Лук.17:31,32) Не оглядайтесь. Бо "хто назад озирається, не надається до Божого Царства!" (Лук.9:62) Тому "двоє будуть - один візьметься, другий полишиться!" (Лук.17:34-36) Тоді Його питають "Де, Господи?" (Лук.17:37) Тобто, куди візьмуться? Господь Ісус відповідає приказкою: "Де труп, там зберуться й орли." (Лук.17:37) Що тут, в даному контексті значить - "Я заберу їх до себе". Про це саме написано в Івана: "Я знову прийду й заберу вас до Себе, щоб де Я були й ви". (Iван.14:3)




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: "ДЕ ТРУП, ТАМ ЗБЕРУТЬСЯ ОРЛИ"
49186
UNREAD_POSTДодано: 15 січня 2022, 20:36 

Стать: Він
Востаннє тут були:
29 січня 2022, 13:55
Написано: 98
Звідки: Україна. Київщина.
[quote="Богуслав"]Витяг з теми: «Ознаки другого приходу Ісуса Христа.»

(Мт.24:3) Коли ж сидів Він на Оливній горі, то приступили до Нього учні на самоті і спитали: скажи нам, коли це буде і яка ознака Твого приходу і кінця віку?
Ознаки свого другого приходу, нам з вами, подав сам Ісус Христос, тільки необхідно прикласти трохи зусиль і старань, щоб їх зрозуміти, а вони не складні.
(Мт.24:28) Бо де труп, там зберуться орли.
Щоб зрозуміти цю ознаку
_____________________________________

Це зовсім не ознака.
Так Ісус Христос назвав лже христа - того хто прийде в ім'я своє і його учнів.
Щоб зрозуміти ( мати правильне розуміння) про що йдеться в цьому відрізку Писання, думаю потрібно уважно прочитати вірші з 23-го по 31-й включно. Прочитати невідривно, цебрто не намагатись розшифровувати кожен вірш окремо, не шукати алегорій чи підтексту, а зрозуміти про що йдеться в цьому відрізку. А тут наш Учитель говорить, що коли Він прийде за своєю Церквою (не вдруге, коли Його ноги стануть на Оливній горі - для суду, а саме, щоб забрати Свою Церкву) то потрібно бути готовим до підхоплення на зустріч Йому на хмари...
Бо по пустинях і криївках ходитиме не Він - Христос, а антихрист - труп, в оточенні своїх учнів, - орлів.
Думаю, для того, щоб було менше невірних трактувань слід було перекладаючи вірш 28-й написати по-іншому, а саме - А де труп там зберуться орли...




Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 7 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>